Galatasaray-Banvit(Galibiyet klasiği)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re:

Selim Aydın' Alıntı:
Taraftarın alabileceği maçlardan biri yine geldi çattı...
hep diyoruz böyle maçlarda tribünlerin sahaya her zamankinden daha fazla katkısının olduğunu...
takım değişti;salon değişti
ama taraftar aynı!
40 dk kesintisiz destek
akabinde galibiyet
takım değişti;salon değişti
ama taraftar aynı!
40 dk kesintisiz destek

Bu söz gerçekten bitirdi beni ya ... yapmayın böylee ! bu sözün üzerine söz tanımam işte!!!teşekkürler [uA]

Ayhan Şahenk te olup yeni takımımıza, yabancılarımıza açılış maçında güzel bir tribün göstereceğiz , inşaallah onlar da bizim desteğimizi iyi oyunla ödüllendirirler , olmazsa da canları sağolsun biz tribündeki yerimizi alalım lütfen arkadaşlar.

Bu maca "yapabilen,imkani olan" herkes sopali pankartlar yapsa,bayraklarla gelse (Türk Bayragi,Galatasaray Bayragi ikisi de) salonu o gün bir karnaval havasina sokar.

Sopali pankart zaten yapimi en kolay ve maliyeti en az olan görsel sovdur.Herseyi büyüklerimizden beklemek,bu konularda hele yanlis.Bir parca kumas,bir sprey boya almak cok zor bi sey olmasa gerek.

Elinde sonunda takimimizi izleyebilcem. Umarim guzel bir mac olur.

Seyircilerden bir dileğim var.Maçtan önce Murat Özyer'e lehine tezahürat yapılsın.Kendine güveni gelecektir.Bu güzel seyirciye mağlubiyet yakışmaz deyip maçı aldırır inşallah :)

Seyirci her zaman Murat Hoca lehine tezahürat yapar zaten..Murat Hoca da her defasında söyler bunu :)

Salonun dolma oranını ve atmosferi çok merak ediyorum.İnşallah gereken ilgi gösterilir ve Ayhan Şahenk dolar.Dolarsa eminim ki Ahmet Cömert'teki o havayı hatta daha iyisini yakalarız.

Zor maç olacak ama taraftar desteğiyle bu işin altından kalkabiliriz.

Ne olursa olsun desteğimizi vereceğiz...

Re:

Batuhan Varolsun' Alıntı:
Salonun dolma oranını ve atmosferi çok merak ediyorum.İnşallah gereken ilgi gösterilir ve Ayhan Şahenk dolar.Dolarsa eminim ki Ahmet Cömert'teki o havayı hatta daha iyisini yakalarız.

Salonda ne gibi bir değişiklik olucak.Daçkanın salonuya Ayhan Şahenk bizim maçlarımızda iyi bir ambians olur umarım

Çok güzel büfesi de var söylemeden edemeyeceğim...

Salonun çok modern olduğunu anlayacaksınız..Bazılarına uzak olduğu için ulaşımda problem yaşayabilirler ama o da ufak bir olasılık.

Re:

Batuhan,ben şahsen Ayhan Şahenk'te çok maç izlediğim için o konuda pek şüphem yok.Ambiyans Ahmet Cömert ile kıyaslanamayacak derecede daha iyi olacaktır.Orhun Ene-Anthony Bonner-Larry Stewart zamanlarında da maçlarımızı orada oynuyorduk.Salonu Fenerbahçe ve Daçka ile ortak kullanıyorduk.O zaman ki maçları televizyon başından izlememe rağmen oradaki ambiyans bana mükemmel gelmişti.Zaten pek çok taraftarımız biliyordur.

bence salonun ahmet cömert'e göre en önemli artılarından biri 4 tarafının da tribünle çevrili olması.ahmet cömert'te en uyuz olduğum olaylardan biri deplasman takımının bench inin arkasındaki vehemen benche göre sol taraftaki pota arkası kısmının güvenlki sebebiyle boş bırakılıyo olmasıydı.sanırım ayhan şahenk'te böyle bir şey olmayacak

Re:

Çok güzel büfesi de var söylemeden edemeyeceğim...

Salonun çok modern olduğunu anlayacaksınız..Bazılarına uzak olduğu için ulaşımda problem yaşayabilirler ama o da ufak bir olasılık.

Caferağa ile beraber İstanbul'da ki en iyi Sosisli, Ayhan Şahenk'tedir.

Re:

Erdem Yazıcı' Alıntı:
bence salonun ahmet cömert'e göre en önemli artılarından biri 4 tarafının da tribünle çevrili olması.ahmet cömert'te en uyuz olduğum olaylardan biri deplasman takımının bench inin arkasındaki vehemen benche göre sol taraftaki pota arkası kısmının güvenlki sebebiyle boş bırakılıyo olmasıydı.sanırım ayhan şahenk'te böyle bir şey olmayacak

Tribünleride rengarenk tek dileğim full olurda o rengarenk koltuklar gözükmez

Ahmet Cömert'le kıyaslanamayacak derecede bir salon ama atmosfer meselesi olarak ambiyans olarak o düzeyde ya da daha iyi olur muyuz bilemeyeceğim.İnşallah güzel bir hava yakalarız...

Cem gerçekten büfesi çok güzel.Seninde dediğin gibi sosislisi çok güzeldir.

Salon her haliyle çok modern.Tuvaletleri , büfesi vs. vs. Bu salonda çok büyük işler yapabiliriz aslında..

Pazar günü gelsin artık...