Galatasaray:86-Karşıyaka :80

slm

Bu forumda halil ünerin dixonu çok iyi kullandığı yazılarını hayretle ve gülerek okuyorum...Yahu adam attığı sayıların hepsini kendi çabasıyla ne üner ne takım arkadaşlarının desteğiyle kendi tekniği ve taktiğiyle attı bu konuda bana david riversi anımsatıyor acıkcası antronoru iplemiyor...Üstelik attığı sayınının 12-13 serbest atıştandı ve coğu macın sonlarına doğruydu...

Tekrar söylüyorum bizim kadro ahmet kandemirde onların kadro unerde olsa acaba karsıyaka bize kaç sayı fark atardı..zor zahmet geriden gelip aldığımız ve basketbol adına hiç bişey ortaya koymadığımız bi macın ardından aldığımız peş peşe 4 galibiyetin acıkcası sözkonusu olmaması lazım çünkü bu maçların arasında itü gibi bu ligin en kötü takımı+banvit gibi gecen seneden bizi hırslandıran 2 takımla macımız vardı...ee karsıyakanın kadrosunun bizden cok daha kötü olduğu acıkken geriye tek secenek kalıyor oda efesle en azından başa baş mücadele veya kazanma..bu kadroyla kazanmak kesinlikle hayal değil halil üner once takıntılarını yenecek ve en iyi pivotumuz umut yeniceyi takıma monte edecek ve pastala gerektiği kadar süre verecek,tabiki fatih başta olmak üzere bazı oyuncularımzda kendine çeki düzen verecek...

Bu takım en az ilk 5e girecek bir takım gerekli parada var taraftarda ama teknik heyet nerede???

geçen senelere göre en büyük ekstramız Kadro genişliğimiz olması bence..Özellikle 4-5 numaralarda G.Whisby,Fatih,Pastal,Hüseyin,Umut gibi kaliteli oyuncularımız büyük avantaj...
Takım ın oyununu bu kaliteli kadrosuna göre hala beğenemiyorum,yüreğimiz azımızda stresle izliyoruz her maçı.Ama takım seyircininde gazıyla iyi mücadele edio,oyundan kopmuo,o çok güzel...

Çok iyi gidiyoruz. takımolma yoluynda hızla ilerliyoruz. geçen sezon1-2 periyotlarda iyi oynayıp 3-4. periyotlarda kötü oynayıp maçı kaybediyorduk. bu sene özellikle 4.periyotlarda mükemmel oynadık.
son iki maçta benchten gelen oyuncular takıma büyük katkı sağladı.
Umut Yenice:içerden attı yetmedi dışardan attı savunmada gayretliydi bana Ömer Büyükaycan'ı hatırlattı. böyle giderse hem pota altı sorununu giderecek Ömer Büyükaycan'dan sonra ilk defa yerli iyi bir pivot bulduk.
Gökhan Üçoklar:eek:nun için yapılan eleştirilere katılmıyorum Burak Şemso ile birlikte takımın en önemli oyuncusu
Halil Üner:Hem kendisini hem teknik ekibini tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum.

Öncelikle takımımızı sahadan destekleyen bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim çünkü maçı TV'den izledim takımımızı çok güzel desteklediler. Maça gelince önce KSK'den bahsediyim. Aslında ben KSK'nin çok iyi bir takım olduğunu düşünmüyorum zaten bence yabancılarıda iyi oyuncular diil sadece biraz Roberto Bergersen'i beğendim yanılmıyosam 15 numara. Yerlilerde ise Muratcan çok kötüydü ama ben İnanç'tan bu kadar iyi bir performans beklemiyordum. Neyse bizim takıma gelice Şemsettin ve Whisby zaman zaman çok iyilerdi Umut Yenice ise aldığı süreye bakarsak süperdi onca saat neden kenarda oturdu anlamadım. Gelelim MALİK DİXON'a... Adam nerdeyse takımımızın attığı sayıların yarısını attı yani tek kelimeyle müthişti. Umarım bütün sene böyle devam eder ve yine umarım seneyede bizde kalır(pek zannetmiyorum). Ayrıca seriyi 4 maça çıkardık ve böylece Efes maçına daha rahat çıkacağız. Ben onlarıda yeneceğimizi düşünüyorum...

maça çıkan ilk 5'i görünce baya bi şaşırdım çünkü gökhan ilk 5 çıkmıştı.desean yoktu anlamadım sakat mıydı ancak olmaması davunmada çok sıkıntı çekmemize sebep oldu.halil üner'in inadı sonucu ilk 2 periyot oynamayan umut yenice takıma hayat verdi ve bence onun artık ilk beş çıkması lazım hüseyin ve fatih daha sonradan oyuna girmeliler.çünkü gördüm ki normal bir pivotu olmayan ksk ya çok fazla ribaund verdik ilk 2 periyot ancak ne zaman umut oyuna girdi takım savunması rahatladı.malik yine günündeydi ve 40 sayı attı ancak diğer yabancılar her zamanki gibi ona uyum sağlayamadılar.desean zaten yoktu randy bu takımdan gönderilmesi gerektiğini bağıra çağıra gösteriyor ancak halil üner'in bu adamdaki ısrarını kimsa anlayamadı.ilk 5 olarak burak şemsettin umut malik ve desean oynamalı ve kenardan da desean'ın yedeği olarak serhat burak'ın yerine hüseyin ve umut eğer yorulursa da yerine whisby ve fatih değişerek oynamalıdır.fatih dün yine hiçbir şey ortaya koyamadı yaptığı tek olumlu hareket 2.periyotta yaptığı 1 bloktu o kadar.
sistemsiz,ya allah bismillah anlayışıyla rakibe karşı sadece dixon'u kullanan bir galatasaray'ın tesadüfi galibiyetler almasından öte bir şey olamaz ve bunu önümüzdeki hafta tam bir sistem takımı olan efes karşısında göreceğiz.(ülker maçında olduğu gibi)

4 haftadır nazar degmesın cok ıyı gıdıyoruz gerı dustugumuz anlarda macı cevımeyı basarıyoruz ınsallah boyle devam eder ozlellıkle malık super

malık malık allah askına..

Yazin yazin,
Ksk yı dandik takım yaptınız, gecen hafta bjk yı yendi,
Banvite etmedik laf birakmadiniz, f5 e 20 atti,
Kazara bır de efes olursa, kesin efes e de kume dusme namzeti dersiniz,
Yazın yazın valla cok guzel oluyor,
Millet eleştiri yapanları test ediyor en azindan,

Halil hoca istifa,

Ellerine saglik Banvit,

O Banvit'in üç kuruşluk oyuncularıyla-ki ikisi de Halil Bey'in istemediği adamlar ne hikmetse?-ortaya koyduğu oyunu,takımın sistemini,mücadeleyi,karşı takımı analiz edip,hücum setlerine bağlı kalarak nasıl oynandığını gördün mü?Aradaki farka biz "koç" farkı diyoruz işte...

Bir de bizim oynadığımızı-adına ne diyorsak-bir tartışalım..

Lütfen sahadaki oyun hakkındaki(varsa eğer) görüşlerinizi de bir alalım...

Evet sağolasın Banvit...

Bize iyi bir koç takımını nereye taşıyabilir gösterdiğin için...

sovereign' Alıntı:
O Banvit'in üç kuruşluk oyuncularıyla-ki ikisi de Halil Bey'in istemediği adamlar ne hikmetse?-ortaya koyduğu oyunu,takımın sistemini,mücadeleyi,karşı takımı analiz edip,hücum setlerine bağlı kalarak nasıl oynandığını gördün mü?Aradaki farka biz "koç" farkı diyoruz işte...

Bir de bizim oynadığımızı-adına ne diyorsak-bir tartışalım..

Lütfen sahadaki oyun hakkındaki(varsa eğer) görüşlerinizi de bir alalım...

Evet sağolasın Banvit...

Bize iyi bir koç takımını nereye taşıyabilir gösterdiğin için...
Hafızam beni yanıltmıyorsa o çok övdüğün Banvit takımını ve coach'unu 2 hafta önce Halil Hoca'nın Galatasaray'ı kendi saha ve seyircisi önünde yenmişti.

Kardeşim yenersin,yenilirsin...

Ben sahaya konan oyundan,koçun takıma katkısından bahsediyorum..

Yoksa o takımın bu kadrosuyla yaptıklarına bak...

Bir de Galatasaray'ın...

Yoksa ben Banvit'i yendim,Banvit bilmem kimi yendi,Beykoz da Efes'i yendi gibi Aristo'yu bile kıskandıracak mantıkla daha çok hüsranlar yaşarız...

herseyden önce evet kazandık mutluyuz.. uzun zamandır izlediğim en iyi oyundu bence..gs yi böle görmek gercekten güzell..
bide bi kaç maçtır kazanıyoruz die halil ünere olan tepkimizin değişecegini de düşünmüyırum . benim degişmedi mesela..
son olarak keşke bende tribünde olabilseydim.. :atki

Arda, murat... Kapatın kardeşim forumu. Neyin nasıl yazılacağını normal üyeler dikte eder olmuş, bunun için de aslında düşünmedikleri şeyleri zorla, bağıra çağıra, cazgırlıkla anlatır olmuşsa, sizin misyonunuz hakikaten bitmiş demektir. Dün gördüğümde vaktim yoktu, cevap yazamadım 9. sayfada olanlara, bugün beklerdim ki ortalıkta kan gövdeyi götürsün ama herkes susuyor. neymiş " Bizbizeyken herşey konuşulurmuş, ama burada konuşulmazmış. Bunun için de aslında kendi yaptığı eleştirileri başkaları yapınca hain, Galatasaraylı değil, takım kaybedince seviniyor demek farz olurmuş. Benim nerede neyi nasıl yazacağıma 3-4 tane admin yetkisi bile olmayan normal üye karar veriyor, düzeni sağlamak için de insanlara hakaret etmeyi hak görüyor, kimse de ses çıkartamıyorsa burda bişeyler yazmanın çok anlamı kalmamış demektir. Bildiğim kadarıyla siz burayı konuşulsun diye açmıştınız, insanlar susturulsun diye değil...

Ortalığı yalancı çobanlar sarmış siz uyuyun. Sürüyü kurt kaptığında ne olacak merak içerisindeyim.

bi dönem zone a geçtik başarısız olduk, man to man de başarı sağlandı ve bunda ısrar ettik. sadece bu maç olarak bakarsak hatalar yaptık ama hatalardan döndük. fena oynamadığımızı düşünüyorum.
kendimce coach konusu dışındaki diğer eleştiriler hakkında fikrimi söylemek istiyorum.
bir oyuncu 40 sayı atıyorsa ve bunu yüzdeli yapıyorsa, 5 tanede asist yapıyorsa, bide maçı kazandırıyorsa bu şey iyi bişeydir. kötü bişey değildir. ama bir kişi 60 sayı atıyorsa düşük yüzdeli atıyorsa ve takımı kötü atıyorsa işte bu kötü bişeydir. (daha açık nasıl yazabilirim bilemiyorum)

şemsettin baş konusu açılmadı bile ama olsun; bu adama özellikle basketbolu açısından iade-i itibar vermek basketbola olan saygımızın borcudur bana göre. inanılmaz büyük hatalar yaptığı söyleniyor (ki doğrudur bilmiyorum yalan diyemem) ama basketbolunuda, saha dışında yaptığı şeyler yüzünden eleştirmek bana absürd geliyor artık.

heyecanlı top oynuyoruz bu güzel, ancak bazende heyecan duymadan kazanalım ya. son 10 dakikalarda oynanan oyun biraz daha oyun geneline yayılsa keşke.

(cok alakasız bişey daha söyliyim; ahmet abim, bana göre malik in cok kritik bir anda dışarı cıkmasına coach dahil bicok kişi faul diye itiraz etti. bana göre o harekete faul calınırsa basketbol izlemekten nefret eder hale gelirdim ben. bir adam savunmaya oturup adamı (bana göre) kurallar dahilinde cizgi dışına sürmek zorunda bırakıyor ve hiçbir şarj yapmadan hataya zorluyor. çok önemsiz bir ayrıntı ama savunma sever biri olarak kendime ihanet edemem bu konuda:) ki sizde cok yakinen iyi savunmacı oyuncuları tanırsınız bayan takımından. ona faul demiyelim valla ayıp olur ya:)

tebrikler beyler, elinize sağlık
geçen hafta bu maça hedef maçlardan demiştik. kazandık. demekki işler yoluna giriyor. sahadaki oyun olarak enazından

utku abi bana da insanların Türkçe'yi katletmesi çok koyuyor mesela alan savunması yerine zone press veya adam adama yerine man to man denmesi... evet öz Türkçe konuşmak imkansız ama Türkçe'yi kurtarmak imkansız değil!

Maçı, gece NTV'nin tekrar yayınından izledim. Skoru bilmiyordum ve heyecanla izledim, maç biteli saatler olsa da. :p
Maçın geneli başa baş geçti ve her zamanki gibi son periyotta kopardık maçı. Son periyottaki teknik fauller maçı kaybetmemize neden oluyordu ki, maçın yıldızı Dixon'un sayılarıyla aldık maçı. Valentin'in son periyotta oyuna girmesi de, takıma katkı sağladı. Umut Yenice'nin içeriye girmesindeki başarı da galibiyette baş rol oynadı.

gordon' Alıntı:
Arda, murat... Kapatın kardeşim forumu. Neyin nasıl yazılacağını normal üyeler dikte eder olmuş, bunun için de aslında düşünmedikleri şeyleri zorla, bağıra çağıra, cazgırlıkla anlatır olmuşsa, sizin misyonunuz hakikaten bitmiş demektir. Dün gördüğümde vaktim yoktu, cevap yazamadım 9. sayfada olanlara, bugün beklerdim ki ortalıkta kan gövdeyi götürsün ama herkes susuyor. neymiş " Bizbizeyken herşey konuşulurmuş, ama burada konuşulmazmış. Bunun için de aslında kendi yaptığı eleştirileri başkaları yapınca hain, Galatasaraylı değil, takım kaybedince seviniyor demek farz olurmuş. Benim nerede neyi nasıl yazacağıma 3-4 tane admin yetkisi bile olmayan normal üye karar veriyor, düzeni sağlamak için de insanlara hakaret etmeyi hak görüyor, kimse de ses çıkartamıyorsa burda bişeyler yazmanın çok anlamı kalmamış demektir. Bildiğim kadarıyla siz burayı konuşulsun diye açmıştınız, insanlar susturulsun diye değil...

Ortalığı yalancı çobanlar sarmış siz uyuyun. Sürüyü kurt kaptığında ne olacak merak içerisindeyim.

Gordon; admin leri yerden yere vurmuşsun iyi güzel hoş memlekette demokrasi var; ülkenin başbakanı bile eleştirilirken ( ki ben de kendisinden hiç haz etmem ve eleştiririm ) pek tabi ki bu naciane forumun yönetim kadrosu da eleştirilecektir. Yorumlara hepimizin saygısı vardır.

Ben 29 yaşına girmek üzereyim ve 5 yaşından beridir bu sporun bilfiil içindeyim yani iyisiyle kötüsüyle dolu dolu yaklaşık 25 sene demek bu. Bu forumda benden yaşça büyük insanlar mevcut ama basketbol sporuna bilfiil içinde olarak 25 senesini vermiş insanlar değiller bunlar. Zaten onlar da bunun aksini iddia etmiyorlar. Şuursuzca eleştirilerde bulunduğunuz Ahmet EMRE' de bunu kendi söylüyor zaten. Bizlerin basketbol bilgisine saygılılar.

Şimdi; bütün bunlara dayanarak neden forumda tartışma ortamına yol açalım ki? Yani yok kardeşim, abicim, babacım; siz bu sporu bilmiyorsunuz, biz daha iyi biliyoruz; bu böyledir, başka yorum istemiyoruz mu diyelim ?

Burası bir forum ve alemde görüp görebileceğiniz en demokratik taraftar forumu diyebilirim. Herkes fikirlerini yazmakta tamamen özgür. Biri çıkar Halil ÜNER' i eleştirir, bir başkası gelir Halil ÜNER' i göklere çıkartır. 1000 küsur kullanıcısı olan bir forumda herkesin aynı fikirde olduğu düşünülemez herhalde.

Ben de zaman zaman Halil ÜNER' i eleştirdim ama yeri geldiğinde kendisini bizat tebrik etmekte de sakınca görmedim. Benim kendisi hakkında zaman zaman sizlerden çok daha sert eleştirilerde bulunduğumu (gsbasket.org ana sayfadan) bildiği halde her defasında tebriğime teşekkürle karşılık verdi. Peki ya bizim bu kinimiz ne diye. Öyle ya da böyle takım son 4 maçını kazanıyor. Ve sporda bir gerçek vardır ki kazanan her zaman haklıdır ! Durun bakalım sakin olun, en azından takımın maç kaybetmesini bekleyin eleştiriler için. Alın mesela haftaya Efes Pilsen karşısında favori değiliz ve kaybetmemiz çok büyük bir sürpriz olmayacak; eleştirilerinizi bir zahmet o maç sonrasına bırakın.

Sonuçta; bu forumda insanlar her daim kavga, gürültü ve eleştiri okumak istemiyor; biraz da takımın gidişatına bağlı olmak üzere güzel yorumlar görmek istiyor.

Geçen hafta futbolda kendi sahamızda Fenerbahçe' ye berbat bir oyun sonrasında yenildiğimiz maç sonunda teknik direktör Eric GERETS bile bu denli eleştirilere mağruz kalmadı. Ki eleştirilerin en büyüğünü hak etmesine rağmen .....

Lütfen biraz daha sakin olalım, pek tabi ki her kullanıcı yorum yapmakta özgür ama lütfen dozajında hata yapmayalım...

Sevgiler ...

Arda

Madem sustuğumuzu düşünüyorsunuz. Biraz da KSK maçı hakkında yorumda bulunayım.

Yazılanlara katılıyorum; Malik DİXON olmasa bu maçı kazanamazdık ama bu oyuncu sarı çizmeli mehmet ağa değil ki. Galatasaray Erkek Basketbol Takımı' nın sözleşmeli basketbolcusu. Onu bu maçları kazandırması için transfer ettiler ve Malik DİXON' da bir takım hatalarına ragmen genelde kendisinden beklenileni gerçekleştiriyor.

Sistemsizlikten bahsediliyor. Buna da değinelim; sistem nedir ? Bir takımın maximum 3 oyun planı vardır ve idmanlarda bu oyunlara çalışılınır. En kötü teknik adam bile bu bahse konu 3 oyunu çizebilecek beceriye sahiptir. Bu oyunların genel amacı istenilen basketbolcuyu boşa çıkarmak ve onun üzerinden skora gitmektir. Bu her zaman tek bir isim de olmayabilir; sahanın bir bölümü seçilir ve o an o bölümde bir oyuncu olacağı düşünülür ve Ahmet Mehmet Hüseyin kim sahada olursa olsun o çalışılmış oyunu uygulamak adına sahanın istenilen bölümünde yerini alır. Sonrası ise oyuncunun becerisine kalır.

Ben de bazı anlarda eleştiriyorum; özellikle Burak SEZGİN' in uzun mesafe sutlarını hiç sevmiyorum ama demek ki kendisine kenardan gelen direktif var ve o da bunu uygulamaya çalışıyor. Yani bu da teknik heyetin bir oyun planı. Sonuçta Burak SEZGİN' i ve o tarz uzun mesafe şutlar kullanmayı seven Hüseyin DEMİRAL' ı savunan oyuncular rakip takımların 4 ve 5 numaraları oluyor. Bu şutlar isabetsiz bile olsa içeride bir uzun oyuncu eksiliyor ve hücum ribaundu şansı fazlalaşıyor. Bütün bunlar bir bakış açısı; kenar yönetimi bu bakış açısıyla bu şekilde düşünüyor olabilir.

Malik DİXON konusuna gelirsek; DİXON oyun içerisinde çok kritik birkaç top kaybında bulundu ama kendi sayısını yaratabilen bir oyuncu olarak skorda da takıma büyük katkı sağladı. Bu tarz oyuncular her teknik adam tarafından sevilmezler ki günümüz basketbolunun takım oyununa döndüğü şu zamanlarda ben de Malik DİXON' ı çok çok beğendiğimi söyleyemem. Ama takım bu şekilde düşünülüp kurulmuş ve Malik DİXON' dan beklentiler de bu doğrultuda. Malik çok atıyor da maç kazanıyoruz ya da çok satıyor da maç kaybediyoruz diye kenar yönetimi eleştirilemez. Sonuçta kenar yönetimi sene başında düşünüp de skor yükünü Malik DİXON' ın üstlenmesine karar vermiş ki bu tarz bir oyuncuyu kadroya katmakta bir sakınca görmemişler. Bu bir risktir ama bu riski aldığı için de kenar yönetimini eleştirmek ne kadar doğrudur bu tartışılır.

Malik DİXON' ı Damir MRSIC ile karşılaştırmak da bence anlamsız. Bence Damir, Malik kadar kolay kendi sayısını yaratan bir oyuncu değil. Yani Aydın ÖRS Damir' i dizginledi de, Halil ÜNER Malik' i dizginleyemiyor yorumuna katılmıyorum. Ki zaten geçen sezon İsrail' de 25 sayı ortalama ile sayı kralı olan bir oyuncuyu dizginlemek için transfer etmezsin; daha yüksek sayı ortalamasını yakalatmak için oyunlar planlarsın. En azından bu konuda benim fikrim bu şekilde.

Evet heyecanla beklediğiniz Halil ÜNER yorumuma başlayayım. Halil ÜNER' i Gökhan ÜÇOKLAR tercihi nedeniyle tamamen eleştiriyorum. Çok riskli bir kumardı ve bu kumarı da kaybettiğini görmek zor değil. Gökhan artık oyun içinde değerini yavaş yavaş kaybeden bir oyuncu. Takım içi ağabeyliği ve tecrübesiyle diğer oyunculara yaptığı telkinler pek tabi ki takım için çok önemli ama saha içinde faydası minimum seviyede.
Kenarda bekleyen Valentin PASTAL' ı 3. period ortalarına kadar karşılaşmaya dahil etmemek bence de yanlıştı ama sonuçta bu yanlıştan dönüldü ve karşılaşma da kazanıldı. Eminim ki Halil ÜNER' de bu yanlışın farkındadır ve gelecek maçlarda aynı hatayı yapmayacaktır.
Diyeceksiniz ki; Galatasaray deneme tahtası mı? Pek tabi ki deneme tahtası değil ama bir önceki mesajımda yazmıştım; KAZANAN HER ZAMAN HAKLIDIR. Bu sonuç sporun olmazsa olmazıdır.

Karşıyaka bizim ayarımızda bir takım değil. Türk oyuncular Muratcan GÜLER, İnanç KOÇ ve biraz da genç Mehmet YAĞMUR göze çarpıyorlar ama onlar da bu takımı tek başlarına daha yukarılara taşımaya yetmiyorlar. Yabancı oyuncuları ise bence vasat. Yeni transferleri ve ilk maçında 39 sayı kaydeden BERGERSEN' in neresi basketbolcu? Her eline aldığı topu uzun mesafe şut atarak kullanan bir oyuncu benim için basketbolcu değildir ve bu şutları kullanmasına göz yuman kenar yönetimi de büyük hata yapar.

Arda paradigmalarımız çok farklı maalesef. Benim susuyorsunuz dediğim nokta anlattığın şeyler değil. Yoksa Tolga Öngören ile Halil Üner uzaktan atan 4 numara severler, Okan Çevik sevmez falan filan. Bunlar değil mevzu. Halil Üner iyi koçtur, kötü koçtur, iyi nisandır kötüdür, Beşiktaşlıdır, Fenerlidir falan da değil mevzu. Kesinlikle anlamıyorsun. Halil Üner'in bütün tercihlerini tartışırız, konuşuruz falan onlar çok ayrı konular. Ahmet ağbiyle de tartışırız diğer abilerimiz ve arkadaşlarımızla da tartışırız. Siz bunlarda isterseniz susun, umurumda değil, istiyorlarsa onlar sussunlar veya ben susayım. Ama siz bir Galatasaray forumunda Galatasaraylılara " Siz maç kaybettiğimzde seviniyorsunuz. Hainler!" denirken susuyorsunuz.Üstelik bunları diyen de kendisi de anlaşılan o ki bizimle benzer şeyleri düşünrken sırf susalım diye söylüyor. İşte o yüzden ben bunları yazıyorum. Bu konuda vereceğin bir cevap varsa severek dinlerim. Ha diyorsanız ki evet susalım, eğer susmazsanız, hain sıfatını kabul edersiniz: Ben de diyorum ki " O zaman konuşulsun diye kurduğunuz bu platformu kapatın, hep beraber susalım" Halep ordaysa arşın burda...

Edit. Forumun demokratikliğinden bahsettiğini şimdi gördüm. Buna bir itirazım yok. Lakin birileri dayak yerken diğerlerinin dövme özgürlüğünü vurgulamak sizinkisi. Burada size bile " Maçtan sonra sahaya inmekle taraftar olunmaz" dendi. Ve siz o zaman da sustunuz, şimdi de susuyorsunuz. Bu kadar demokrasi hiçbir yerde yok antik çağ Yunan devletlerinden başka

Bazı şeylere sizler çanak tutuyorsunuz.

Kaemre ve cimboms34' ün kazanılan maçlardan sonra henüz kimseden yorumları gelmeden ironi yapıp da "Halil ÜNER istifa" naraları atması hoş değilse ve yanlışsa; sizlerin de kazanılan maçlarda dahi Halil ÜNER' i şuursuzca eleştirmeniz o kadar hatalı.

Sonuçta kimse bu forumda gürültü patırtı çıksın istemiyor; tribün tabiriyle kimsenin kimseye gider yapması istenmiyor yoksa herkes kendi çapında tribün çocuğu, herkes o yada bu şekilde gider yapmayı biliyor. Karşılıklı olarak yazdıklarımıza dikkat edersek sorun çıkmaz diye düşünüyorum.