Galatasaray-Antalya BŞB (78-66)

o ayrı bi konuda, bilet fiyatları sezon başında 15 ytl olacak ve bu değişmeyecek diye bir açıklama vardı sanıyorum, yanlışım yok ise bu maçın bilet fiyatları neden 10 ytl?

bildiğim kadarıyla derbi maçları ve uleb maçları 15 ytl diğer maçlar 10 ytl.ayrıca bence ntv 2. bir tbl maçı verecek olsa bu tercihini bjk-karşıyaka maçından yana kullanır.

Utku abi bilet fiyatları lig maçlarında 10 ytl olacak, play-off, 4 büyük derbi maçı ve Avrupa maçlarında 15 ytl olacak şeklindeydi açıklama..

Re: Galatasaray-Antalya BŞB(17-10-07 saat 17.30)

arkadaşlar milli takımda önemlide galatasaray daha önemli . çünkü gidip evden maçı9 izleyecegimize salona gidip aslanlar gibi takımımızı yakından destek veririz.. herkes salonaaa bu haftalar çok ama çok önemli

fabrikadan cıkıp basketbol maçına yetişmek imkansız ama futbol maçına yetişebiliyorum diye futbol maç bileti ona göre aldım ben. hangisi daha önemli tartışılır ama, imkanım olsa kesinlikle basketbol maçına giderdim, tıpkı Galatasaray, Gençlerbirliği ile şampiyonluk yolunda maça çıkarken 40-50 kişi abdi ipekçide olduğumuz gibi.. ama önem konusunda iddaalı cümleler kurmamakta yarar var

Antalya BŞB. hayal kırıklıgı yaratan Aaron Pettway yerine nba patentli Marcus Douthit ile anlaşmış. Sutor uzun araken rastlamıstım. Hemen sunu soyleyebilirim 3lugu falan yok, post sutu da zayıf, yazılanlara bakılınca. Lubnan Belçika ve Kore'de oynamıs. Atletik ve cok uzun (2.11m) blokçu.

Bizim maça oynar mı? "Dodi" yi tanıyorsam ne yapar eder, oynatır. Oynarsa Owens ve Gaines'i test etme sansı bulmus oluruz. Bir tek Adeleke karsısında bile iceriyi kapatmakta zorlanmıstık. Douthit'te bu konuda ustunluk saglarsa zayıf bir noktamızı tespit etmiş olacagız.

Re: Galatasaray-Antalya BŞB(17-10-07 saat 17.30)

Tufan Ersöz: ?Taraftarımızın desteğini bekliyoruz?

Galatasaray Cafe Crown?un başarılı oyuncusu Tufan Ersöz, 17 Ekim Çarşamba günü oynanacak olan Antalya Büyükşehir Belediye karşılaşması öncesinde açıklamalarda bulundu.

Beko Basketbol Ligi 2. haftasında rakipleri olan Antalya Büyükşehir Belediye?nin iyi bir takım olduğunu belirten Tufan Ersöz sözlerine şöyle devam etti. ?Antalya Büyükşehir Belediye, Opel Türkiye Kupası?nda kötü maçlar çıkardı fakat bu bir gösterge değil. Karşımızda iyi bir takım bulacağız. Yarınki maçı kazanmak istiyorsak daha sert olmalıyız. Yeni bir takımız ve her geçen gün üstüne bir şeyler koyuyoruz.?

Taraftarın desteğinin önemini vurgulayan Tufan Ersöz, ?İlk hafta maçında bize olan destek çok güzeldi. Ayhan Şahenk?te güzel bir ortam oluştu. Taraftarımız ne kadar fazla olursa, bizim için o kadar iyi olur. Maç hafta içi ama biz taraftarımızın desteğini bekliyoruz. Bu sene gerçekten büyük hedeflerimiz var ve bu hedeflere taraftarımızla birlikte ulaşmak istiyoruz? dedi.

Kaptan Cüneyt Erden?den Taraftara Çağrı

Galatasaray Cafe Crown kaptanı Cüneyt Erden, bugün oynanacak Antalya Büyükşehir Belediye maçı öncesinde sitemize açıklamalarda bulundu.

Takımın Opel Türkiye Kupası?nın ardından toparlanma aşamasında olduğunu söyleyen Kaptan Cüneyt Erden, Galatasaraylı taraftarları da basketbol kombinelerine daha fazla ilgi göstermeye çağırdı.

Cüneyt Erden açıklamalarını şöyle sürdürdü. ?Bugün kaybetmemiz için bir neden yok. Ligin ilk maçını kazandık. Bugünkü maçı da kazanmak istiyoruz. Önümüzdeki 4-5 maçlık periyodu galip olarak kapatırsak bizim için çok iyi olacaktır. Çünkü yeni bir takımız ve toparlanma aşamasındayız.

Taraftarlarımızdan bizi bugün yalnız bırakmamalarını istiyoruz. Maç hafta içi ama taraftarımız özellikle böyle maçlarda bizi destekleyerek farkını ortaya koymalı. Ben buradan Galatasaray taraftarlarını kombine biletleri almaya da davet ediyorum. Kombine biletli taraftarımız arttıkça biz her maçta ne kadar destek alacağımız bileceğiz. Bizler de ailelerimize kombine bilet alarak bu desteğe ortak olduk. Bu yüzden taraftarımız kombineleri alarak bize olan desteğini göstermeli.?

Re:

TV yayını yok ama , GSbasket.org'dan canlı yayın var.. ;)

Yok be abi o kadar da değil.Gelenler olacaktır elbet.Salonun boş olacağını zannetmiyorum...

Semih Ural' Alıntı:
maçın gün ve saati itibarıyla sanırım boş tribünler önünde oynanıcak gibi..

ewet maçı gstv 22,30'da banttan verecek...bu arada salonun görünümüne bi çare bulmamız lazım...sanki ceza almışızda başka bi takımın salonunda oynuyomuşuz gibi...