Galatasaray 75- Beykoz 78

Cumartesi olursa bir arkadaşla beraber geleceğim.Malum Cumhuriyet Bayramı. :)
Maçın sonucu belli sayılır.Banev ve yeni Amerikalıları çok sıkmazsa 20'den aşağı olacağını da zannetmiyorum.Tahminim seyirci sayısını Beşiktaş maçı kötü etkiler.Ülker öncesi iyi bir moral maçı olabilir.

Besiktas macındaki oyun ve skoru kabul edemiyorum.Bundan sonra maca falan gitmiyorum,kapattım sezonu.Bosuna sinir olup kendimizi yıpratıyoruz.

Önder' Alıntı:
Besiktas macındaki oyun ve skoru kabul edemiyorum.Bundan sonra maca falan gitmiyorum,kapattım sezonu.Bosuna sinir olup kendimizi yıpratıyoruz.

hayrrrrrrrrrr olmaz hyrr yaaaaaa babam bnm her maça gitmez bni kim götürücekkk hem senüşüme die sana polar falanda getiririm bn yeterki gel sen

hafta içi hazırlık macı yapmış gs beykoz.61 53 yenmişsiniz.bakalım ligde ne olacak.bu hafta ahmet cömertdeyiz :D

bu arada bu hafta 2 kardeşin macı olacak bu :) halil we behcet üner kardeşler karsı karsıya :D

beykozlu' Alıntı:
hafta içi hazırlık macı yapmış gs beykoz.61 53 yenmişsiniz.bakalım ligde ne olacak.bu hafta ahmet cömertdeyiz :D
Maç Abdi İpekçi'de olur herhalde.Bir de fbasket'e FB-GS maçı olsa sonuç belli olur,ama FB-BEYKOZ çetin olacak filan demişsin.Olmamış. :(

bu macıda alamassak ben bu sene basket takımının adını agzıma dashi almam size solim bjk macını zaten hala kabul edemiyom bu macıda kaybedersek vala ultraslandan arkadaslarla floryaya HALİL İSTİFA die bagırmaya giderim

ayrıca mac hangi salonda?????

yok cnm daha neler her turlu alırız macı
rahat rahat en ıyı antrean mac derler
buda hazırlık macı gıbı olucak bızım ıcın yedektekı oyuncuları gormek ıcın ıyı olucak

Cok zor mac olucak...

İlk ceyrekte iyi bir fark yakalarsak o cizgide gotururuz maci ancak ilk ceyrek kafa kafaya giderse Beykozunda kolay kolay mactan kopucgini zannetmiyorum..

Ama herseye ragmen zorlansak bile kazanicagimizi dusunuyorum..

Ha olduda butun dediklerim havada kalir farkli kazanirsak da fena olmaz takima bir moral olur..

Maç programı belli olmuş..

3. HAFTA

28 Ekim Cuma
20:00 Ülkerspor - Pınar Karşıyaka (Abdi İpekçi Spor Salonu - NTV)

29 Ekim Cumartesi
14:00 Türk Telekom - Darüşşafaka (Ankara Atatürk Spor Salonu )
16:00 Banvitspor - Efes Pilsen (Karaali Acar Spor Salonu)
16:00 Erdemirspor - İ.T.Ü (Erdemir Spor Salonu)
16:00 Galatasaray Cafe Crown - Beykoz (Abdi İpekçi Spor Salonu)
16:00 Tekelspor - Büyük Kolej (Haldun Alagaş Spor Salonu)
16:00 Tuborg Pilsener - Fenerbahçe (İzmir Atatürk Spor Salonu - NTV)

30 Ekim Pazar
16:00 Beşiktaş Cola Turka - Mersin Bşh. Bld. ( Akatlar Spor Salonu - NTV)

Bayan maçı 14:00'te Kadıköy'de, erkek maçı 16:00'da Zeytinburnu'nda. Açıkçası yönetim diye başlayan bir cümle kurmak geliyor insanın içinden ama Gençlerbirliği maçının pazar olması neticesinde, ve Ankara'ya büyük sayılarda gidileceği düşünülünce biraz şartlar böyle gerektirmiş. Cumartesiye kadar karar vermek lazım.

Önder' Alıntı:
sen ne biçim gs'lisin gs'li dediğin takımın iyi gününde kötü gününde yanında olur çünkü galatasaray kulübü bir ailedir alide sorunlar birlikte atlatılır bizde bu ailenin içindeyiz oyüzden yani FB'li deilsen maçlara gelirsin atkını ve formanı al gel bbu hafta maça :atki :atki :atki :atki

ultrAslan_kutay' Alıntı:
[quote="Önder":22763]Besiktas macındaki oyun ve skoru kabul edemiyorum.Bundan sonra maca falan gitmiyorum,kapattım sezonu.Bosuna sinir olup kendimizi yıpratıyoruz.
sen ne biçim gs'lisin gs'li dediğin takımın iyi gününde kötü gününde yanında olur çünkü galatasaray kulübü bir ailedir alide sorunlar birlikte atlatılır bizde bu ailenin içindeyiz oyüzden yani FB'li deilsen maçlara gelirsin atkını ve formanı al gel bbu hafta maça :atki :atki :atki :atki[/quote:22763]
sonuna kadar haklısın
+1905