Galatasaray - Gaziantepspor | TSL 4.Hafta

Maç sonucu ne olur?

• Berabere Kalırız

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    55
Insua süper bir calim adrese teslim orta, Baros alti pastan kacirdi.

Yazık ya şu Aydın hâlâ şu kadro da ve oynuyor pes! İyi 1 gol ile 1 sezon kurtarılıyor!

Elano'yu böyle saçma sapan kullanacaktınız ne diye tuttunuz? Bu Rejkaard anlamak çok zor...

Servet mümkünse takimini seviyorsan kafa vurma yeter ya yeter.

İlk yarı çok kötüydük ama 2.yarı herhalde oynadığımız futbola laf edilemez(5 dk baskı yedik). Yeni transferler Misimovic ve İnsua'yı, oyuna sonradan giren Sabri'yi çok beğendim.

Çok iyi oynadık.

Baros iyi gününde olsaydı tam kadro olsaydık farklı biterdi.

Emin Doğanca' Alıntı:
İlk yarı çok kötüydük ama 2.yarı herhalde oynadığımız futbola laf edilemez(5 dk baskı yedik). Yeni transferler Misimovic ve İnsua'yı, oyuna sonradan giren Sabri'yi çok beğendim.

Çok iyi oynadık.

Baros iyi gününde olsaydı tam kadro olsaydık farklı biterdi.

emin sen başka maç mı izledin arkadaşım?
5 dk baskı kurduk demek istedin yada..adamlar 85 dakika bizden üstün oynadı..

Ufuk'un ayağına çarpıp çıkan top dışında bir tane kritik kurtardığı top varm? Gol de yemediğine göre demekki rakip pozisyon bulamamış. Nasıl maç izliyosunuz anlamıyorumki ezile ezile ne demek. Tamam çok iyi oynamadık ama abartmayalım isterseniz.

İkinci yarıya çok iyi başladık en az 4 tane yüzde yüz pozisyon bulduk bu arada, sonra gol attık rolantiye aldık zira takımın özgüven sorunu var bir iki galibiyetten sonra çok daha iyi olacağına ben eminim.

Tekrar ediyorum bir tane pozisyonu yok Antep'in.

Emin arkadasim 35 dakika falan demek istedin sanirim 2. yari yedigimiz baski icin. Ilk 45 dakika zaten sahada yoktuk bile.

harikalar yaratmamızı beklemiyordum ama takımda bir canlanma olur diye düşünüyordum. onu bile göremedim. gerçekten çok kötü futbol oynuyoruz. umarım kısa zamanda düzelir.

Vallahi Ali Sami Yen'de eskiden sürekli ileri düşünen bir takım vardı ve oldukça pozisyona giriyorduk.Ha iyi futbol 0 puan mı kötü futbol 3 puan mı derseniz tercihim ikinci olacaktır ancak bu orta sahayla olmayacak.

Forvet hattında Villa-Ronaldo-Messi'de olsa bu orta sahayla olmaz olmayacak.

İnsua'yı iyi buldum, Misimovic ise bu kadar beklemeye değecek birşeyler yapamadı.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Ufuk'un ayağına çarpıp çıkan top dışında bir tane kritik kurtardığı top varm? Gol de yemediğine göre demekki rakip pozisyon bulamamış. Nasıl maç izliyosunuz anlamıyorumki ezile ezile ne demek. Tamam çok iyi oynamadık ama abartmayalım isterseniz.

İkinci yarıya çok iyi başladık sonra gol attık en az 4 tane yüzde yüz pozisyon bulduk bu arada, sonra gol attık rolantiye aldık zira takımın özgüven sorunu var bir iki galibiyetten sonra çok daha iyi olacağına ben eminim.

Tekrar ediyorum bir tane pozisyonu yok Antep'in.
Ceza sahamizdan cikamadik abi, bu ezilmis sayilmak icin yeterlidir. Ahlarla vahlarla gecti 2. yari, surda hepimiz de ayni maci izledik. 10 tane topa son anda stoperler can havliyle ayak koydu, yürekler agizlara geldi daha ne olsun.

Aydın'ı bu maçta beğenmemek ilginç gerçekten.Elinden gelen herşeyi yaptı oyuna hareketlilik getirdi Sabri ile birlikte.Neyse zor oldu ama güzel oldu,çok ihtiyacımız vardı.

kötü oynadık.takımı izlerken zerre keyif almadım..
sadece kazandık,buna seviniyorum.

misimovic uyum sağladığında,arda takıma geri döndüğünde,cana bilmem ne zaman takıma mont olduğunda iyi olacağız..