Galatasaray: 88 - Darüşşafaka: 50

Murat Özyer´in maçı riske etmeden hafta içinde yorulan oyuncuları zaman zaman dinlendirerek maça devam edeceğini tahmin ediyorum. Dengeyi iyi kuralım da sonra farkı yakalayıp son bölümlerde kabus gördüğümüz maçlara benzemesin de...

Emre Aydın'ın dediği gibi eğer böyle devam edersek 100'e gidebilir ama önemli olan 100 değil takımımızın dengi olmayan takımları böyle kolay geçebiliyor olması.. Bu arada Owens inanılmaz bir blok vurdu =)

yaw Chris cok fazla serbest atis kacirmis. 2/7. iyi seylerin arasinda bunlari görmek lazim :) umarim düzeltir. önemli maclarda bunlari atmasi gerekiyor. Dee de biraz fazla zorlamis bugün. ama asist sayisi da iyi yine. Tufan,Hüseyin ve Cüneyt'in dinlendirilmis olmasi pozitiv. Cemal ve Erdem'in perfomansi ümit verici. takimin kimyasina da olumlu yansiyacaktir bu. her oyuncuyu az cok tatmi etmek lazim özellikle bu tür nispeten kolay maclar önmeli firsat.

Bu arada Murat patlama yapmaya cok yakin. Besiktas macinda cosarsa kimse sasirmasin. bu takimin kilit oyuncularindan biri olacak. özellikle takimi yönlendirme konusunda.

Re:

Fatih Hısım' Alıntı:
Bu arada Murat patlama yapmaya cok yakin. Besiktas macinda cosarsa kimse sasirmasin. bu takimin kilit oyuncularindan biri olacak. özellikle takimi yönlendirme konusunda.

Aynen katılıyorum son maçlarda iyi gördüm ben Muratı