Galatasaray CC:70 - Casa Ted Ankara Koleji:91

Bu sezon gerek oyuncular gerek teknik kadro hep bir şeyin üstünde duruyor "taraftar desteği". Onlardan görevlerini yerine getirmelerini beklerken bizim görevimizi yerine getirmiş olmamız gerekir.

Ankara´da bağıran ama niye bağırdığını bilmeyen taraftar yerine yarınki maçta bilinçli bir taraftar kitlesinin destekleyeceğini umuyorum.

Basketboluna hayran olduğum Green´i ;) durdurabilirsek maçı çok rahat alacağımızı düşünüyorum. Durduramazsak da alırız ama biraz zorlanırız.

onuryavuz' Alıntı:
Bu sezon gerek oyuncular gerek teknik kadro hep bir şeyin üstünde duruyor "taraftar desteği". Onlardan görevlerini yerine getirmelerini beklerken bizim görevimizi yerine getirmiş olmamız gerekir.

Ankara´da bağıran ama niye bağırdığını bilmeyen taraftar yerine yarınki maçta bilinçli bir taraftar kitlesinin destekleyeceğini umuyorum.

Basketboluna hayran olduğum Green´i ;) durdurabilirsek maçı çok rahat alacağımızı düşünüyorum. Durduramazsak da alırız ama biraz zorlanırız.
abi maç biraz daha başabaş gitse öyle tezahüratlar olacağını düşünmüyorum ama fark açılınca taraftarda şova başladı haliyleama istanbulda çok daha büyük ve bilinçli taraftarımız olduğunada inanıyorum

vallaha bn geçen senelere göre daha da bilinçli bi taraftarımız olduğunu düşünüyorum artık galatasarayımızın yalnızca futbol takımı olmadığını anladık galiba ama bunu bnce göstermemiz lazım
işallah stad dolar tamamnen

gs cafe crown' Alıntı:
vallaha bn geçen senelere göre daha da bilinçli bi taraftarımız olduğunu düşünüyorum artık galatasarayımızın yalnızca futbol takımı olmadığını anladık galiba ama bunu bnce göstermemiz lazım
işallah stad dolar tamamnen

güzel kardeşim heyecan yaptın sanırım

takımın sadece futbol takımı olmadığını anlaman hakikaten güzel bir şey keşke herkes bunu kavrayabilse
yalnız heyecandan şaşırdın sanırım bir de basketbolun stadyumda değil salon da oynandığını kavrarsan bomba olacak valla

birazcık daha dikkat edelim yazdıklarımıza içinizdeki heyecan hiç kaybolmasın

AleeGS' Alıntı:
bilet konusunu o kadar dert etmeyin ya...

siz gelin yeter ki ,kapıda kalmazsınız merak etmeyin ;)
unutma sonra bu soozunu :eek:key

oldu ozamn arkadaslar takıma o muhtesem bjk macından sonra birkez daha ahmet cömertte birkez daha destegimizi gostericez ve umarım sene sonuna kadar boyle devam ederiz ;)

arkadaşlar sopalı panklartlarımız hazır sabaha kadar boyadık 30 tane kadar oldu.sopaların içeri girmesinde problem olmazsa harika bir görüntü oluşacak... go mr "G" go

_PaSHa_' Alıntı:
arkadaşlar sopalı panklartlarımız hazır sabaha kadar boyadık 30 tane kadar oldu.sopaların içeri girmesinde problem olmazsa harika bir görüntü oluşacak... go mr "G" go

O güzel görüntüler umarım fotoğraf karelerine de girer.

Arkadaşlar takıma destek verirken Hakan, Ümit, Arda ve diğer futbolcularımız lehine de bağırmayı unutmayın :)

_PaSHa_' Alıntı:

emeklerinize sağlık. umarım bu güzel görüntüler müthiş bir tribün desteği ile birleşir ve ted kolej'i ezeriz.

sopalar içeri girmezse bile küçük pankartlar olarak saha kenarına (reklam panolarına) asabilirsiniz diye düşünüyorum. Tabi polisin işine akıl sır ermez.