Galatasaray CC - Fenerbahçe Ülker

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Can Altay' Alıntı:
Seneye bir sil baştan yapacağız sanırım...

ben şu anki görüntüye baktığım zaman Mitchell-Tolga-Burak üçlüsünün gitmesinden yanayım.Mitchell'dan artık umudum kalmadı.Burak-Tolga zaten ortada.Mtihat bence istekli görünmeye başladı öncelik belirttim üç oyuncunun yerini doldurmak olmalı...

Mrsiç'in son sn basketine bak şaka gibi ya...

Hiç mi utanmanız, basketçi gururunuz yok ya ?

Burak BOMBOŞ bir üçlük kaçırdı BOMBOŞ

Burak bence sezon sonunu beklemeyip şimdiden de gidebilir.Boş şutu da atamıyor 2-3 saniye bekleyip attığı halde.Bence sezonu 4. bitiricez.Bjkde Murat Ddin gitti ve bugün de sondan ikinci Alpella'ya yenildi.Bu sezon yarı finalde veda ederiz gibi geliyor bana...

Orası da doğru.Hakikaten kendi salonumuzda böyle bir fark yiyoruz ya yazıklar olsun.İnsan biraz şu taraftar için oynar.3. periyodun son sayısına hala inanamıyorum...

Bir basketciler kalmısdı moralimizin içine etmeyen pazar pazar onlarda yapdılar helal olsun hepsine iyi oynarın kötü oynarsın ama kötü mücadele edemezsin bu farkı acmaya taraftarı bu hale sokmaya hakkınız yok bunu bilin beyler Galatasaray forması sırtınızdaki!

senin ustundeki takimlari yenemiosan USTELIK KENDI EWINDE YENEMIOSAN ozaman yapacak hic bisey yok 2007 HEM FUTBOLA HEMDE DIGER BRANSLARDA AYNI OZHAN DEDE %70 BASARILI HALIN BUYSA %100 u merak ediorum ama sen bence basarini rakiplerin tarafindan bakarak soledin dimi korkarimki 100.yillarinda tum branslarda sampion olacaklar...saniorum yanlis hatirlamiosam 14 sene sampionlukdan sonramiydi tum branslarda sampion olmusduk biz ayni sezonda........

Melikşah Özkan' Alıntı:
maçtan sonra heralde fb li oyunculardan birisi bi hareket yaptı... yoksa bana mı öyle geldi ?

ibrahim kutluay tv'ye röportaj verdikten sonra soyunma odasına girerken formasını öptü seyirciye dönerek.. ben öyle gördüm en azından

vay be farka bak. hiç bi oyuncu sahaya hırsını koymadı. yazık gerçekten yazııkk.

bu taraftara acaba kendilerini nasıl affettirecekler.

karnıma agrılar girdi şimdi ne yapmalıyız sakin biçimde oturup düsünecegiz önümüzde 5 maç var hepsini kazanmak zorundayız inanılmaz seyler yasıyorum su an tarifi anlatılmaz ilk defa ben de burak a bu kadar cok kızdım ama sunu diyecegim son olarak murat özyere hep destek tam destek :eek:key ibrahim kutluay a da sunu diyecegim fenerbahce ne zaman bir ruha sahip olmus galatasaray ruhu sevgisi anlatılamaz yasanır en büyük Galatasaray son olarak ta 4.olacagımızı düsünüyorum...maç çok üzücü gercekten cokk.....

Yaklaşık 40 dakika önce orada olmama karşın içeri giremeyen bir kaç yüz kişiden biriydim sanırım. Abartmıyorsam 100-200 kişi arası insan vardı dışarda ve kimse de giremedi içeri, tabi itiş kakış oldu polisle. Polisin biri pkk'lısınız ulan hepiniz dedi taraftara. :shock:

Ben de eve döneyim, en azından son çeyreği yakalarım dedim, demez olaydım, keşke öğrenmeseydim skoru. Oyunu izlemedim ama bu kadar fark ayıptır o taraftara.

Maçtan önce seyirci desteği ile rakibimizi yeneceğimize inanıyordum ama yenilgiye de hazırlıklıydım ancak böyle bir oyunla ve bu kadar farklı bir skora hazırlalamıştım kendimi. Söylenecek bir şey yok. Taraftar üzerine düşeni yaptı ama ya takım ?

Genel olarak sezon başındaki hedefimiz ilk 4 içinde yer almaktı. Şu anda hedeften bir sapma yok ancak durumdan memnun olan da yok.

Özyer´in istifasıyla durumun düzeleceğine inananlar ! Kılıçlarınızı çekme zamanı !