Fatih Terim

Daha da sinirime giden fatih terimin yardımcıları hep evlat kategorisinden. Allah aşkına necati ve Selçuk, hocaya ne tür tavsiye verebilir ki? Takıma ne tür dokunuşları olabilir ki? Getirdiği her yardımcı inanılmaz yetersiz. Gelecek sezonda evlat kategorisinden ardayı alır yanına tamamlanır terimin çiftliği
Esas soru bence bir şey söyleseler bile Terim onları dinler mi? Yoksa Selçuk, Necati hatta Arda hepsi futbol bilgisi iyi derecede olan isimler ileride iyi teknik direktörde olabilirler. Terim'in herhangi bir yardımcısının da iyi bir yere geldiğini görmedim o yüzden Selçuk hoca olmak istiyorsa başka yere gitmeli.

Bugün de kazanamazsak üst üste maç kazanamama rekoru egale olacak bu 2010 2011 sezonunda 18 26 haftalar arası olmuştu 2015 16 da ise 25 ile 32 hafta arası 7 maç kazamamıştık 3 puanlı sistemde maç kazanamama rekoruna yaklaştık gibi görünüyor

Şöyle bir 9 maç kazanamasaydık da Fatih Terim'i yerin dibine soksaydık ya. Keşke kazanmasaydık şu Antalyaspor maçını. Malzeme kıtlığı oluşacak elimizde.

Tarihte bizi bu rezilliği yaşatan hoca olacaktı. Nasip kısmet. Bakalım önümüzdeki maçlarda oluşacak görüntülerden elbet bir şeyler çıkartırız, bitmez ki sonuçta.

Mevzuya bak arkadaş. Galatasaray'ın Süper Lig'deki fikstür sıralamasından bir maç oynanıyor. Adam sahada bile değil, üstüne üstlük Galatasaray Futbol takımı başlığı da var GSBasket forumunda, ancak mevzu buraya yazılıyor.

Tüh be, keşke rekor egale olsaydı. Hatta Türkiye rekorunu da kırsaydık. En çok kazanamama rekoru. Yetmez çünkü.

Fatih Terim istifa etmeli ya da kovulmalı. Sezonun 2. yarısı yine toparlanabiliriz ve iyi de oynayabiliriz ama gelecek sezon yine sezonun ilk yarısını hiç edecek ve yine transfer vs. diye sayılayacak.

Takım o kadar gol kaçırıyorsa Fatih hocamız ne yapsın ? Cicaldau kalenin dibinde topa çocuk gibi vurup kaçırıyorsa Fatih hoca ne yapsın ? Yediğimiz 2 goldede takım laubali davranıp rakibi küçümsüyorsa Fatih hoca ne yapsın ? Fatih hocanın takımda tuttuğu yedek kaleci rakip oyuncu kalesine gelirken ne yapacağını bile bilmiyorsa Fatih hocamız ne yapsın ?

İstifa et. Takımın karşısında Denizlispor oynuyor arkadaşlar bahane gol kaçırdı falan değil. Bu takımı kurdu ve olanda ortada. Şu saçma sapan istatistiklerle savunmayın artık. Top o 3 direği geçmiyorsa ve sonuç gelmiyorsa ve 4 sezondur tek değişmeyen Terim ise istifa vakti gelmiştir. Bu maç buradan belki döner bilemeyiz ama Terim'in devri kapanmıştır. Avrupa'da sizi yanıltmasın.

Yeni yil gelmeden hic bir iddiasi kalmayan bir takim olduk.Hocayi cok severim burada kalmasi gerektigini de defalarca yazdim hatta gecen hafta yazdim.Ancak bu isin heyecaninin,tadinin adini ne koyarsaniz koyun artik onun kalmadigi cok acik.Yenilenmeye,yeni bir yuze kesinlikle ihtiyac var artik.Boyle gitmez bu is kimi transfer ederseniz edin.

Ya hoca istifa et artık. Geçmiş başarıların olmasa 10 hafta önce kovulman lazım idi.
Sen ve teknik ekibin bir düşün GS yın yakasında.
Geçmişin hatırına bir yere kadar , olmuyor senle olmuyor. Git başka işlerle ilgilen.

Bu saatten sonra Fatih terim in Galatasaray başında kalması Galatasaray a ihanettir ...
Yeter artık ya bu Galatasaray Fatih Terim'in mi..?kim buna dur diyecek..?

Futbol takımının ismi Terimspor

Erkek basketbol takımının ismi Nefspor,başkanıda Erden Timur olsun.

Hepimiz ne olduğunu bilelim en azından ve rahat edelim arkadaş,yeter artık ya.Geçen sezon ne güzel bitmiş,gitmiş.Senle çalışmak istensede sen neden teşekkür edip reddetmiyorsun ?

Samimiyetine zerre inanmıyorum hocanın.Hep Galatasaray taraftarına sözüm var sabır ediyorum demeye getiriyordu.Hiçbir açıklamanın samimi olduğunu düşünmüyorum hocam.Bırak artık,bırak.

Futbol takımının ismi Terimspor

Erkek basketbol takımının ismi Nefspor,başkanıda Erden Timur olsun.

Hepimiz ne olduğunu bilelim en azından ve rahat edelim arkadaş,yeter artık ya.Geçen sezon ne güzel bitmiş,gitmiş.Senle çalışmak istensede sen neden teşekkür edip reddetmiyorsun ?

Samimiyetine zerre inanmıyorum hocanın.Hep Galatasaray taraftarına sözüm var sabır ediyorum demeye getiriyordu.Hiçbir açıklamanın samimi olduğunu düşünmüyorum hocam.Bırak artık,bırak.

Gidece yeri olsa dakikasında satar. Milli Takım kapısı kapalı.

Tamam da sanki Psg ,City kadrosu var elinde her maçı kazanacak.Hep skora göre konuşuluyor, yenilen goller kötü, hocaya yazar,girilen onca pozisyon.Neymis adamlar çok eksikmiş,köpek gibi asildilar maça, şansları da vardı, kazandılar.Bu sene ben de beğenmiyorum oynanan oyunu ama hoca gidince sezon ortası ne olacak. Zaten sezon kaybedilmiş bırakalım bu gençlere tecrübe kazandırsın, yine de olmazsa zaten giderim diyor.

Tamam da sanki Psg ,City kadrosu var elinde her maçı kazanacak.Hep skora göre konuşuluyor, yenilen goller kötü, hocaya yazar,girilen onca pozisyon.Neymis adamlar çok eksikmiş,köpek gibi asildilar maça, şansları da vardı, kazandılar.Bu sene ben de beğenmiyorum oynanan oyunu ama hoca gidince sezon ortası ne olacak. Zaten sezon kaybedilmiş bırakalım bu gençlere tecrübe kazandırsın, yine de olmazsa zaten giderim diyor.

Biz harcadığımız parayla bu lig için City'iz. Son 10 yılın açık ara en çok bonservis harcayan ve en yüksek maaş veren kulübüyüz bu ligin.
Gol pozisyonu harcanıyorsa sorumlu yine Terim. Ya bitiricilik için çalışma yapılmıyor ya da yanlış bir yöntem kullanılıyor.
Alexandrau rakip yarı sahanın bize göre sol kanadının ceza sahası hizasında top kaptırdı diye gol yediğimizi söyleyenler var.
70 metre yahu mesafe.

Gercekten basarili tespitler psg ve city kadromuz yok.
Bu kadrolar olmadan bu yonetimle basari gelmez. Oyle bir kadromuz olsaydi dun 1. Ligden dusme adayi bir takima belki elenmezdik.
O zaman soyle yapalim, oyle kadro kurana kadar fatih terim izin yapsin. O gucte kadroyu kurar kurmaz geri gelir kupada tur atlatir.