Galatasaray: 71 - A.Girona: 69

İşleminizde bir hata oluştu

Bu etkinliğin biletleri tükenmiş, İnternet üzerinden yapılan bilet satışları sona ermiş olabilir

diye bi mesaj geliyoir biletixten galiba internetten satilan billetler bitmis arkadaslar isteyen kendide biletix.comdan bakabilir bence salon dolacak soz konusu avrupa ve galatasaray cunku

O sistemdeki bi hata nedeniyle çıkıyormuş.Karşıyaka maçı öncesinde de böyle bi uyarı gelmişti ama gördük salonun yarısından fazlası boştu.Ya da internetten 10 tane falan bilet satıyolar :)

ULEB Cup | Galatasaray Cafe Crown - Akasvayu Girona

Galatasaray Cafe Crown ULEB Cup C Grubu 1. maçında, yarın saat 18:00?da Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu?nda İspanyol ekibi Akasvayu Girona ile karşılaşacak.

Akasvayu Girona bugün öğlen saatlerinde İstanbul?a geldi. İspanyol ekibi bu akşam ve yarın sabah olmak üzere maçın oynanacağı Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu?nda iki çalışma yapacak.

Maç Info
Maç: ULEB Kupası C Grubu 1. maçı
Salon: Darüşşafaka Ayhan Şahenk
Tarih: 6 Kasım Salı / 18:00
Canlı Yayın: Kanal 24
Biletler: 15 YTL
Tüm Biletix noktalarında satışa sunulmuştur.

Avrupa Kupalarında Galatasaray
Türkiye?de basketbolunu kapsamlı ve bilinçli şekilde yayılmasını sağlayan Galatasaray Basketbol Şubesi uzun yıllar sonra tekrar Avrupa kupalarında mücadele edecek. Galatasaray, 1961 ve 1964 yıllarında Avrupa kupalarında çeyrek final oynama başarısı göstererek basketboldaki ilk uluslararası başarısını yakalamıştı. 1985 ve 1986 yıllarını şampiyon olarak kapatan Galatasaray, 1985 yılında Avrupa?nın güçlü ekiplerinden Cibona ile ilk turda karşılaşmış ve elenmişti. 1986 yılında ise Sovyet Rusya takımı olan Zalgris ile ikinci turda rakip olan Galatasaray, güçlü rakibine elenerek kupaya veda etmişti. 1990?lı yıllarda Avrupa?nın 3 numaralı kupası Koraç?a katılmayı gelenek haline getiren takımımız bu kupaya 1990-2001 yılları arasında 8 kez iştirak etti. Geçtiğimiz sezon Beko Basketbol Ligi?nde play-off yarı finali oynayan Galatasaray Cafe Crown bu sezon ULEB Kupası?nda mücadele edecek.

Murat Özyer
Galatasaray Cafe Crown ile Pınar Karşıyaka arasında oynanan Beko Basketbol Ligi 5. hafta mücadelesinin ardından Murat Özyer?in Girona maçı ile igili açıklamaları:

?ULEB Kupası?nı oynamak Euroleague?i oynamaktan daha zor. Çünkü maçları lig maçlarını hemen ardından salı günü oynuyorsunuz. Girona son hafta Barselona?ya kaybederek liderlikten oldu. İspanya?nın şampiyonluk adaylarından bir tanesi. Bizim için isimler önemli değil. Her maçı kazanmak için oynuyoruz. Grubun iddialı takımlarından biri olduğumuzu göstermek istiyoruz. 10 sene sonra Galatasaray basketbol takımı bir Avrupa kupası maçına çıkacak. Bu bizim için büyük bir şans. Ayrıca da bizim için bir gurur meselesi. Galatasaray Kulübü?nün nasıl bir kulüp olduğunu göstermek bizim elimizde. Bunu da sahada göstereceğiz.?

Akasvayu Girona
2000 yılında Koraç Kupası yarı finalinde Fransız ekibi Limoges?e yarı finalde yenilen Girona, son 5 yılında İspanya Basketbol Ligi (ACB)?nde play-off?larda mücadele etti. Akasvayu?nun sponsorluğu ile birlikte yatırımlarını arttıran kulüp 2005 yılında Raul Lopez, Fran Vazquez, Dainius Salenga veya Arriel McDonald gibi Avrupa?nın ünlü oyuncularını bünyesine kattı. Geçtiğimiz sezon İspanya?da Tau Ceramica'ya çeyrek finalde elenen Girona, Avrupa?da ise büyük bir başarıya imza attı. FIBA EuroCup Final Four'unda şampiyonluğa, Ukrayna'nın Azovmash Mariupol takımını 79-72 yenerek ulaşan Akasvayu Girona?da Arriel McDonald finalin en değerli oyuncusu seçildi.

Akasvayu Girona kadro
Ivan Radenovic / Sırbistan / Forvet / 2.08
Cameron Jarod Stevenson / ABD / Forvet / 2.00
Branko Cvetkovic / Sırbistan / Forvet / 2.00
Jackson Vroman / ABD / Pivot / 2.08
Victor Sada / İspanya / Guard / 1.92
Arriel Mcdonald / Slovenya / Guard / 1.89
Roman Montañez / İspanya / Guard / 1.93
Fernando San Emeterio İspanya / Forvet / 1.98
Predrag Drobnjak / Karadağ / Pivot / 2.13
Marc Gasol / İspanya / Pivot / 2.15
Darryl Middleton / İspanya / Forvet / 2.02

Antrenör
Pedro Martinez Sanchez

Ben boyle biletixin
Zaten insanlar zar zor imkan bulup maca gidebiliyorlar onu da biletix engelliyor
Abi boyle bilet satacaksa satmasın

vallah o kadarini bilmiyorum biz iki arkadas helsinborg maci biletlerini aldik ordan kaldiysa salonada alicaktik yok diyor hemde bizim ozel uyeligimiz var ozel uyelere oncelik var edirnede kaliyoruz biz olsa gelicek bi arkadasimizda kalip helsinborg macina gicedektik oyle diyor tabi gelipte disarda kalmak istemem ist bulda olsam tamamda burdan gel git olmaz bi arkadas yok mu ya bugun bilet alan

eger bilet bitmemeis ve salon bos lairsa bunun sebeplerinden biride gs yonetimidir cunku futbol maclari biletlerini ben hep burdan aliyorum hic problem cikmadi basketbola o zaman o kadar ilgi gosteriliyor bide 250 tane yoneticiler eslerine cocuklarina kombine almislar ama maclara gelmiyolar gs yardim edilecekse bu yardim degildir tabi bunlarin hepsini biletlerin tukenmemis olma varsayimina gore konusuyorum

Re:

dogan ucar' Alıntı:
kisa bi bilgi daha vereyim gecen sene c.gaines avrupa maclarinda lig maclarina gore cok ust seviye basketbol sergiliyordu ayni sekilde owensta ben bu macin en skorer oyuncusu olarakta 20 sayiyi cok rahat asacagini dusundugum dee brown i bekliyorum plase hite rakip takimda ise gasolu eger 20 sayinin altinda tuttugumuz anda maci zaten aliriz ben dis oyuncularina fazla san vermiyorum cunku d.brown c.erden r.hite tufan murat bunlar cok iyi savunmaci
murat cüneyt savunmada en yetersiz oyuncular onlarin iyi sawunmaci oldugunu sölemek hayalcilik olur

cuneyt erden bence turkiyede kayarak savunmayi yapabilen ender oyunculardan biri efesin sertligide onden yani ondan baslardi cokta kuvvelidir kendisi murat ise savunma yaparken perdelere hic takilmiyor nedenide kendide perdelerden ciktigi icin sutoru iyi savunuyor ama iceri yapilan driblinglerde haklisin cok foul yapiyor

Re:

Arkadaşlar biletler 15 YTL'den tüm Biletix noktalarında satışa sunulmuştur.

Başat Şimşek' Alıntı:
darüşşafaka lisesi öğrencileri gelecek mi acaba maça :) hiçbir şey yapmazlarsa rakibi ıslıklarlar :)

Gelmezler. Darüşşafaka maçlarını izliyorlar ama bizim maçı izleyeceklerini sanmam. Şuana kadar maçlarda hiç görmedim. Tanıyor musun onları ?

arkadaşlar ayrıca marc gasol bu hafta acb de haftanın oyuncusu seçildi.20 sayı 14 ribaunt la.çok dikkat etmemiz lazım maçta hüseyin i faul problemine girmemesi lazım.hadi bakalım yarın ola hayrola

Re:

Alp Erdem' Alıntı:
arkadaşlar ayrıca marc gasol bu hafta acb de haftanın oyuncusu seçildi.20 sayı 14 ribaunt la.çok dikkat etmemiz lazım maçta hüseyin i faul problemine girmemesi lazım.hadi bakalım yarın ola hayrola

cok hakli bence benimde soylemek istedigim bu marc cok fark ediyor ben huseyinin onu iyi savunucagini dusunmuyorum huseyin iyi bir savunucu degil benim krioterlerime gore alan savunmasi yaparsak marc cok top kaybi yapacagina inaniyorum ama alan savunmasinada drobnjak ucluk yagdirir bence cemal ve fatihle ona sert fauller yaparak pota altinda kiskirtabilkiriz sertlige gelicegine sanmiyorum

şu maçın reklamını resmi sitede ana sayfaya koymayı ne zaman akıl edecekler acaba çok merak ediyorum...

Turkish club Galatasaray Cafe Crown hopes to embark on a new era of success when it begins its Group C campaign as hosts to Akasvayu Girona. The Istanbul club went through various phases where it dominated Turkey, but the last phase was in the early 1990s. Coach Murat Ozyer guided Ulker Istanbul to the 2006 crown and he's put together a strong side ready to compete in the ULEB Cup. Huseyin Besok, Charles Gaines and Chris Owens bring European experience and Dee Brown comes on a mission to prove himself. Galatasaray is also off to a good start in the Turkish league. Classy Spanish side Akasvayu Girona, who won the FIBA EuroCup last season, comes to town on Wednesday. Pedro Martinez takes over the coaching reins and has to deal with plenty of expectations of possibly the fastest-rising team in Europe. The ULEB Cup debutants have started well in the Spanish League and Martinez has a great mix of veterans, including Arriel McDonald, Predrag Drobnjak and Darryl Middleton as well as promising Spanish center Marc Gasol.
Monday, November 05, 2007
ULEBCup.com

uleb resmi sitesinin mac hakindaki yorumu arkadaslar

Salı günü saat 17.00 da Burhan Feekte de Galatasaray'ın maçı var.

200 kişi bile olur mu soru işareti kafamda.

Evet aynı gün saat 17:00'da Erkek Voleybol takımımızın Türkiye Kupası 2.etabında Havagücü ile maçı var.

Böyle maç takvimimi olur yaa... Yazık...

Yine de herkes eşine , dostuna , arkadaşına , çevresindekilere söylesin. Ne yapalım. Ne kadar çok olsak o kadar iyi.