Galatasaray CC - Fenerbahçe Ülker

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Derbide Café Crown’dan Çok Özel Şovlar

Ahmet Cömert Spor Salonu’nda yarınki Galatasaray Café Crown – Fenerbahçe Ülker derbisi, birbirinden ilginç şovlara sahne olacak.

Saat 15:00’teki derbiden önce salonda “Seyyar Pota” oyunu gerçekleşecek. Tribünlerin katılımıyla oynanacak “Seyyar Pota” oyununda tribünden sahadaki hareketli potaya üçlük atma becerisi gösteren tüm Galatasaraylılar, Café Crown’dan sürpriz hediyeler kazanacak.

Sonrasında ve devre arasında; yaptıkları inanılmaz hareketlerle tüm seyredenleri şaşırtan “Café Crown Action Team”den müthiş iki gösteri var. Havada taklalar, burgular, smaçlar, süzülerek paslaşmalar, pota üstünden zıplamalar…

Birbirinden etkileyici şovlarıyla “Cafe Crown Action Team”, 18 Mart Pazar günü Ahmet Cömert Spor Salonu’nda olacak.

takımımızda bi gelişme görüyorum maç öncesi ve devre rarı harika organizasyonlar yapılcakmış :D :D

arkadaslar ben qelemıyorum maalesef bu maca özel bi işim nedeniyle ama qenel olarak kartal dan salona nasıl qelebilirim diqer maclara qelmeyı dusunuyorum da kartaldan salona nasıl ulasablırım ????

bence fb macından once fıtche moral vermelıyız onu maca hazırlamalıyız.eger fıtch bıreysel oynamazsa macı rahat alrızı ama fıtch bıreysel oynarsa ısımız zor

bence onlara yenseler de yenilseler de arkalarında oldugumuzu hissettirmeliyiz bir de sahaya nolur yabancı madde atmayalımlig uzun daha

oğuzcAN akgöl' Alıntı:
bence fb macından once fıtche moral vermelıyız onu maca hazırlamalıyız.eger fıtch bıreysel oynamazsa macı rahat alrızı ama fıtch bıreysel oynarsa ısımız zor
Nereye kolay alıyoruz Allah aşkına ya, Banvit'le yapmıyoruz maçı arkadaşım Ülker bu. Savunması da hücumu da harika işleyen, şampiyonluk adayı Ülker...

Maça da az kaldı, heyecan bastı, titreme geldi, sağ taraf felç...

:atki

offf netten ntv yi acdim sadece ses gelio ne yapalim basket macini radyo gibi dinlemekde warmis HAYDI ASLANLAR gosterin kendinizi kesinlikle cok iyi bi atmosfer wardir umarim febe li adamlarin gazina gelip kotu bisey olmaz macda...ne yapalim onemli olan taraftarin sesini duymak...bunada sukur en azindan skoru duyabilecegim :atki

ya anlamiorum ne sorunu olabilir yaaa bu polisi anlamak zor yine eminim insan gibi dawranmak yerine hic solemek istemedigim tabirle dawraniodur...

kolay sayi sansi tanimamaliyiz cunku ulker 80 sayi ustunde sayi ortalamasi ile oynayan bi takim biz ise 74 atip 71 yiyen bi takimiz......sawunma cok onemli bu macda.....atmosferin ne kadar etkili oldugunu son saniyelerdeki 3 febelinin yapamadigi seyden anlioruz sanirim

ne kadar konsantre (!!!) oynuyoruz aman allahım...

Burak hani bize verdiğin söz ? Teknik faul alarak mı yeneceksiniz fb'yi ? Arka arkaya 3 serbest atış kaçırarak mı ? Elinizdeki topları kaptırarak mı ? Rakibi bomboş bırakarak mı ?

20 fark olur kimse hayal kurmasın bence