Galatasaray-Telekom işbirliği(anket eklendi)

Yeni sezonda sponsorumuz kim olsun?

• Kullanılan toplam oy
    116
Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Neden Panayı örnek almıyoruz???
Hemen cevap:Çünkü 20.000 kişilik salonda full seyirciye oynamıyoruz, yada 100 liradan kombineleri 1000 tane bile ancak sattığımız için.

bizim ne basarimiz var ki salon o kadar dolup kombineler full satilacak , pana avrupa sampiyonu , basketbol futbolla esit orantida gidiyor , hatta euro2004'ten once basket daha oncelikli spordu ve ligleri bize gore daha kaliteliydi bu sezona kadar kisacasi dogru mantik yanlis ornek.

Mert Hilal' Alıntı:
bakınız; bu isim sponsorlukları çıkmadan önce bizim 4, bjk nin 1 fb nin 1 şampiyonluğu vardı. son iki sezondur fb ülker şampiyon oluyor. peki biz bu şampiyonluğu fb ye mi yazacağız yoksa ülkere mi. yoksa fb ülker adında yeni bir kulübe mi? yani fb nin şampiyonluk sayısı şimdi 3'e mi çıktı.yoksa ülker şampiyonluklarına 2 tane daha mı ekledi. ya da fb ülker diye bir kulüp var bu ne fb, ne ülker, kurulur kurulmaz 2 şampiyonluk mu elde etti. ya da Gs cafe c. takımı diye yeni bir takım mı türedi. ben hiç bir maçta taratarlar tezahurat ederken cafe.c diye bağırdığını görmedim.

peki buradaki suallerime mantıklı cevabı olan var mı?

sanırım mantıklı bir cevabı olan yok. demek ki şahsen bu yıl basketbolda yalnızca bayan takımını tutacağım bu sene . çünkü bayan takımı emsalsiz Galatasaray ismini satmadı. ve bu yıl geçen yıllarda olduğu gibi erkek takımının ligde avrupada yer almadığını varsayacağım.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Burak;Daçak ile kıyasladım ama birebir kıyaslamadım keza Daçka 500.000 dolara kuruldu, bizim sponsorsuz bütçemiz ancak 2 milyon olur dedim yani tabiki arada fark olur.

Demişsinki futboldan para artsa baskete harcansa, biz yıllarca böyle ağladık ama olmadı, futbola trilyonlar harcanırken basketbola aylık 2 bin dolara yabancı getirildi, nerdeyse karın tokluğuna oynayan oyuncularımız vardı, yani o yazdığın bir fantezi olmaktan öteye geçemez.

Doğru olan bence Aslantepeye salonumuz yapılana kadar, tribün, tv, ürün ve bilet gelirlerimiz artana kadar böyle sponsorluklar bulmak olmalı.
Haklısın Eyüp abi ne yapsak boşa bende bu sevdadan vazgeçeyim o zaman.Sponsor takımımız için yararlı olacaksa bende bunu can-ı gönülden isterim ve desteklerim.

Mert Hilal' Alıntı:
[quote="Mert Hilal":19khzy03]bakınız; bu isim sponsorlukları çıkmadan önce bizim 4, bjk nin 1 fb nin 1 şampiyonluğu vardı. son iki sezondur fb ülker şampiyon oluyor. peki biz bu şampiyonluğu fb ye mi yazacağız yoksa ülkere mi. yoksa fb ülker adında yeni bir kulübe mi? yani fb nin şampiyonluk sayısı şimdi 3'e mi çıktı.yoksa ülker şampiyonluklarına 2 tane daha mı ekledi. ya da fb ülker diye bir kulüp var bu ne fb, ne ülker, kurulur kurulmaz 2 şampiyonluk mu elde etti. ya da Gs cafe c. takımı diye yeni bir takım mı türedi. ben hiç bir maçta taratarlar tezahurat ederken cafe.c diye bağırdığını görmedim.

sanırım mantıklı bir cevabı olan yok. demek ki şahsen bu yıl basketbolda yalnızca bayan takımını tutacağım bu sene . çünkü bayan takımı emsalsiz Galatasaray ismini satmadı. ve bu yıl geçen yıllarda olduğu gibi erkek takımının ligde avrupada yer almadığını varsayacağım.[/quote:19khzy03]

Ona bulsalar onuda satarlar abi merak etme.Ama Bayan liginde sponsorluklar alıp büyük paralar harcamaya gerek yok zaten ne gerek varki gerek olsaydı zaten hemen bulunurdu.

Mert Hilal' Alıntı:
bakınız; bu isim sponsorlukları çıkmadan önce bizim 4, bjk nin 1 fb nin 1 şampiyonluğu vardı. son iki sezondur fb ülker şampiyon oluyor. peki biz bu şampiyonluğu fb ye mi yazacağız yoksa ülkere mi. yoksa fb ülker adında yeni bir kulübe mi? yani fb nin şampiyonluk sayısı şimdi 3'e mi çıktı.yoksa ülker şampiyonluklarına 2 tane daha mı ekledi. ya da fb ülker diye bir kulüp var bu ne fb, ne ülker, kurulur kurulmaz 2 şampiyonluk mu elde etti. ya da Gs cafe c. takımı diye yeni bir takım mı türedi. ben hiç bir maçta taratarlar tezahurat ederken cafe.c diye bağırdığını görmedim.

Mert bey!
Ben cevap vereyim size, şampiyonluğu fenere yazacaksınız kesinlikle, son maçlarını izlemek için ipekçiye gittim salonu 2 defa dolduracak taraftar gelmişti, hepsi evlerine gitti, vede bunların hiç biri ülker taraftarı değildi, gözlerimle gördüm hepsi fenerliydi, sahadaki oyuncularda fenerliydi, protokoldede muhterem başkanları ve yardakçıları oturuyordu, kısaca bu şampiyonluk fenere yazıldı???

Şimdi izin verirseniz ben size bir soru sormak istiyorum!

Play out oynadığımız sene kime yazıldı????

Mert Hilal' Alıntı:
[quote="Mert Hilal":2h2jlga3]bakınız; bu isim sponsorlukları çıkmadan önce bizim 4, bjk nin 1 fb nin 1 şampiyonluğu vardı. son iki sezondur fb ülker şampiyon oluyor. peki biz bu şampiyonluğu fb ye mi yazacağız yoksa ülkere mi. yoksa fb ülker adında yeni bir kulübe mi? yani fb nin şampiyonluk sayısı şimdi 3'e mi çıktı.yoksa ülker şampiyonluklarına 2 tane daha mı ekledi. ya da fb ülker diye bir kulüp var bu ne fb, ne ülker, kurulur kurulmaz 2 şampiyonluk mu elde etti. ya da Gs cafe c. takımı diye yeni bir takım mı türedi. ben hiç bir maçta taratarlar tezahurat ederken cafe.c diye bağırdığını görmedim.

sanırım mantıklı bir cevabı olan yok. demek ki şahsen bu yıl basketbolda yalnızca bayan takımını tutacağım bu sene . çünkü bayan takımı emsalsiz Galatasaray ismini satmadı. ve bu yıl geçen yıllarda olduğu gibi erkek takımının ligde avrupada yer almadığını varsayacağım.[/quote:2h2jlga3]
ismini satmak değil bence sonuçta direk ismimiz cafe crown yada telekom olmayacak başında yine galatasaray ismi olacak yani bişey diecem telekom ismi olsa sonunda galatasarayın sen galatasaray telekomlumu olcan ?? hayır ee madem olmayacaksın madem galatasaraylısın bırakta adamlar destek olsunlar basketbol şubesine bunda kötü olan ne yada şampiyon olduğumuzda yeni bi takım die ilk şampiyonluğumuz mu dieceklerini sanıyosun inan telekom ismi bile unutulur şampiyon olunca kim oldu şampiyon galatsaray işte 5.şampiyonluğuydu denir anlatmak istediğim benm de bu yani bence siim sponsorluğu hem maaşların ödenmesi yönünden de bence iannaılmaz rahatlatıyo yönetimi saygılarımla ....

Bence artık büyük kulüblerin ismin sonuna veya başına isim getirilmesi sorun olmuyor
*bunun en güzel örneği futbol da Arsenal in stadının adını satıp ek gelir sağlamasıdır

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Onur bey!
Salvolarınızın muhattapı ben olduğum için adabıyla birkaç cevap yazayım size.

Alpella örneğine hep karşı çıktım evet, bu proje ne ahlakidir nede meşrudur, GS olarak bizim asla ve kati süretle böyle bir girişim içinde olmamız gerektiğine inanıyorum, şayet biz Galatasaray Telekom olarak mücadele edersek bu şirketin kuracağı başka bir takımla hiç bir organik bağımız olmamalı, yani Alpella gibi aynı salon, aynı forma, aynı klüpe ait kontratlar vs olmamalı.
Örnek GS ve BJK bu iki takımında sponsoru ülker ama Alpella ve FB gibi aralarında ensest bir ilişki yok!

Anketide ben hazırladım, anketide beğenmemişsiniz malesef, ama mevcut durumu yazdım nesini beğenmedinizki, keza bu 3 şıktan biri gerçekleşecek burdaki sıkıntı nedir anlamakta zorlanıyorum!!!

Birde mademki anketin sorusu farklı olmalı doğru bir anket açabilirsiniz elinizi tutan yok diye düşünüyorum.

Ülker'e oy verenide merak ettim sadece, ne hesap sordum, nede başka bir tavır, sadece merak ettim keşke açıklasa niye oy verdiğini???

Ankaraya selamlarımı yolluyorum saygılar.
Eyüp Bey, öncelikle adabımın kusuruna bakmayın, biraz zamana ihtiyacım var.

Telekom ile birleşirsek ve Telekom lige katılma hakkını kendi bünyesindeki bir ürüne devrederse aramızda bağ olmaması mümkün mü? Galatasaray Telekom ile evlenecek, Telekom bu evlilik sürecinde bir çocuk doğuracak ama Galatasaray´ın bu çocukla bir bağı olmayacak. Öz olmasa da üvey evlat olur en nihayetinde bizim açımızdan. Ayrıca çocuk Telekom´un nüfusunda kayıtlı olduktan sonra formanın oynanan salonun ne önemi var ki?

Ankete gelecek olursam, anketi kimin düzenlediğini kontrol etmedim. Yukarıda da bahsettiğim gibi anketler konu hakkındaki düşüncelerin öğrenilmesine yönelik olmalıdır. Bir anket çalışmasında vatandaşa "seçimde oyunuzu A partisine mi B partisine mi vereceksiniz?" sorusunu yöneltmek mi doğrudur yoksa "seçimde oyunuzu hangi partiye vereceksiniz?" sorusunu mu. Mevcut gündemin tartışıldığı bir konu başlığı varken aynı başlığın içeriğine yönelik bir anket hazırlayıp; bu da benim anketim, hadi buna da katılın anlayışında olamayacağımı tahmin etmenizi beklerdim ama yanılmışım. Ankette tercihini Ülker´den yana kullanan kişi fikrinin gerekçesini açıklamak isteseydi açıklardı zaten. Sizin açıklama çağrınızdan sonraki iletilere bakarsanız nasıl bir örnek teşkil edildiğini görürsünüz.

Düşüncelere daha ılımlı yaklaşmanız dileğiyle ...

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Mert Hilal":tx7jezcx]bakınız; bu isim sponsorlukları çıkmadan önce bizim 4, bjk nin 1 fb nin 1 şampiyonluğu vardı. son iki sezondur fb ülker şampiyon oluyor. peki biz bu şampiyonluğu fb ye mi yazacağız yoksa ülkere mi. yoksa fb ülker adında yeni bir kulübe mi? yani fb nin şampiyonluk sayısı şimdi 3'e mi çıktı.yoksa ülker şampiyonluklarına 2 tane daha mı ekledi. ya da fb ülker diye bir kulüp var bu ne fb, ne ülker, kurulur kurulmaz 2 şampiyonluk mu elde etti. ya da Gs cafe c. takımı diye yeni bir takım mı türedi. ben hiç bir maçta taratarlar tezahurat ederken cafe.c diye bağırdığını görmedim.

Mert bey!
Ben cevap vereyim size, şampiyonluğu fenere yazacaksınız kesinlikle, son maçlarını izlemek için ipekçiye gittim salonu 2 defa dolduracak taraftar gelmişti, hepsi evlerine gitti, vede bunların hiç biri ülker taraftarı değildi, gözlerimle gördüm hepsi fenerliydi, sahadaki oyuncularda fenerliydi, protokoldede muhterem başkanları ve yardakçıları oturuyordu, kısaca bu şampiyonluk fenere yazıldı???

Şimdi izin verirseniz ben size bir soru sormak istiyorum!

Play out oynadığımız sene kime yazıldı????[/quote:tx7jezcx]

azizim (yaşlarımız birbirine yakın olduğu için böyle hitab ettim) play out %100 bize yazıldı. amam Galatasaray c.c takımınn eldde ettiği uleb dördüncülüğü asla bize yazılmadı. bakın bu bence hiçkimsenin içine sinmediği halde kendini kandırarark inandığı bir durum. ben şahsen falanca adla anılıp şampiyon olmaktansa orta sıralarda oynamaya dahi razı olurum.kaldı ki Galatasaray bir spor kulübüdür.eğer yönetim kuruluna talip olunuyorsa şartlar ne olursa olsun yönetimler iddialı kadrolar oluşturup gerekn fedakarlıkları yapmak zorundadırlar.eğer yapamıyorlarsa o makamlarının terk etmek zorunda kalırlar.ya da ikinci bir seçenekte gerelkli tüzük değişikliği ile diğer şubalri ayırırlar ve müstakil yönetim kurulları oluştururlar.

Burak kardesim, futboldan gelen gelirin bir kısmını baskete aktaramaz mıyız diye sormuş. Harcadıgımız paranın faydasına bakınca dogru gibi gelse de bu mumkun degil.

Soyle ki, A.Polat ve ekibinin temel hedeflerinden biri futbol a.ş ile sportif a.ş'yi birleştirmek. Asıl Galatasaray'ın belini buken en buyuk sorun budur. Eger bu birleşme olursa 1 kuruş bile kaynak aktaramazsın. Futbol gelirleri futbola gider... Basketbol ve diger amator branşlar genel butceden ve kendi gelirleriyle ayakta kalmaya calısır.

Kısacası basketbol subesi gelir yaratmak zorundadır. Hasılat ve yayın gelirinin malum oldugu bu ortamda sponsorluk sarttır. Malzeme icecek vs. sponsorluguyla da bu iş donmez. Mecburen isim sponsoru alacaksın. kendi yagıyla kavrulan bir takımda olamayız. Alt yapımız yok. Badalona gibi Estudiantes gibi bir kulup olamayız. Efes, Ulker bile olamadı. Kızılyıldız partizan takımları sahaya 87-89 dogumlularla cıkabiliyor. Biz cıkamayız. O kadar organize bir alt yapımız, yetenegimiz yok.

Kısacası, kendi yagımızla kavrulalım diyenler (hiç sponsor olmasın diyenler) o zaman da transfer yapacagız, sponsorumuz oldugu zaman yaptıgımız gibi... Kendi yetistirdigimiz oyuncularla oynamayacagız. Sponsor transferin kalitesini belirler.

Yok kimin oynadıgı onemli degil ya da yetistirmisiz yetirmemisiz fark etmez. (asıl basketbola katkı oyuncu yetistirmektir bence) ismimizin onunde arkasında takı olmasın yeter diye dusunuyorsanız. İçerik onemli degil ambalaj bana yeter diyorsunuzdur. Bence onemli olan Galatasaray'ın temel ilkelerine uyan ve basketbolun gelisimine katkı saglayacak hamleler ongormektir. Basketbola zerre katkın olmayacaksa Galatasaray o subeyi kapatsın daha iyi. 3 turk 3 de abdli almazsan ne olur, oyuncu havuzu dar zaten acık kalmaz baska takıma gider. Sube olarak hedefin nedir? Nasıl bir basarı?

Galatasaray'ın tek basına basketbol subesini goturebilmesi imkansız. Ya butun yatırımı alt yapıya yapalım. Sadece ligden dusmeyecek kadar bir A takım olussun. Zamanla iyi oyuncular yetistirerek bir noktaya gelmeye calısalım. Oteki durumlarda sponsorsuz isin nasıl donecegini biri anlatsın...

Timur abi bilgilerini paylaştığın için teşekkürler.Dediğin gibi alt yapıya emek verip lig de kalmak ve en iyi yerlere gelmeye çalışmak ya da sponsor. Alt yapıya çalışmak ve alt yapıdan gelen iyi bir kadroyla şampiyonluğa ulaşmak için sanırım bir 10 sene beklemek gerekir.Bu yüzden istemesem de tek çıkar yolumuz sponsorluk gibi gözüküyor.

Gittikçe onlar gibi oluyoruz herşeyimiz başarıya endekslendi.Bende isterim her sene takımım şampiyonluğa oynasın avrupada başarılı olsun ama ben salona gidip kaliteli basketbolda izlemek istiyorum.Eyüp abi demişsin başka takımlarda çıkar Ankaradan ama bugüne kadar kaç takım çıktı ki şimdi çıksın...Bencillik yapmanın hiçbir anlamı yok bence.Bir dönem altyapısında da oynadığım takımın kapanmasına da gönlüm razı olmaz ayrıca.Bana basketbolu sevdiren takım Galatasaray değildir.
Bu sene herkesin övündüğü şey ligimizin avrupanın en iyi liglerinden biri olduğuydu.Şimdi bu ligin en önemli takımınlarından birinin kapatılmasını istemek bencillikten başka birşey değildir.Kuruluş amacımız türk olmayan takımları yenmek olabilir ama bu söz uğruna Türk basketbolunu yaralamak bize yakışmaz...
Sponsorumuz olsunlar ama kesinlikle birleşmeyelim...

Re: Galatasaray-Telekom işbirliği

Mert Hilal' Alıntı:
herkese öncelikle merhabalar.uzun süredir bu forma üyeyim ancak ilk kez yazıyorum. şu isim sponsorluğu meselesi geçmişi büyük olan camialar için bir yüz karasıdır. tabi diğer kulüpler beni ilgilendirmiyor. ancak Galatasaray isminin yanında sağında solunda bir firma ismi görmek benim için çok büyük bir utanç vesilesi. bakınız; bu isim sponsorlukları çıkmadan önce bizim 4, bjk nin 1 fb nin 1 şampiyonluğu vardı. son iki sezondur fb ülker şampiyon oluyor. peki biz bu şampiyonluğu fb ye mi yazacağız yoksa ülkere mi. yoksa fb ülker adında yeni bir kulübe mi? yani fb nin şampiyonluk sayısı şimdi 3'e mi çıktı.yoksa ülker şampiyonluklarına 2 tane daha mı ekledi. ya da fb ülker diye bir kulüp var bu ne fb, ne ülker, kurulur kurulmaz 2 şampiyonluk mu elde etti. ya da Gs cafe c. takımı diye yeni bir takım mı türedi. ben hiç bir maçta taratarlar tezahurat ederken cafe.c diye bağırdığını görmedim. ve inanın mektepden bir Galatasaraylı olarak geçen sene Gs. cafe.c. şampiyon olsaydı bu şampiyonluktan zerre miktar mutluluk duymazdım. özhan canaydın artılarıyla (çok az da olsa) eksileriyle bir döneme imza atmıştır.ama Galatasaray isminin yanına bir isim alarak yani bana göre Galatasarayın adını menfi anlamda satarak çok ciddi bir ihanet yapmıştır.bu diğer yöneticilerin de işine gelmiştir.çünkü kaynak yartatmadaki beceri noksanlıklarını Galatasary ismini satark bir ölçü gidermişlerdir. camiada buna karşı çıkan birçok kişi olmasına karşın bakın fb de böyle bjk de böyle denerek o muhalefet de susturulmuştur.ama gözden kaçan bişey varsa o da kötü emsallerin hiç bir zaman örnek olamayacağıdır.ve Galatarasaray kendi değerleri içinde değerlendirilir.falanca takıma göre değil. o bakımdan ben sponsorluk olmasın demiyorum.ama bu forma da olur iletşim de olur salon da olur vesaire . ama asla Galatasaray isminin yanına başka bir isim gelemez. ve maalesef canaydın yönetiminin içinde olduğu bu ihanet süreci polat döneminde de devam etmektedir. ben cafe c. dan kurtulup bize yakışanı yaparmıyız derken bir de telekom çıktı hayretler içinde izliyorum. herkese sevgiler.

arkadaşlar bence bu konuda anlaşılmayacak birşey yok
her ne kadar istemesek de ülker fb ile geniş kapsamlı bir sponsorluk anlaşması yaptı
ama kendi takımına ALPELLA olarak devam etti
bizim yani GS CAFE CROWN un statüsü ne ise Fb Ülker in de statüsü de o biz şampiyon olsaydık GS nin 4 GS Cafe Crown un 1 şampiyonluğu var mı diyecektik?
sonuçta FB nin şampiyonluk sayısı 3 olmuş oldu
zaten bu hem TBl hem de EUROLEAGUE kaynaklarında da böyle
artık bazı şeyleri kabul etmeliyiz bence

TELEKOM ile birleşme konusuna gelince CAFE CROWN dan daha iyi olacağı kesin

İyi tarafından bakarsak, Galatasaray'ın belini buken 2-3 konu var. (Şirketlerin birleşmesi,stadyum ve borçların yeniden yapılandırılması). Bu konular hakkında onemli calısmalar yapılıyor.

Birkaç yıl sonra birleşmelere gerek kalmadan sponsorla bu işi cozeriz. Sanırım amacımız, Ulker sponsorlugunu daha verimli kullanabilecegimiz sekle dondurup (sadece futbol), basketbolda da Telekomla birleşmek ya da sponsorlugunu almak. Bu sezon için zaten birleşmek olası gorunmuyor. Yani ne Ankaralı basketbol severlerin ne de birleşmeye karşı olan Galatasaraylıların endişe etmesine gerek yok. Sponsorluk anlaşması gerçekleşirse uzulecek olan yok zaten...

Merhaba değerli arkadaşlar,
Forumu uzun süredir takip ediyorum, her sene olduğu gibi gel gitler yaşanıyor.Kimler gelecek, şöyle bir haber var böyle bir haber var.Bir gerçek var, hedefiniz dünyayı keşfetmekse büyük bir gemiye ihtiyacınız var.Sandalla dünya keşfedilmez.Biliyorum, aslında bu kadar tartışmanın altındaki tek ortak gaye var.O da Galatasaray'ın başarılı olması.Gerçekten artık basketbol günümüzde 90'lı yıllardaki gibi oynanmıyor, aksine çok daha geniş kitlelere ulaşan, daha geniş bir sermaye, doğru hamleler isteyen bir oyun durumunda.Galatasaray'In önüne ekleyeceği sponsor kelimesi bir şey eksiltmez, ama inanın çok şey katar.Bir yunan takımı asla takip edemeyiz diyen arkadaşlarım için,burada Türk-Yunan savaşı ya da onlar bizi ya da biz onları .. gibi sözlerle tartışacağımız bir platform değil.Keşke onlar gibi olabilse Galatasaray, yada bir Türk takımı.Olamaz, neden çünkü en temelinde ekol farkı var.Şu an çok iyi bir basketbol ligimiz var dediğimiz lig dahi çok büyük eksikliklere sahip.Daha yeni yeni zevkli olmaya başladı, takımlar denge kurmaya başladı.Bunlar sponsorların sayesinde olmadı mı?Ülker, kendi adıyla Galatasaray'a transfer olsaydı, muhtemelen şampiyon olmuş olan takı Galatasaray Ülker olurdu.O zaman istisnalar! dışında herşey yolunda olmayacak mıydı?Ülker'den memnun olmayan arkadaşlarımızın büyük bir çoğunluğu, her takıma eşit standartta yaklaşmadıkları için sitemkarlar ve haklılar.Ama bir sponsor 1'den fazla takıma sponsor oluyorsa ondan sponsor olmaz, reklam için aciz duruma düşmüş (sözde basketbolu ayakta tutan ve bu işe gönül verdiği için yatırım yapan) sponsordur diye düşünüyorum ve bu benim şahsi kanaatim.Sponsor olmalı yoksa ayakta durulması çok zor.Yıldız gelmesi isteniyor, para varsa gelirler.Bunlar için gerekli.Ayrıca henüz Erman Kunter'in geldiği filan yok, hoşgeldin diye başlık da açılmış.Çok farklı bir hoca da gelebilir kulübün başına.Beklemelerinin önemli bir nedeni var.
Birbirinizi kırmadan sevgiyle kalmanız dileğiyle...

Her iki taraftanda bir açıklama yapılmadığına göre demekki gerçekten bu tür görüşmeler var. Tam olarak Ülker-Fenerbahçe birleşmesi gibi bir çalışma olacağını sanmıyorum diğer arkadaşlarında dediği gibi sponsorluk ile ilgili bir düşünce var diye tahmin ediyorum. Zaten tıpkı Ülkler gibi Türk Telekomunda ana amacı reklamdır yakında görüşmeler umarım olumlu olarak sonuçlanırda bizde bu Cafe Crown eziyetinden kurtuluruz.

Kişiliksiz yorumcu ülker kapatılıp fenere katıldığı yıl basketbol 3 büyüklerle güzel derken şimdi bu olaya basketbola çomak sokmaya çalışıyorlar diyor.Bravo sayman ;)

adam hakli ulker ne gs ne bjk ye fenere verdigi parayi veriyor onu gectim butun alt yapi kurgusuyla planlariyla fenere gectiler hala uc buyuklere sponsoruz diye geciniyorlar. ulkere hayir !!! gerekirse kampanya baslatalim urunlerini galatasaray taraftarlari olarak tanimadigimizi belirtelim skandal rezalet bir olay bu!!! birlesmeye gelince bence haklilar galatasaray ttnet olmasini isterim. simdi size bir bomba haber ismat badem verdigi konferansta arkadaslarla konusurken samsung'un bizimle basketbolu isim olarak kapsayan sponsorluk icin teklif yapmisik ama firmanin buyuklugu nedeniyle bu konunun aciklik kazanmasi detayli arastirmalardan sonra ancak olabilirmis samsung bize sponsor olursa yillik her halde butcemiz 30 milyon euro'nun altinda olmaz. yuru be cekik gozluler !!! anlaycaniz gs yeni sponsor ariyor ulkerden ayrilmak istiyoruz bu belli oluyor. samsung suan futbolda sponsor ama onlar futbola ana sponsor olmak istiyormus bizimkiler basketbolu teklif edip isminide kullanalim diye teklif yapmislar

Sky Türk'ün fb lileri resmen tırsmışlar olamaz rezalet diye çığlık atıyorlar, korkuları bizim güçlenmemiz gerisi hikaye!

Skyturk'teki programa konuk olarak katılan kimlerdi ve kısaca neler konusuldu? Ozetleyelen cıkarsa sevinirim. Seyretme sansımız olmadı da...