Galatasaray:79 - Tekel:76

Evet benedickt ,
Bunuda salonun full olmasindan gorebiliyoruz degilmi ?

Bosversenize.Tekelin yaptigi hatalar, girdikleri faul problemi ve hatta son dakikada kacirdigi 4 serbest atisi gormezden gelmeyin.
Bu demek degildirki takim kotuydu.Hayir bizdede olumlu cok sey vardi.Ama hedefleri unutmamak gerekiyor.
Daha oncede dedigim gibi ismin basina sponsor aldiktan sonra hedef maclar bunlar olmamali.

X' Alıntı:
Evet benedickt ,
Bunuda salonun full olmasindan gorebiliyoruz degilmi ?

Bosversenize.Tekelin yaptigi hatalar, girdikleri faul problemi ve hatta son dakikada kacirdigi 4 serbest atisi gormezden gelmeyin.
Bu demek degildirki takim kotuydu.Hayir bizdede olumlu cok sey vardi.Ama hedefleri unutmamak gerekiyor.
Daha oncede dedigim gibi ismin basina sponsor aldiktan sonra hedef maclar bunlar olmamali.

Şunu bana ne olur biri yazsın evet dun maç çok oncedende kopabilmeliydi ama sonuç bu çıkan sonuç uzerınden bu kadar karamsar ve surekli neden hata aramak!

Oyunun adı basketbol o 3 faul kacırmış o şunu yapmamış bakılması gereken mucadele hırsı ve kaemrein yazdıgı azim değilmidir...
Ayırca bana son 5 senede fener maçları dısında 1500 kişi üzeri maç gostersın bır kişi!

ilk periyotlarda gerçekten iğrenç bir oyun ve son periyotta da özellikle umutyenice ve malık'in şaha kalktığı bir takım ve iyi savunma.yine bomboş tribünler ama bu sefer bunu cuma akşamı olmasına bağlıyorum.halil'in randy ısrarı sürüyor ama bence bu adam artık gönderilmeli basketbolu çok gerilemiş hiçbir faydası yok takıma.son per,yottaki oyunuyla desean kurtardı kendini ama madem bu kadar iyi oynayabiliyoruz neden maçın başında yapmıyoruz bunları anlamıyorum ayrıca umut yenice nin daha fazla süre almasını istiyorum şahsen iyi olacağı inancındayım darısı ksk maçına diyorum. :atki

1-2. periyotlarda çok kötü oynadık 3.periyotta takım kendini toparladı 4, periyotta tam bir takım oyunu oynadık. seri galibiyetlerin devamı geldikçe takımın özgüvenide artacak.
Umut Yenice kısa sürede takıma büyük katkı sağladı verien şansı iyi kullandı pota altındaki sorunu giderebilecek.

Mutlaka bir kulp aranacak,
Ya Halil Hoca ya da taraftar,
Bu konuda maçı canlı izlemeyenler lutfen yorum yapmasın,
Takım yavas yavas geliyor,
Son üç hafta bazilarının hosuna gitmesede bu gayet açık gözüküyor,
Seyirci dun az sayida idi belki, ama etkisi muhtesemdi,
Takımada hocayada yeterince sahip çıktı.Görevini de mükemmel yapti,
Her hafta daha iyi olacağız , daha kalabalık olacağız,
Halil hocaya seyirciden hiç tepki yok, aksine ciddi destek var, destek vermeyen sadece üç beş kişi ise burada birşeyler yapmaya çalışıyorlar,

Dunku hakemleri de mazur gordüler ya, hepsini tebrik etmek lazim,

Halil Hoca'ya tribünden tepki yok, neden acaba? Mactan önce birilerini arayıp, "aman gözünüzü seveyim ,Halil Üner istifa diye bağırmasınlar "ricasında bulunduğu için olabilir mi ?
Ha ayrıca hakemler konusuna gelirsek, sanırım sadece bize degil Telekom'a da garezleri var degil mi ? Son 9 sn.de serbest atıslardan sonra topu pota dibinden degil, orta cizgiden oyuna sokan Efes son sn.3 lüğü ile macı kazandı.. Ah bu hakemler yok mu !!

yucel basara' Alıntı:
benedict' Alıntı:
Halil hoca merak etmesin taraftarların büyük kısmı hala kendisine inanıyor ve destekliyor

nerde bunlar yahu?

var burda 1-2 kişi

bide o ciddi destek nerde ,ne zmn olmuş ,hangi forumlarda Halil Ünere destek var çok merak ettim ben
maça gelen 100 kişi var ztn

destek vermeyen 3-5 kişi değilde , maça gelmeyen , Halil Ünerden nefret eden Galatasaray taraftarı desek daha doğru olur bence
takım maç kazanıyor ama hala dolmuyo salon niye acaba ??
ama destek vermeyen 3-5 kişi dimi :D

ayrıca kendisine protesto olmuyosa maçlarda
yalvarmadığı bi allah kaldı ztn diyelim..

Tequila' Alıntı:
yucel basara' Alıntı:
benedict' Alıntı:
Halil hoca merak etmesin taraftarların büyük kısmı hala kendisine inanıyor ve destekliyor

nerde bunlar yahu?

var burda 1-2 kişi

bide o ciddi destek nerde ,ne zmn olmuş ,hangi forumlarda Halil Ünere destek var çok merak ettim ben
maça gelen 100 kişi var ztn

destek vermeyen 3-5 kişi değilde , maça gelmeyen , Halil Ünerden nefret eden Galatasaray taraftarı desek daha doğru olur bence
takım maç kazanıyor ama hala dolmuyo salon niye acaba ??
ama destek vermeyen 3-5 kişi dimi :D

ayrıca kendisine protesto olmuyosa maçlarda
yalvarmadığı bi allah kaldı ztn diyelim..

Bir taraftar her ne olursa olsun bir şahıs yuzunden maça gelmiyorsa hiç gelmesin zaten o taraf bile olamabilecek kapatiseye sahip değildir.

Bunlar yetmezmiş gibi buyuk bir ukalalıkla Galatasaray trıbun realitesini bilmeden terbiye sınırlarını aşan bir şekilde yazı yazmak önce kendimize birseyler sormamızı gerektiğini düşündrüyor!

Maç topiğine bakalım söyle her ne olursa olsun bu maç kazanıldı biri faulleri atsalardı diğeri skor az olmuş içiizdeki irlandalılarımı oynuyoruz!

Herkes biraz olsun Galatasaray'lı oldugunu anımsasın arkadaşlar!

bence bu halil üner muhabbetini artık bırakalım lütfen yanlış anlamayın bu zahtı muhteremde özhan canaydın gibi koltuğa yapışmış bırakmaya niyeti yok o yüzden bizde sadece takımıza destek olalım burdan bütün gs lıları takımıza sahip çıkmaya çağırıyorum hafta sonu karşıyaka maçında dahada güzel bir atmosfer olucak inşallah
bir dip not tekel maçı hafta sonu olsaydı daha kalabalık olurdu ama yinede oraya gelip takımıza sonsuz destek veren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum saygılarımla
dip not biraz uzun oldu ama neyse ;) ;)

bence herseye ramen harika zevkli heycanlı bi mactı
5 fuali alıp cıkana kadar bizi oyuna ortak tutan tek adam semso idi daha sonra dixon cıktı sahneye ama dixon olmassa mac kaybederiz dien arkadasa katılmıyom bence tek basına livingson bile tbl sıtandartlarının cook ustunde bi oyuncu ve oyun kurucu olrak oynadıgında skor olrakta katkı yapar merak etmeyin bencede potansiyel cook ama nedense bu potansiyel 3-4. peryotlara kadar uyuyo bence wisbii de durgun olsada iyi katkı yaptı burak guzeldi ama yazıkki sakatlandı huseyin cook iyi bi otrtalama ile oynadı ben cok zevk aldım mactan biraz sıkıntılıydı ama olur okadar galibiyeti%50 getirdik cok iyi oldu isala haftayada bole devam eder efes macınıda atlatıp seriye devam edelim yane efes macını anlayısla karsılaya bilirim sonra devam etmeli,yiz

Haklisiniz tabi.Biz birsey bilmiyoruz.Giden insanlarin goruslerinide hic bilmiyoruz.

Tam tersi herseyden birseyler cikarmaya calisilmasin.
Biz demisizki takimda iyiye giden seyler var hatta uzun rotasyonunun dogru kullanilmasi maci kazandirdi.
Bu rotasyonuda ben degistirmedim herhalde macta degilmi ?

Ama anlasilmayan yada anlasilmak istenmeyen bir sey var sanirim.
Hedef maclarimiz ITU-Erdemir-Banvit-Tekel maclari olmasin.Galatasaray Cafe Crown bu kadar ucuz olmamali.

PS: Mehmet evet ben Irlandaliyim :claps

ya gecenin 3 buçuğu olmuş, şu maçla ılgılı bir şeyler yazaym dedim ama her hafta olduğu gibi konu donup dolaşıp aynı kısır döngünün içine girmiş.

maç topiçlerinde artık basketbol adına baskebola ait dışında her şeyi konusur olmuşuz malesef.

ilk 2 periyottta tekelin hzılı hucumlarından çok kolay basketler yedik. bu açıdan geri gelmede bır haylı zorlanıyoruz.

toplam 9 asistle hala takım oyunu oynadıgımızı duusnmuyorum (tekel 16asist)

X' Alıntı:
Haklisiniz tabi.Biz birsey bilmiyoruz.Giden insanlarin goruslerinide hic bilmiyoruz.

Tam tersi herseyden birseyler cikarmaya calisilmasin.
Biz demisizki takimda iyiye giden seyler var hatta uzun rotasyonunun dogru kullanilmasi maci kazandirdi.
Bu rotasyonuda ben degistirmedim herhalde macta degilmi ?

Ama anlasilmayan yada anlasilmak istenmeyen bir sey var sanirim.
Hedef maclarimiz ITU-Erdemir-Banvit-Tekel maclari olmasin.Galatasaray Cafe Crown bu kadar ucuz olmamali.

PS: Mehmet evet ben Irlandaliyim :claps

O kadar yazan içinde lafı neden üstüne alındın onu anlamadım murat benn demiyorumki Halil Üner başarılı demiyormki hersey yerınde gidiyor demiyorumki bu takımın oyuncular üzerinden değerlendirildiğinde ancak bunu yapabiliriz ama biraz spor etiğine uygun yorum yapılsın, bu adam sonuçta bu takımın hocası destek artı eleştiri diyorum ayrıca kimsenin Galatasaray lılığını tartışmek bana düşmez kimseyede düşmez. Senden bu tiple irlandalıda olmaz laf aramızda :)

Herkese selam...

Arkadaslar beni ne Halil Uner in bu takimda kalmasi ne de gitmesi cok ilgilendirmiyor.

dikkatinizi bir noktaya cekmek istiyorum, ozellikle bu lafim surekli halil uner anti propagandasi yapan admin arkadaslarima.

Bu sitede yazilan yazilarda halil unerin kalmasi fikrinde israrci olan insanlarin yazilari ne kadar anormal karsilaniyorsa emin olun sizlerin hepinizin (adminlerin) tek agizdan kazanilan maclarda bile adami rencide etmeniz ayni oranda anormal karsilaniyor... farkinda olmadan halil uner sempatizani bir grup olusturuyorsunuz. bana dusmez ama bu siteye yazilan her topikin sonunu getirip halil unerde noktalandiracaksaniz bence halil uner bu isi birakana kadar sitenin adini antihaliluner.org olarak degistirin...

maci izlemedim yurt disindayim duydugum rezil bir hakem yonetimi oldugu, buna karsin 3 periyot uyuyan takimin 4 uncu periyotta muthis bi takim oyunu ile uyanip maci aldigi. boyle bi mactan sonra bile bu adama abuk subuk yazilar yaziyorsunuz dedim ya haddim deil ama yazarken bir kere dusunup yazin su yazilarinizi lutfen...

Ayrica Halil uner birilerini ariyip terse bagrilmamasini rica ettiyse bunu burada rencide etmeniz de cok ayip...boyle bi istek varsa ya bu istegi yrine getirmez bagirirsiniz ve sitede bunu afise edersiniz ya da bu istegi unutur gidersiniz...

dedim ya hic umrumda degil kalip kalmamasi ama tek gordugum cok yanli yazilar yaziyorsunuz tum adminler olarak... insanin aklina da kusura bakmayin ama baska seyler geliyor...

herkese saygilar

Biz bosuna yaziyoruz anlasilan Emre.
Nerede butun adminler anti halil yazmis.Agzimizdan Halil lafi cikmadi siz propaganda yapiyorsunuz resmen su anda.
Tam tersi topice her gelen Halil de Halil yaziyor su anda.Bir tek 3-4 kisi disinda herkes destek veriyora cevap verdik dogal olarak.

Simdi cevap bekliyorum.Bu sitenin adminleri:
X,Arda,Onursal,Onder,Cem,Ali Emre ve Levent.
Bunlarin anti-halil yazilarini bekliyorum bu topicten.

Yok Mehmet kusura bakma,
Kimse gelip burada bu sekilde suclamada bulunamaz.Helede akla baska seyler geliyor diyerek itham altinda birakamaz.
Hicbirsey yazilmadigi halde hatta tam tersi olumlu yazildigi halde bu sekilde yaziliyorsa bende dusunmek zorunda kaliyorum acikcasi.

Halil Üner'e yöneltilen eleştiriler galibiyet sonunda da gelmesi umarım dikkatinizi çekmiştir dolayısıyla problem tamamen takımın iyi ya da kötü gitmesi değil iki buçuk sene boyunca takımın bi arpa boyu yol alamaması ve Halil Üner'in bu takımın koçluğunu hak etmemesidir hem tavrıyla hem tarzıyla hem de başarısızlığıyla.

Emre; Singapur havası sana yaramadı sanırım :)
Direk admin leri hedef gösterip yerden yere vurmuşsun da topiği baştan sona kontrol ettim; hangi admin ne gibi bir anti-halil üner propagandası yapmış çözemedim.

Benim bu topic deki tek yorumum babanın sorusu üzerine olmuş ve o da Anti-Halil Üner mesajı içermiyor. Herkesin çıplak gözle ve tv başında yaşadığı konuya parmak basmışım hepsi bu. Tekrar oku istersen ;)

kaemre' Alıntı:
Sevgili duayenlerimiz, Önder ve Arda Kardeş,
hakemlerle ilgili yorumlarınızı alabilirmiyim,
Bas hakem ilk yarıda, 12 adet aleyhimize, 1 adet de lehimize duduk caldi,
Tufan a 3 adet 3 atışlık faul caldı, yanimda oturan ve basketbolla iç içe olan kişilerin yorumu , uçünün de faul olmadığı idi, bize 8 sayıya mal oldu,
İkinci yarı sizin onunuzde calmadığı ve çaldıgı 4-5 duduk vardı ki, az kaldı sahaya atlıyordunuz,

Bence bazı arkadaşlar üzülsede, daha çok çok iyi basketbol oynamasak da Hoca takımı takım yapmış, takım olma yolunda buyuk adımlar atılmış.
Son ceyrek maçi mı seyrettim yoksa bench i mi anlayamadım,
Savunmada ve hucumda de nerede ise tum bench sahanın içinde idi, ağlayanlar bağıranlar sağı solu yumruklayanlar gercekten inanılır gibi degildi, hele hele amerikalının yerdeki topa atlayışı ise hiç onlardan beklenilen bir davranış degildi,

Bu gun bir başka guzel olan olay ise, sayıları çok olmasa da, senelerdir ilk defa seyircinin 6. adam olarak takımla kaynaşması ve galibiyette çok ciddi rol alması idi,

Emegi geçen herkezin eline saglik,
Valentin sakat oldugu için oynamadı,

Tekel mi,
Ben ce izleyin, bu ligde çok can yakarlar, bu sene oynadığımız en sert ve sıkı rakipdi bence.

Her hafta hakem konusunu konuşmak aslında bizi çok düşürüyor. Yıllardır Fenerbahce' nin yaptığı olayı bizler gercekleştiriyoruz ki bu da ister istemez insanı üzüyor.

Ben açıkçası FIBA hakemi olmasına karşın baş hakem Elif INCI' den zerre kadar haz etmeyen bir basketbolseverim. İlla ki bir tarafı tutmasına ya da kayırıcı düdükler çalmasına gerek yok, fazlasıyla antipatik geliyor kendisi. Saha içindeki hal ve hareketleri hiç hoş görünmüyor. Bayan olmasının avantajıyla FIBA statüsüne kadar yükselmiş ancak bu statüyü ne kadar hak ediyor tartışılır. Maç içinde kendimi göstereyim, kahraman olayım edasıyla çok basit hatalar yapıyor. Bunları bilerek ve isteyerek yani bir tarafı kayırmak adına yapmıyor olabilir ama sonuçta ortaya karşılaşmanın skoruna etki edici bir takım hatalı düdükler çıkıyor. Bence bunlara dikkat etmeli Sn. Elif INCI.

Yardımcı hakemlere gelirsek; artniyet aramak istemiyorum ama bugün çok defa alakasız düdükler çaldılar. Ya bizler bu oyunu bilmiyoruz, ya da onlar gerçekten göremiyorlar. Ama tabi hakemin pozisyonu göremedim deme lüksü olmadığını varsayarsak, bu işte bir hata var.

Ben yine lafı Halil ÜNER' e getirmek istiyorum. Anlayabiliyorum hırslı ve heyecanlı bir teknik adam, hakkının yenilmesine kesinlikle dayanamıyor ki zaten hangi birimiz buna dayanıyoruz ki zaten ...
Ancak Halil Hoca yeterince iyi göremediği ya da doğru düdük çalınmasına ragmen yanlış yorumladığı pozisyonlar da bile hakemlere itiraz ediyor. Ha bu hakemleri bir sonraki pozisyon için etkileme çabası olabilir; zaman zaman bu etkilemeyi de başarıyor olabilir ama bu hareketlerin hakemlerde antipati yarattığı da düşünülmeli. Sonuç olarak Halil Bey hemen hemen her pozisyonda hakemlere itiraz ediyor, birşeyler söylüyor; bence bu hareketlerini biraz frenlemeye çalışmalı.