Galatasaray :69 - Ülker :90

64-43

67-43

olaylar çıkmış hafiften.

69-43

hala en skorer atılmasına rağmen şemsettin 9 sayıyla.

turnike filan kaçırıyormuşuz bol bol :)

Hahaha son haber geldi.

maçtan önce "taraftar" Halil Üneri çağırıp

"Bu taraftar seninle gurur duyuyor" diye bağırmışlar.

:claps

X' Alıntı:
Arda siteden sadece 1 kişi maçta bildiğim kadarıyla.
Bu saatlerde bu havada daha öncede maçlar gördük biz.
Özellikle Ülker maçlarında bir kalabalık hatırlıyorum ben ;)

Umut olsa kalabalık da beraberinde gelirdi. Herkes 30-40 yeriz nasılsa dedikten sonra haftaiçi absürb bir saatte ve soguk bir havada neden Abdi İpekçi' ye gitsin ki ?

Gayet normal bence.

Saha içindeki klasik fenerbahçe topluluğu bizim benche musallat olmuşlar öğrendiğim kadar.
Ortalık gerilmiş biraz.Ama polis varmış filan.

Cidden kötü bir rüyada gibiyim bu ne ciddiyetsizlik bu ne sorumsuzluk ya...NE TEKEL NE İTÜ NE ERDEMİR BU KADAR KOLAY TESLİM OLMADI BU FORM GRAFİĞİ SÜREKLİ DEĞİŞEN ÜLKERE KARŞI...

3.PERİYOT SONUNDA 30 FARK YUH BE KARDEŞİM EL İNSAF DAHA NE DURUYOR...

83-61 2.13 son

Dixon 12 olmuş.Bu dakikadan sonra atar zaten ;)

Halil Üner oturmuş maçı seyrediyormuş.

87-64

İbo 23 sayı.

Nerdee o sene başından beri iyiye gidiyoruz diyenler_?
Nerdee o sene başından beri her baskette bench ayaklanıyor takım olduk iyi yoldayız diyenler ?
Hani nerde bunlar ??

Telekomda vurur 20'yi kepaze eder gönderir , ondan sonra İTÜ' yü yener iyi yoldayız deriz dimi Müge hanım haha :D
hoş ben onuda yeniceğinizide sanmıyorumda neyse

GSbasket.Org Ana Sayfadan ...

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı; Beykoz karşısında aldığı sürpriz yenilgi ile üzdüğü taraftarlarını Ülker karşısında alacağı bir galibiyetle sevindirmek arzusundayken çıktığı maçın ilk periodunu 21-18 ilk yarısını ise 47-29 geride kapadı.

Karşılaşmanın ilk periodunun 21-18 bitmesinden sonra özellikle İbrahim KUTLUAY ile kazandığı sayılarla farkı açıp soyunma odasına 18 sayılık farkla giden Ülkerspor; Şemsettin BAŞ ve Marcus HAİSLİP' in karşılıklı olarak diskalifiye edildiği üçüncü periodda da iyi oyununu sürdürünce period sonunda 30 sayılık farka ulaştı (73-43).

Dördüncü periodda da farkı istediği düzeyde eritemeyen Galatasaray Erkek Basketbol Takımı, sahadan 90-69 mağlup ayrıldı.

Randy yoktu
Işıklarda bir sorun vardı
Maç günü ters bi gündü
Bu oyuncular geçen sene çok az süre aldılar
Hakemler çok kötüydü
Federasyon bizi yalnız bırakıyor
Para yok bütçe yok
veveveveveveveve

:D

Halil hocam seninle gurur duyup ömür boyu sözleşme imzalamanı istiyorum :)