Galatasaray CC: 71 - Pınar Karşıyaka: 56

• Konbuyu başlatan Necati
  • Başlangıç tarihi
bu arada fitch gercekten takimda cok kendi istatistklerine oynuyor. bugün bunu net olarak anladim ve bu fikrim degismeyecek. öyle pozisyonlarda zorluyor ki olacak gibi degil. oyun kurmasini bile guarda yaptirmayacak kadar bencil. 5-6 tane blok yedi hücum foul yapti. bi yerden sonra artik tamam biraz da takima oynayim demez mi insan. isterse ceksin gitsin amerikaya. bu takim bence gayet iyi muratin da fitch den hic bir eksigi yok hatta fazlasi var: takim oyunu ve asist.

Fatih-h' Alıntı:
bu arada fitch gercekten takimda cok kendi istatistklerine oynuyor. bugün bunu net olarak anladim ve bu fikrim degismeyecek. öyle pozisyonlarda zorluyor ki olacak gibi degil. oyun kurmasini bile guarda yaptirmayacak kadar bencil. 5-6 tane blok yedi hücum foul yapti. bi yerden sonra artik tamam biraz da takima oynayim demez mi insan. isterse ceksin gitsin amerikaya. bu takim bence gayet iyi muratin da fitch den hic bir eksigi yok hatta fazlasi var: takim oyunu ve asist.
bu maçta kötü oynadı diye hemen fitch'i yerden yere vurun.şunu belirteyim ki murat fitch'ten iyi demişsin peki fitch'e gelen savunma murat'a gelseydi murat kaç sayı atıp kaç asist yapabilirdi.
her oyuncunun kötü maçları olabilir dileriz efes ve fener maçlarında kötü oynayıp bizi yarı yolda bırakmaz

Fatih-h' Alıntı:
Fatih kardeşim fitch'in bencil olduqu konusunda haklısın ama bu bencilliği bazen harika şeyler yaratıyor hücumda bi macta 30-35 sayı atarak takımımızın rahat galibiyetler almasını saqlıyor! haa fitch olmasada galatasaray maclarını alır ama fitchin formunnda olduqu zmn gercekten güzel işler yapıyor..Büyük oyuncular her zaman ii olmayabilir Fatih-h ;) AMA BU TAKIM BÜYÜK İŞLER YAPACAK İLK 3'e girecek Bundan eminim .. uLtRa AsLan! :atki

Taraftarrrra ne dicegimi bilmiomm ama iyi bir galibiyet aldık takım oyunu vardıı ve umarım efes macı seyircisiz olmaz

dikkat ettiysen ben karakterini elestirdim. insan kötü gününde olabilir. ozaman bi zahmet zorlamasin bari sicak olan arkadaslari sirtlasin takimi. onlara yardimci olmaya calissin. ben böyle bisey görmedim fitch de. paso kendine oynuyor takim umurunda degil sanki. yoksa 5 blok yiyen adam niye israr etsin penetre etmeye. murat bile bi sut kacirdimi bi daha denemiyor bos arkadasini ariyor. böyle seyler önemlidir milli takimin dünya kupasinda basarili olmasinin ana nedenlerinden biridir.

Fitch bir süperstar onu böyle kabullenmek zorundayız bende yaptığı hareketlerden hoşnut değilim ama bu kadar yetenekli oyuncuyu bi daha zor seyrederiz .Her geçen gün daha iyi bir takım oluyoruz umarım Fitch de bunun bilincine varıp takıma daha olumlu katkılar yapar.

Taraftardan resmen tiksindim bugün.Bu olaylar artık süreklilik arzetmeye başlaadı.Daha yeni sezon başında cezamız nedeniyle seyircisiz maç oynadık ve şimdi de muhtemelen bu seneki hedef maçlarından efes maçında seyirci olmayacak(yine bugünkü topluluk gelicekse böylesi daha ii aslında).Bu forumda ciddi şekilde taraftar profili masaya yatırılmalı bence.Taraftar olarak giderek değerlerimizden uzaklaşıyoruz sürekli küfür,maçı takip etme yok (dolayısıyla hakeme ve rakibe baskı yok) oyuncuyu motive etme hiç yok,dakikalarca duyanı uyatacak tempoda bi tezahürat biçimi v.s tirbün anlamında tamamen yozlaşmaya doğru bi gidiş var yalnızca basketbol için geçerli değil futbolda da böyle.Bunu artık hep birlikte konuşarak örgütlenerek düzeltmek lazım yoksa taraftar-takım-yönetim hep birlikte dibe vuracaz.
Saygılar

d12' Alıntı:
ediden kastın kaan kural mı bilmiyorum ama o ise bence kaan kural hep galatasaray yanlısı yorum yapıyor. maçta olay çıktığında o sırada elektrik kesintisi yüzünden tv açık değildi ne yorum yaptı bilmiyorum ama bence kaan abi galatasaraylı laf söylemek pek doğru olmaz. ama eğer sakallıoğlundan bahsediyosan ondan ben de kıllanıyorum.
Ediden kastım tabi ki Osman Sakallıoğlu.Kaan Kural saygı duyduğum bir isim.Olaylarla ilgili yaptığı yorumlarda seviyeli ve objektifti.Osman Sakallıoğlu ise her fırsatta ceza almamız için ortam yaratmaya çalıştı.Geçen yıl Vestel Manisaspor-Fenerbahçe maçında Melih Şendil neyse,bugün de Osman Sakallıoğlu oydu.
Fitch berbattı.Kafası karışık bu belli.Sorunlarını halletmeli yoksa takıma sorun olmaya başlayacak.Oyuncular iyi niyetli olmasa takımdan dışlanabilir tercihleri yüzünden.
Murat Kaya sezondaki en iyi maçını oynadı.Fitch bu kadar kötüyken Murat iyi oynamasa zorlanabilirdik.Mitchell'ın saçlar harika olmuş. ;) Performansı da saçlarıyla paraleldi.
Takımda herkes elinden geleni yaptı.Takım olarak ağırlığımız TBL'ye yetiyor da artıyor.ULEB için ümitliyim eskiye göre.
Olaylar rezillikti.Yönetimi protesto için basket maçını seçenlerti gönülden kutluyorum.Tepkiniz futbolda yaşananlar yüzündense tepkinizi futbol maçında gösterin kardeşim.Bu yaptıklarınız sezonun kırılma noktası olacak belkide.Yarınki Sivas maçında 10 dakika protesto alkışı olurdu,olay biterdi.Bu zekice protestoyu yapanları kutluyorum.İsteseniz takıma bu kadar zarar veremezdiniz.
Efes maçında seyircisiz oynamayalım diye dua edeceğiz artık.Rica ediyorum bu insanlar bir daha salonlara uğramasınlar.

Gökmen' Alıntı:
Fitch bir süperstar onu böyle kabullenmek zorundayız bende yaptığı hareketlerden hoşnut değilim ama bu kadar yetenekli oyuncuyu bi daha zor seyrederiz .Her geçen gün daha iyi bir takım oluyoruz umarım Fitch de bunun bilincine varıp takıma daha olumlu katkılar yapar.
insallah diyelim

Fatih-h' Alıntı:
dikkat ettiysen ben karakterini elestirdim. insan kötü gününde olabilir. ozaman bi zahmet zorlamasin bari sicak olan arkadaslari sirtlasin takimi. onlara yardimci olmaya calissin. ben böyle bisey görmedim fitch de. paso kendine oynuyor takim umurunda degil sanki. yoksa 5 blok yiyen adam niye israr etsin penetre etmeye. murat bile bi sut kacirdimi bi daha denemiyor bos arkadasini ariyor. böyle seyler önemlidir milli takimin dünya kupasinda basarili olmasinin ana nedenlerinden biridir.
ewet haklısın ..zaten murat 4*4lük denilebilir harikaydı.. gülü sewen de dikenine katlanır napalım yaf bizde fitch'i böle kabul ederiz.. :muhaha

şimdi geldim maçtan.taaa dumlupınardan gelmiştim bu sa bah ve unılerler gittik.şimid maça gelmeyenler için buırdan ordakiş seyirciye atıp tutmak kolay.yok türübün liderleri şunlar bunlar.sizde orda olsaydınız aynı tepkiyi vercektiniz hiç hayır mayır.demeyin seyirci mükemmeldi.yok basket seyircisi ayrıymış falan filan,kusura bakmayın ama tiyatroya gitmioz.orda olmayanlar tvden gördükelrinle yorum yaparken dikkatli olsun bence saygılar.

Bugün olanlar gerçekten rezaletin bu sezonki başlangıcıydı... inanılmaz bişekilde basketbolla uzaktan yakından alakası olmayan hiçbişeyden anlamayan 2 kelimeyi biraraya getirip konuşmaktan aciz insanların salona gelip yarattığı gereksiz olaylardan dolayı birkez daha seyircisiz oynayacağız... Gerçi bu olacaksa seyirci, zaten seyircisiz oynansın daha iyi... Şu gerçek kabullenilmelidir ki Galatasaray tribünleri oldukça seviyesiz bir hal almakta ve insanlar çocuğuyla eşiyle maça gelemez oldular... Futbolda uzun süredir böyleydi ama basketbolada sıçraması çok üzücü... Tamam başarısız olan futbol takımından dolayı yönetimi protesto çok normal ama bunun yeri aslanlar gibi gibi mücadele eden basketbolcularımızın yanı değil!!! Lütfen bu insanlar artık tribünlerden temizlensin!!!

küfür korosu yerine tiyatroyu tercih ederim ben sahsen. ben o küfürleri dinlerken utaniyorum millet söylerken egleniyor. hayret ediyorum. takima ne faydasi varsa. seyircinin süper olmasi neye göre degerlendiriliyor sorabilirmiyim? takima destek mi yoksa sesin ne kadar ciktigina göre mi?

uAozi' Alıntı:
şimdi geldim maçtan.taaa dumlupınardan gelmiştim bu sa bah ve unılerler gittik.şimid maça gelmeyenler için buırdan ordakiş seyirciye atıp tutmak kolay.yok türübün liderleri şunlar bunlar.sizde orda olsaydınız aynı tepkiyi vercektiniz hiç hayır mayır.demeyin seyirci mükemmeldi.yok basket seyircisi ayrıymış falan filan,kusura bakmayın ama tiyatroya gitmioz.orda olmayanlar tvden gördükelrinle yorum yaparken dikkatli olsun bence saygılar.
Tabi canım,tiyatro izlemiyoruz biz.Yönetime tepkimizi koyacağız diye Efes maçını seyircisiz oynattıralım.Budur taraftarlık...