Galatasaray CC - Fenerbahçe Ülker

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
gerçekten bütün fener maçlarında seyirci atılıyoo çıkartılıyoo ama ben bunda da çifte standart görüyorum dorusu nede olsa azizin heryerde borusu ötüyo bizim başkan gibi deil neyse bu maçı almak için elinden geleni yapcak oyuncularımız hepimiz onlara güvenioruzz tek yol galibiyett

gs-ted kayseri maçı tv den canlı yayın olarak verilecek mi bilgisi olan varmı? bu arada GS-fb maçı zor olur..fitch oynucak mı?ben endişeliyim..ama salondaki atmosferden fb'li lavuklar etkilenirse o zaman şansımız yüksek derim..ama umutluyum.. HaYDi HERKES AHMET CÖMERT'E...TAKIMIMIZI DESTEKLEMEYE.. :atki

Murat Didin Beşiktaştan ayrıldı beyler !

Bu çok iyi haber kanımca.

Emre Özdoğan' Alıntı:
Ne zaman oldu bu olay? Neden ayrılmış Murat Didin Beşiktaş'tan? Gerçekten çok şaşırdım.

Evet bu haber doğru.Bjk nin basket formunda da yazmışlar.Hatta yerine ufuk sarıca gelmiş.Murat hocada frankfurthla görüşüyormuş??

Bu haber çok iyi oldu bizim için.Bjkyi o noktalara getiren isimdi Murat Didin.Bu kadroyla başarılı olmaları bile ne kadar iyi coach olduğunu gösterir.4'lük şansımızda arttı.Yeter ki ekstra bir galibiyet alalım(fb yada efes)

Güvenlik nedeniyle Fenerin bench arkası ve bizim tribünün ilk sırası kapatılacakmış diye bir duyum aldım. Fb bench arkası bizim olmazsa hakkaten sığamayız. Biletler karaborsaya düşerce utancımızdan yerin dibine girelim bi zahmet. Umarım bilet bulabiliriz. Gelmiyorum, geliyoruz ve bilet olmazsa boşuna gelmiş olacak insanlar, kötü olacak. O salona girilecek

Biletler karaborsaya düşerme onu bilemem.Düşüneceğini sanmıyorum.Ama içeri girmek istiyorsanız bence bayan maçı başlamadan gelin.Çünkü bayan maçının bitmesiyle erkek maçının başlamasın arasındaki vakit epeyce az.Salon zaten dolmaya başlayacak kim bayan maçına girdi kim erkek maçına girdi belli olmayacağından,biletlerde zaten hiç birşey yazmıyor.Ondan erken gelmeye çalışın...

Murat Didin çok iyi bi antrenör. Ufuk Sarıca ise iyi bi basketbolcu olmasına rağmen henüz antrenörlük için deneyimsiz bana göre. Bizim açımızdan iyi oldu diyebiliriz.

Fenerbahçe antrenörü Murat Didin yaptığı açıklamada pazar günü Galatasaray´la oynayacakları maça hazır olduklarını, zirve mücadelesindeki iddialarını sürdürebilmeleri açısından mutlaka kazanmaları gerektiğini açıklamış.

Düzeltme: FB antrenörü Murat Didin değil Aydın Örs´müş.

Hafta içinde ufak 1 ziyarette bulunduk takımımızın idmanına...

Baklava ikram ettik, galibiyeti istediğimizi belirttik hem de panelin iade-i ziyaretini gerçekleştirmiş olduk... Ellerinden geleni yapacaklarının sözünü verdiler ve 1kaç aile içi sohbetle geri döndük...

Maç saatini bekliyoruz !

http://img338.imageshack.us/img338/8381 ... alluo2.jpg

http://img222.imageshack.us/img222/1691 ... alloe6.jpg

http://img222.imageshack.us/img222/7151 ... allxo4.jpg

http://img222.imageshack.us/img222/88/d ... allrl7.jpg

Skyliners Murat Didin'i özledi!
Almanya Birinci Basketbol Ligi takımlarından Deutsche Bank Skyliners, eski hocası Murat Didin ile tekrar çalışmak istiyor.

Murat Didin yönetiminde Almanya lig şampiyonluğunu son maçta kaçıran, Euroleuge'de de çok başarılı maçlar çıkartan ve şu anda Almanya Birinci Ligi'nde sıkıntılı günler yaşayan Deutsche Bank Skyliners takımının yöneticileri, Beşiktaş'ın antrenörü Murat Didin ile tekrar anlaşmak için İstanbul'a geldi.

Bugün yapılan görüşmeler sonrası 2 kulüp yöneticilerinin transfere sıcak baktığı, yarın yapılacak görüşme sonrası da tecrübeli hocanın, Deutsche Bank Skyliners'e transfer olacağı öğrenildi.

ben de burdan okudum

beyler biz arkdaşlarla ümraniyeden gelicz toplanıp belediynin önünde kaçta çıklm bilet bulup içeri girebilmek için bide en kolay nası gelebilrzz şimdidden saolun

cimbomlueyup' Alıntı:
beyler biz arkdaşlarla ümraniyeden gelicz toplanıp belediynin önünde kaçta çıklm bilet bulup içeri girebilmek için bide en kolay nası gelebilrzz şimdidden saolun
adaş 12 de salonda olmazsanız giremezsiniz.
bu maç a.ipekçide olmalıydı çok insan giremiyecek!!!

bu maça kütahyadan okulu bırakıp geldim,vede 4.period bitene kadar salonda durmak istiyorum,gördüğüm her kişiye dicem sakın küfür etmeyin sahaya bişi atmayın...almalıyız bu maçı....

ArkadaşLar Bu Maç HerhaLde En ÖnemLi Maçımız Ve Bu Maçta Herşeyimizi Ortaya KoymaLıyız.ÖzeLLikLe Taraftarımızında DikkatLi oLması GerekLi Abdi İpekçide YaşadıkLarımızı Tekrar Etmeden AtıLmayarak BitirmeLiyiz Ve ÖnemLi RoLdeki OyuncuLarımızLa Bu Maçı AlabiLiriz. Savunmayı Çok İyi YapmaLıyız Ve Maçı BırakmamaLıyız.Ama Yinede Ahmet Cömert DeğiL Abdi İpekçide Oynamak Daha İyi oLurdu.