Galatasaray:79 - Tekel:76

karşıdan arabayla gelicem.hangi sapaktan girmem gerekiyor e-5 ten.bilen biri yardımcı olursa sevinirim.ayrıca anadolu yakasından gelmek isteyen varsa arabada 1 kişilik yerim var.5 suları çıkıcam yola.

queencounty' Alıntı:
karşıdan arabayla gelicem.hangi sapaktan girmem gerekiyor e-5 ten.bilen biri yardımcı olursa sevinirim.ayrıca anadolu yakasından gelmek isteyen varsa arabada 1 kişilik yerim var.5 suları çıkıcam yola.

Kadıköy'deyim nasıl haberleşiriz...

queencounty' Alıntı:
mailto:eek:n_sez@hotmail.com.msn adresim.buradan olabilir.gerekirse tel de veririm.yalnız kadıköyün içine giremem.e-5 üzerinde biyerden köprüye girmeden önce alabiliri.göztepe gibi.

Göztepe iyi, özelden telefonunu verirsen sevinirim bu arada
isminide yazarsan hitapta zorluk çekmem :)

15 dakika oldu basketbol adina hicbirsey yok.
Takimdada pislik bir oyun sozkonusu.
Kasti 3-4 tane faul var simdiden.

Takimi saldim salona
Kimse yokki kayirmaya

İlk yarida rezil rüsva oynadık sinirden tv yi kapadım. 3. periyodun ortalarinda actim. İzlediğim son bölümde iyi savunma yapıp akabinde hücumları değerlendirerek maçı aldık. 3 senedir ilk kez doğru düzgün savunma yaptık (15 dk) o da maçı kurtarmaya yetti.

Semsettin ciktiktan sonra takim daha bir toplu oynadi.
Dixon bozuyordu bugun oyunu acikca.
Savunma maci kazandirdi, Tekelde basit hatalarla ekmege yag surdu.
Bu arada Whisby kotuydu Dixon gibi.Aslinda bugun iyi oynadi diyebilecegimiz bir Huseyin birazda oynadigi zamanlarda Umut var bana gore.

Valentin nerelerde acaba?

Macin istatistikleri.

022152327km.jpg

captured by zoban

bence 2.yarı takım olarak iyi oynadık özzellikle randy nin bir topa atlayışı var o hareket takım olma yönünden çok olumluydu umut yenicede süre aldığı dk ları çok iyi kullandı dixon sakat sakat 18 attı sakat olmasa 38 atardı şemso sayı attı ama çok bencil oynadı birilerinin uyarması lazım her topu kendi kullanmak istiyor ama gerçkten harika hücüm ribaundları aldı
TEK OLUMSUZ ŞEY BU GALİBİYET HALİL HOCANIN SENE SONUNA KADAR TAKIMDA KALACAĞININ GÖSTERGESİYDİ ama oda bugün zamanında molalar aldı :atki :atki

ilk önce salon tarifi için teşekkürler. Bu galibiyet çok işe yarıcak.İlk başta seriyi üçe çıkardık we üst sıraları hedeflememiz için en yakın rakiplerimiz olan banvitle tekeli devirdik.Bu sayede bu hafta sonuçlarına göre 7.sıraya bile yükselebiliriz.Hakemlerden bugün fazlasıyla çeksekte zor bir galibiyet oldu.Dixon ikinci yarıda yine saolsun galibiyette önemli rol oynadı.Ama şemo yu tabiki de unutmamak lazım!13 ribaund aldı we yanılmıyosam 17 sayı attı we son periyodun hemen başında 5 faul almasına rağmen.Pota altında ilk kez bu kadar etkili olduğumuzu gördüm.Bunda da rakibin tek uzunla oynaması(etkili olduğumuz dakikalarda).İyi yolda ilerliyoruz.Önümüzdeki 7 maçın dördü evimizde.diğer ikisi de abdi ipekçi deplasmanı.Ordada takımı yalnı bırakmıcamıza İNANIYORUM.Haftaya eğer kendi evimizde p.karşıyakayı da yenersek üst sıralardaki hakettiğimiz yere çok yaklaşcaz.Bu takımın başında halil üner olsa bile bu takıma nolursa olsun inanıyorum ben.

bence onumuzu gormek acısından ıı bı mac oldu tekel tas gıbı takım cok canlar yakar bu lıgde bızım bu macta goze hos gelen goruntuler takım olmamızdı macı bırakmadık savastık kazandık ayrıca trubunler bostu malesef dolmuo bu takım sampıonlaga bıle gıtse dolmayacak galıba buda bızım ayıbımız bence

BuRaKGS' Alıntı:
bence onumuzu gormek acısından ıı bı mac oldu tekel tas gıbı takım cok canlar yakar bu lıgde bızım bu macta goze hos gelen goruntuler takım olmamızdı macı bırakmadık savastık kazandık ayrıca trubunler bostu malesef dolmuo bu takım sampıonlaga bıle gıtse dolmayacak galıba buda bızım ayıbımız bence

Cuma günü iş çıkışı olmasına rağmen taraftarın desteğiyle salonda güzel bir atmosfer vardı.Uzun süre farklı bir şekilde geride götürdüğümüz maçı son 2 dakikada kendi lehimize çevirip kazanmak,oyuncularımız göstermiş oldukları mücadele,bu maç adına güzel görüntülerdi.Daha iyi olacağız.