Galatasaray :62 - Beşiktaş :77

Bu haftasonunun basketbolsuz gecmesi kötü bir sonuc olsa da bu hava şartlarında Beşiktaş derbisinin de ertelenmiş olması sevindirici bir gelişme.

kempes89' Alıntı:
offf offff
Tek tesellimiz okullar oldu :hi
Bende daha iyisi var.Hem okul hem dershane. :hi
Bence doğru bir erteleme.Allah korusun bir takıma birşey olsa bunun hesabını kimse veremezdi.
Ulaşım bence bahanedir.Altyapı eksikleri ortada.

Onumuzdeki Carsamba dedikleri,1 Subat'ta mi yani ?

Bizim kupa maci var ayni gun..Gelmek isteyen BJK taraftari varsa da bu yuzden yalan olabilir...
Gercek her sekilde disari cikartilacak giden olursa...

Bu arada Galatasaray'in da kupa maci var o gun...Nasil olacak bakalim tribunler..Derbi maci umarim oglen saatlerine koymazlar,yoksa izleyemem :(

iyi oldu hem seyirci hemde takımımızda sakat oyuncuların iyileşmesi bakımından.Hüseyin bu hafta oynamasının zorolduğu söyleniyordu haftaya kadar iyileşir . beli valentin de kadroya girebilir.

hava sartlarından maclar ertelendı kadromuzdada bır suru oyuncu var oynayan oynamayan umut fatıh serhat ısmet livingston falan
acaba onlar için bu arada hazırlık maclari alınsa herkes kendini gorse az once supersportta okudum besıktas beykoz darussafaka ve ıtu ıle hazırlık macı almıs lıgler tatıl oldu dıye
gercı ıtu tam bır hazırlık macı olur ama

bızımkılerbu boslukta ne yapar ne eder bılgısı olan varmı?

ertelenmesi benim için kötü oldu zaten canım sıkılıyodu.... :roll:

son aldığım haberlere göre çarşı gizli yollardan girmeye çalısıcakmıs kaynak sağlam!!!!!

bjk maçı

bjkyi yenmemiz lazım üst sıralar için dixon performansını normal seviyede sergilerse bjkyi rahat yeneriz

erteleme benim icinde kotu oldu ben bugun maca gider eglenirim die planlıodum tuhhhh be yinee canım sıkılacak ben bu macı zor olarak goruommm aynı fenerlilerin bize yaptıgı baskıyı bizde bjk ya hissettirmeliyiz biz bayyaaa etkilenmistik sut yuzdeleri allak bullak olmustu dixon cokmustu bizde ole bi baslkı yaratmalıyız
salon kucuk bu atmosfer olusturulabilir zorr diil bence takımı yanlız bırakmıyalım ....

çok zor bir maç olacak özelliklede pota altı savunmamız bu maçta çok önemli dixon"ın büyük maçlarda tutuk oynadığınıda biliyoruz inşallah bu maçta ii oynar.birde kereme ve demirele çok dikkatli ve etkili savunma yapmamız gerekiyor.bir 3lük bulduğunda çok kolay açılıyorlar.bu maçta savunma şart

Büyük bi ihtimal çarşamba açıklanır çünkü maç tarihleri çarşamba günü açıklanıyo ama ben günlerin değişeceğini pek sanmıyorum cuma günü saat 20:00 de oynanması büyük ihtimaldir.