Galatasaray-Telekom işbirliği(anket eklendi)

Yeni sezonda sponsorumuz kim olsun?

• Kullanılan toplam oy
    116
ben o güçlenmemizi istemeyenlerin arasında galatasaraylı kardeşlerimizin de olduğunu düşünüyorum ve bi anlam veremiyorum .... inşallah olur bu birleşme ama bana da olmayacak gibi geliyor ...

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Güçlenmemizi istemeyenlerin sayısı hayli fazla. %51 olumlu, %46 olumsuz...
Uğur, sence oradan güçlenmemizi istemiyor gibi mi görünüyorum?

Olaya sadece Galatasaray açısından bakmayın arkadaşlar, sonuçta bu bir spor. Emin olun ki Telekom Ankara takımı değil de İzmir takımı olsa yine aynı düşüncede olurdum.

Sadece Galatasaray için değil, Türk basketbolu için de hayırlısı ne ise o olsun.

Uğur YILMAZ' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":1rpw6s1w]http://www.turkbasket.com/anasayfa.asp

Türkbasketin anketine herkes katılsın!
Güçlenmemizi istemeyenlerin sayısı hayli fazla. %51 olumlu, %46 olumsuz...[/quote:1rpw6s1w]
Olaya böyle bakma Uğur çünkü bende olumsuz bakıyorum dedim bende mi güçlenmemizi istemiyorum.

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Uğur YILMAZ":1awtysuw]Güçlenmemizi istemeyenlerin sayısı hayli fazla. %51 olumlu, %46 olumsuz...

Olaya sadece Galatasaray açısından bakmayın arkadaşlar, sonuçta bu bir spor. Emin olun ki Telekom Ankara takımı değil de İzmir takımı olsa yine aynı düşüncede olurdum.

Sadece Galatasaray için değil, Türk basketbolu için de hayırlısı ne ise o olsun.[/quote:1awtysuw]
onur abi katılmamak elde değil ama galatasarayımız açısından da bakmak zorundayız ben o yenilmez armada olduğumuz günleri görmek istiyorum ve bu bence sadece bu birleşmeyle olabilir yada inanılmaz bi sponsor desteğiyle ki oda cafe crowna bakıyo ki sponsorumuzun bize ne kadar destek verdiği görülüyo tabiki spor için birleşmemeliyiz ama özledim be abicim yenilmez armada olduğumuz günleri şampiyonluğu doyasıya kutlayacağımız günleri daha kaç yıl bekleyeceğiz????

Keşke şubenin mali gücü yerinde olsada böyle anlaşmalar yapılmasa ama malesef bu şimdilik mümkün değil, küme düşmeye oynayan zayıf bir takım izlemek yerine kupaları kovalayan ama sponsorlu bir takımı tercih ederim.
Ayrıca basketbol takımlarının % 90 sponsorları var, barca,real,maccabi daha niceleri bu işi sponsorsuz götüremiyor, bizimde sponsora ihtiyacımız muhakkak var hemde büyük bir sponsora.
İnşallah bu anlaşma gerçekleşir artık fb şampiyonlukları izlemek zorunda kalmayız!

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Uğur YILMAZ":3h3qhwog]Güçlenmemizi istemeyenlerin sayısı hayli fazla. %51 olumlu, %46 olumsuz...

Sadece Galatasaray için değil, Türk basketbolu için de hayırlısı ne ise o olsun.[/quote:3h3qhwog]
Abi Ankara halkı açısından baktığında doğrudur. Son senelerde yapılan yatırımlar, Ankara halkını salonlara çekmek, bir kitle yaratmışken ve bu kitlede başarıya inanıp o salonları doldururken alınan bu karara onların tepki göstermesi kadar doğal birşey olamaz...
Ama dediğim gibi ben kendi açımdan bakıyorum olaya. Ben futbol takımının başarıları ile büyüdüm. Ama spor olarak basketboldan daha çok hoşlanıyorum. Ama ben ve benim neslim basketbolda pek başarı göremedi. Hep şerefli yenilgiler, mücadele ettik ama olmadı gibi laflar. Artık Murat Hoca ile başlayan bu süreçte şampiyonluk istiyorum. Bunun içinde herşey yapılmalıdır. Ben Galatasaraylıyım. Başarı istiyorum. Hatta bana şimdi sorsalar bu sene futbolda şampiyon olmayacaksınız fakat baskette şampiyon olacaksınız deseler anında kabul ederim. Çünkü basketbolda henüz böyle bir başarı tadamadım. Bu yüzden herşey yapılmalı...
Ama tabiki Ankara Halkı tarafından bakıldığında bu olay kötüdür.
NOT: Ben Ankara halkı için kötü olacağı görüşüne katılıyorum. Fakat rekabet azalır gibi görüşler bana pek inandırıcı gelmiyor. Rekabet başka koşullarla da sağlanır. Sonuçta tek takım Telekom değil. Veya tek sponsor...

Uğur olaya bir Ankaralı gözüyle değil basketbolsever gözüyle bakıyorum. Destekçi kuruluşlara (sponsorlara) karşı değilim, günümüz şartlarında buna mecburuz. Güçlü bir Telekom desteğine evet ama birleşmeye hayır. Ama kabul etmek gerekir ki birleşme çok farklı bir olay.

Benim için de basketboldaki başarı ön planda ama elde edeceğimiz şampiyonluk birleşme ile gelecekse varsın gelmesin.

" Kupaları Şirketlere Bırakmayalım " derken bundan bahsedilmiyordu.

Takımın isminin başına kıçına eklenen isimlere alıştırdınız bizi de , böyle bir birleşme ile gelecek başarı umrumda olmayacaktır.suyun karşı tarafında yapılan benzer operasyonda ortaya konan tepki, sarfedilen onca lafa hörmeten dahi bu birleşme olmaz olsun.

Kupa kovalamak için mevcut yolları araştırmak yerine , uzun vadede basketbol şubemiz için ortaya plan program koyan yöneticiler görmek isteriz. Bir firmadan gelen parayı yıldız bir oyuncuya vermekle türk basketbolu gelişmiş olmuyor, burdan hareketle sağlam bir altyapı görmek isteriz beyim.. Keza başarı gelsin,nerden gelirse gelsin diyen seyirciyi görmek istemediğim gibi..

Olurda bu birleşme gerçekleşirse, gelecek sene şampiyonlukta gelirse, bu kupa Galatasaray müzesine mi konacak , telekom binalarında mı sergilenecek ? Nereye konursa konsun görmeyeceğim bilmeyeceğm, fb örneğine benzer bir birleşme ile Galatasaray Telekom diye bir takım ortaya çıkarsa, Galatasaray Erkek Basketbol şubesi kapandı belliyeceğim..

Onlayn ol bas cevabı, kupa yaz bilmem kaça gönder tum kupalar evine cebine müzene nereye gelirse gelsin, yeterki gelsin... Ha unutmadan ne diyorduk " Kupaları şirketlere bırakmayalım... " Hadi canım yandan yandan..

Onur Yavuz' Alıntı:
Uğur olaya bir Ankaralı gözüyle değil basketbolsever gözüyle bakıyorum. Destekçi kuruluşlara (sponsorlara) karşı değilim, günümüz şartlarında buna mecburuz. Güçlü bir Telekom desteğine evet ama birleşmeye hayır. Ama kabul etmek gerekir ki birleşme çok farklı bir olay.

Benim için de basketboldaki başarı ön planda ama elde edeceğimiz şampiyonluk birleşme ile gelecekse varsın gelmesin.

günümüz şartlarına uygun bi savaş politikan varsa bizimle paylaşırmısın ?

CengizYavuz' Alıntı:
" Kupaları Şirketlere Bırakmayalım " derken bundan bahsedilmiyordu.

Takımın isminin başına kıçına eklenen isimlere alıştırdınız bizi de , böyle bir birleşme ile gelecek başarı umrumda olmayacaktır.suyun karşı tarafında yapılan benzer operasyonda ortaya konan tepki, sarfedilen onca lafa hörmeten dahi bu birleşme olmaz olsun.

Kupa kovalamak için mevcut yolları araştırmak yerine , uzun vadede basketbol şubemiz için ortaya plan program koyan yöneticiler görmek isteriz. Bir firmadan gelen parayı yıldız bir oyuncuya vermekle türk basketbolu gelişmiş olmuyor, burdan hareketle sağlam bir altyapı görmek isteriz beyim.. Keza başarı gelsin,nerden gelirse gelsin diyen seyirciyi görmek istemediğim gibi..

Olurda bu birleşme gerçekleşirse, gelecek sene şampiyonlukta gelirse, bu kupa Galatasaray müzesine mi konacak , telekom binalarında mı sergilenecek ? Nereye konursa konsun görmeyeceğim bilmeyeceğm, fb örneğine benzer bir birleşme ile Galatasaray Telekom diye bir takım ortaya çıkarsa, Galatasaray Erkek Basketbol şubesi kapandı belliyeceğim..

Onlayn ol bas cevabı, kupa yaz bilmem kaça gönder tum kupalar evine cebine müzene nereye gelirse gelsin, yeterki gelsin... Ha unutmadan ne diyorduk " Kupaları şirketlere bırakmayalım... " Hadi canım yandan yandan..

2001 yılındaki divan kurulunda faruk sürenin anlatmak istediği olayda tam bu, bu olgunun önüne geçmekti ama geçemedi;geçemediği içinde 6 karanlık yıl özhan başkanla beraber gelen sefil yıllar, şimdi o yılların yarattığı boşluk sayesinde aziz yıldırım meyvaları toplamaya başlamıştır,şimdi bana o geçen yıllarda kurulan oyunları bozmak için burda öneri bekliyorum,tayyib ve aziz'in işbirliğine çanak tutan diğer kurumları nasıl eskiye döndürebiliriz...hep eleştiriyoruz ya bide çözüm üretelim bişeyler atalım ortaya sonrasında taraftarın gücüyle bi eylemler yapalım ben sizin olduğunuz heryerde varım.

sponsor olayına karsı değilim ama böyle bi birleşme olursa eger maçları da ankarada oynayalım desteklemeye de ankaragücü taraftarları gitsin cünkü o takım artık galatasaray olmıycak.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":11mxu582]http://www.turkbasket.com/anasayfa.asp

%53 e %43 öndeyiz :)[/quote:11mxu582]
Parayla adam mı tuttun abi yine :)

Volkan Kiziltas' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":1vyem6lr][quote="Eyüp YILDIZ":1vyem6lr]http://www.turkbasket.com/anasayfa.asp

%53 e %43 öndeyiz :)[/quote:1vyem6lr]
Parayla adam mı tuttun abi yine :)[/quote:1vyem6lr]Kaç kez parayla adam tuttum volkan???

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Volkan Kiziltas":1sptejte]Lafın gelişi abi o sakın yanlış anlama.
Sadece GS forumlarına yazdım, öyle oldu, yani GS taraftarının % 90 ını bunu istiyor.[/quote:1sptejte]
Bende onu demek istedim o 'yine' sözçüğünü nasıl yazdıysam artık.tekrardan özür dilerim.