Galatasaray-Banvit(Galibiyet klasiği)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Bugün izlediğim Efes-Fener Ülker maçı basketbolda taraftarın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösterdi.

Şimdiye kadar seyirci desteği ile oynamadı takımımız. Umarım Banvit maçında taraftar takıma olumlu etki yapar ve yükselişe geçmeye başlarız.

O maç hayatımda izlediğim en zevkli iki maçtan biriydi.Fener Teknik Faul aldığı bir dönemde mola almıştı Fb :) Tam o sırada birşey dikkatimi çekti :D Nedim Karakaş telefonla konuşuyordu. Maç başladı ilk hücumda Fb sportmenlik dışı faul kazandı :D 'Tesadüf' ;)

Gerçektende seyirci giden maçı geri getirdi.O yüzden protestoları sonraya bırakıp artık görev yapma zamanıdır.

Re:

Burak Barut' Alıntı:
O maç hayatımda izlediğim en zevkli iki maçtan biriydi.Fener Teknik Faul aldığı bir dönemde mola almıştı Fb :) Tam o sırada birşey dikkatimi çekti :D Nedim Karakaş telefonla konuşuyordu. Maç başladı ilk hücumda Fb sportmenlik dışı faul kazandı :D 'Tesadüf' ;)

Gerçektende seyirci giden maçı geri getirdi.O yüzden protestoları sonraya bırakıp artık görev yapma zamanıdır.

ooo burak tekrar hoşgeldin aramıza :)
üstat bu sefer senin bu sinir olayları 3-4 gün sürdü kendine gelemiyecen sandım :)

10 olacak demişlerdi sezon içerisinde bilet fiyatlarını ama salona gitmeden tahmin etmek olmaz yine de :)

Sezon boyunca maçlarda uygulanacak olan bilet fiyatları da açıklandı. Günlük maç biletleriyle karşılaştırıldığında kombine bilet almanın avantajları hemen fark ediliyor. Açıklanan fiyatlara göre, Galatasaray Café Crown ve Galatasaray A Bayan Basketbol takımlarımızın ligde oyanayacağı 4'er derbi ve ULEB CUP/FIBA CUP Grup Maçları ile Play-off maçlarının biletleri 15 YTL'den, diğer lig maçların biletleri ise 10 YTL'den satışa sunulacak.

10 YTL olacak yani ;)

Kerem Abi bilgi için sağol.

Ben bilet satışı sadece salon gişesinde olur diye düşünüyordum , Biletix'de olucak yani.

Ne olursa olsun herşeye rağmen salon dolsun da...Muheteşem bir atmosferde sezona galibiyetle başlarız inşallah...

acaba önceden biletixten mi alsaydık ya biletleri.bi de salona gidince bilet kalmadı yazısını görüp de sevinsek mi üzülsek mi bilememe hissini yaşamak da var.bir de pota arkası ya da diğer yerlere göre sınıflandırılacak mı biletler.bilgisi olan varmı bu konuda?

Takımın durumu şu anda pek iç açıcı değil. Bizdeki iyi gün taraftarının sayısını da göz önünde bulundurursak "bilet kalmadı" yazısını görmek biraz zor.

Kombine satışlarında bölümlere göre fiyat farkı olduğuna göre bilet satışlarında da fiyat farkı mutlaka olur.

ayhan şahenk'te durum nasıl bilmiyorum ama genel de salonlarda bileti aldıktan sonra içeride kontrol yapılmıyo.ahmet cömert'te hep tek fiyat vardı biletlerde.bir de maç 14.30 da mı 14.00 t mi galatasaray.org da ve ntvspor.net de 14 yazıyo.ama bi arkadaş 14.30 demişti.son olarak da toplanıp gitme fikri vardı ama hala karara bağlayamadık.cevizlibağ-topkapı otobüslerine binecek olan arkadaşlar var mı?veya mecidiyeköy de buluşma fikri ortaya atılmıştı bi karara bağlasak bu konuyu da

Arkadaşlar bugün bende biletixten bilet aldım..Emre Doğan arkadaşımla beraber geleceğiz maça..T bloklarından aldım bileti..(Not:Biletix satış görevlilerinin maçın biletlerinin biletix'te satıldığından haberleri yok..Eğer ''bilet yok'' derlerse siz onları uyarın ve web sitelerine bakmalarını söyleyin..)

Taraftarın alabileceği maçlardan biri yine geldi çattı...
hep diyoruz böyle maçlarda tribünlerin sahaya her zamankinden daha fazla katkısının olduğunu...
takım değişti;salon değişti
ama taraftar aynı!
40 dk kesintisiz destek
akabinde galibiyet