Galatasaray-Telekom işbirliği(anket eklendi)

Yeni sezonda sponsorumuz kim olsun?

• Kullanılan toplam oy
    116
Arkadaşlar şuan program devam ediyor. Saat 2 de değil 1 de başladı ismet badem dün telekomlu yöneticilerlede ahmet dedehayırla konuşmuş.Birleşme yada sponsorluk neyse işte bu seneye yetişmicekmiş ama seneye KESİN olcakmış arkadaşlar KESİN.Kaan kural soru sordu dedi peki bu ülkerle olan 4 yıllık anlaşma ne olcak dedi Ahmet Dedehayır Sözleşmede gereken maddeyi uygulayacağız demiş yani tazminat ödencek.

Ne olacaksa biran önce olsun!!!

Rakipler kadro kuruyor biz daha neler yapacağımız belli değil.

Piyasa da uzun yok,rakipler o bölgede güçlü iken biz Fatih SOLAK'ı da elimizden çıkardık.Olacak iş değil!!

Biz bu olaylarla süre kaybederken aynı zamanda güçte kaybediyoruz en kötüsü bu :?

şu anda birleşmeden bahsediyorlar
fülker in birleşmesine ses çıkarmayan TURGAY DEMİREL'in GALATASARAY-telekom birleşmesine neden ses çıkardığını konuştular ve basketbol a yatırım yapan şirketlerin çok az olmasından veryansın ediyorlar

Okan BAKIR' Alıntı:
şu anda birleşmeden bahsediyorlar
fülker in birleşmesine ses çıkarmayan TURGAY DEMİREL'in GALATASARAY-telekom birleşmesine neden ses çıkardığını konuştular ve basketbol a yatırım yapan şirketlerin çok az olmasından veryansın ediyorlar

biraz önce mesaj attım , bu konuyu sordum. belki benim mesajdır.
radyoda sinyal gitti.
ne diyorlar

GALİBA OLABİLİR ÇÜNKÜ MAİL OKUDU soruyu mailden cevapladı ;)
bu arada şu anda ponpon kızlar ın kalitesini tartışıolar :) :p

Bu birleşmenin bu seneye yetişmesi zaten zor görünüyordu. Fakat olayın bu kadar dillere düşmesi ve herkesin öğrenmesi işleri biraz karıştırmıştır. Ama en azından Cafe Crown ve Ülker'den kurtulma isteğimizi görmek beni mutlu etti. Artık bu işe bir son verip yeni sezon için gerekli çalışmaları yapmak gerekir. Umarım en kısa zamanda beklenen transferler yapılır. Erman Hoca'nın durumu da belli olur...

Taratardaki Heyecanı Basketbol Şubesinden sorumlu yöneticimizdede görmek istiyorum ... Ve bir fanatik gibi davranmasını istiyorum bu yıl çünkü buna gerek var ... Galatasaray bizim AŞKIMIZ,bizim aşkımız en güzeline layık Ahmet dedehayır size muhtacız lütfen Basketbol şubesi için birşeyler yapalım ... Tek Büyük Galatasaray ...

Zaferlere Kavuşmamız var ....

Simdi ülkerden bizim restimize onların res lerını görmek istiyorum vede sunu yapmalarını bizi bu sene bırakmalarını seneye öle veya böle biz bırakıcaz onları cünkü bıraksalar bu sene sadece galatasaray olarak neler yapıcaz sadece tv gelirleri kendı salon vede forma reklamlarımız ile bilet alın veya salon doldurmakla bütcenın ancak 100%5 felan katkı saglarsın ondan gelir olarak görmüyorum keske, bu sene GALATASARAY olarak devam etsekde galatasaraylılık ruhumuz nekadar büyük onu göstersek. Bırbırımıze daha sıkı baglansak yenılınce bu forumda elestiri degilde helal olsun desek 12 türklede olsa altyapıdan da olsa bu sene ülkersiz 1 sezonu tercih ederim sadece galatasaray olarak neler yapabılıcıgımız görmemiz lazım tt ile ona göre sponsorluk yada bırlesme adı neyse öle anlasmak lazım !!!

Ozan Kemal Şen' Alıntı:
http://www.turkbasket.com/haberanasayfa.asp?m=1&hid=39887
konuyla iligili yeni haber (kopyla yapıstır olmadıgı icin link verdim.)

bıu arada ankaraspor ve genclerbirliginin taraftarı var mı? :)

ben size diyorum bu haberleri turkbasket kasitli yapiyor ulkerle baglantisi oldugu icin her gun bu konu hakkinda yeni haber protesto mesaji var maksat halki kiskirtmak simdi soruyorum onlara milletvekilinin adi ne nerde ne zaman bulusmuslar neler konusmuslar bunlarin hepsi yalan haber. bi kere cenk'in bizle kontrati yok efes'e donmus durumda resmi olarak , hadi onu gectim dee geri dondu abd ye tamam bizle bir yillik opsiyonu var ama kullanip kullanmamamiz bize kalmis kisacasi herseye bir bahane bulmaya calisiyorlar sallama haber bunlar !!!

şu birleşme olayı nedeniyle şu sıralar bütün basketbol-tartışma programlarını izler oldum.

perşembe 21.00 basketbol panoroma (sky türk)

gstv de basketbol dünyası diye bi program vardı.en gerekli olduğu zamanda yok.

türk telekom ile birleşmenin iyi olacağını düşünüyorum.hem uleb de oynama kapısı da açılacak

Galatasaray Telekomla birlessin,ADSL-2 alacagim..Maca gelene adsl internet bedava:))Helal olsun:)

Avrupayada-Internetede telekomla girecez:))))))