Galatasaray :62 - Beşiktaş :77

işten 6 da çıkıoruz inşallah yetişip gelicez.ahmet cömertte febeş maçının provası en mükemmel derecede yapılmalı. :atki dün aksam giresun maçnda ses mes kalmadı bakalm bugn nası olck :ehue

Bugün maçta sadece Beşiktaş'ı değil Tarafsız , Adil ve Dünyaya At gözlükleriyle bakan TBL Fedarasyonu'nuda yenip en güzel cevabı vereceğiz.

Yeterki takım oyunu oynayıp , maçın 40 dakika olduğunu unutmayalım.

cem1972' Alıntı:
  • Takımımızda eksik ve cezalı oyuncu bulunmuyor.

• Surasi ilginc olmus.
    Cezali oyuncu bulunmuyor ? Kac kere ceza aliyor ki basketbolda oyuncular sene icerisinde ?
    Futbol haberi kalibini alip basketbol haberi yapmislar gibi =)

Son 4.5 saat... :)

BeyLer bu maca eziktas taraftarı geLecekmi düne kadar gelmiyeceğine emindim is güc nedeniyle tv falan pek izlemiyorum dün giresun macında gelicekler falan deniLiodu biLginiz varmı bu konuda ?? gerci geLsede fark yapmaz bu mac bizim :atki :atki :atki [/b]

Hürriyet´e göre maç bugün saat 20:00´da Ayhan Şahenk S.S. oynanıyor. Tam bir komedya! Umarım Hürriyet´e bakarak maça giden taraftarımız olmaz. Ne zamandan beri evimizdeki maçları Ahmet Cömert harici salonlarda oynuyoruz.

Tüm olumsuzluklara rağmen kazanacağımıza inanıyorum, inanmak istiyorum.

kaptan şimdi söyledi Amerikalılarımızından yoksun zor bir hafta geçirdik diye.. maça çıkacaklar ama idmanlara çıkmamışlar hafta boyunca. böyle yönetim düşman başına...

Fatihi bana göre birkaç dakika geçte olsa oyuna sokması tek doğru hareketti şimdiye kadar bu akşam.

Dixonda hiçbişi yok şimdilik.Barış baştan bitirdi.Açılırsa maç bize döner.Fatihte böyle giderse.

34-26 gerideyiz ilk yarı skoru

hücumda çok sıkıntı çekiyoruz sayı atmakta , müdafada ise istek var ama hücumda birşeyler yaratmalıyız 2. yarıda , özellikle Malik 2 numarada düşünülebilir İsmet 1 numaraya çekilerek bu oyun böyle devam ederse almamız zor gözüküyor

Fatih olmasa 30 fark olurdu.

Şutlarımız filan girmiyor dönüşünde yiyoruz filan falanda hiçbişi yok sahada .

Yabancılarını gönderip nasıl çalışırsınki zaten?

Yahu valla bıktım ya.
Maç yarın olsa nolucak biri bana söylesin.

Ne bir önlem var ne bir üretici set.

Beşiktaş 13 top kaybı yaptı biz 5.Aradaki farkın 8 olmasının ikinci nedeni de budur.