Galatasaray-Telekom işbirliği(anket eklendi)

Yeni sezonda sponsorumuz kim olsun?

• Kullanılan toplam oy
    116
O sitenin yazarlarından biri sitemizde de yöneticilik yapan Ali Emre Abi.Sanırım gerçekler onda saklıdır.Aynı sırada da Mithat Abi'nin sessiz kalıyor olması ürpertici.Telekom bu kadar transfer yaptıktan sonra oyunculara hadi Galatasaray'a demek acaba onlarda nasıl bir etki uyandırccak.Hadi hepsini geçtim bu iş oldu diyelim.Barış Özcan sayı attığında alkışlayınca yüzümüz kızarmaycak mı ?

Ali Demirci' Alıntı:
Sevgili burak tıpa tıp aynı sponsorluk olmayacağı garanti.Bizimkiler daha farklı bir oluşum istiyorlardır.Kaldıki Erman Hoca ile anlaşıldı ve gelmesi bekleniyor.Şimdi bu iş biranda olacak iş değil.Enine boyuna iyi tartılması gereken bir olay.Kaldıki bu birleşmeden utanılacak ne gibi bir durum var anlayamadım????

Sonuçta biri Sportif alanda marka olmuş Galatasaray,diğer tarafta dev bir kuruluş olan Telekom.Güçlerini birleştirdiklerinde güzel işler olabilir.

Yoksa bu sponsor ile ağzımıza bir parmak bal çalıp oyuncu almasıyla,koyduğumuz hedeflere ulaşmak zor.

Bu tür birleşimler atrık her yerde var,her iki taraf içinde kazanç sağlıyorsa gerisi teferruattır.

O zaman biz neden iki senedir Fenerbahçe Ülker'e kızdık ki.Bence şimdi böyle oldu.Eğer tam tersi olsaydı Ülker'den kopan Fb Telekomla birleşse neler derdiniz diye merak ettim.Malesef burada bu sene ki parola Şampiyonluk Yolunda Herşey Mübahtır.Benim çıkardığım izlenim budur.Eğer böyle bir oluşum olacaksa Ercüment Sunter'in kalması gerekir.Erman Kunter falan hikaye olur o zaman.

İnşallah gerçekleşir.Ben zaten hiç içime sindiremiyordum.Ülker'in Fenerbahçe'yi bizden daha fazla desteklemesi ve bizim yönetimimizin de buna ses çıkarmaması.Turkbasketin haberinde beni üzen tek şey Ercüment Sunter'in baş antrenör olarak isminin geçmesi.Allah korusun diyorum.

Onun dışında Serkan Erdoğan.Tutku Açık,Bekir Yarangüme,Haluk Yıldırım,Erwin Dudley gibi isimleri Kendi takımında görmek istemeyen bi Galatasaray'lı olduğunu düşünmüyorum.

Herşey yolunda gider inşallah ve bu birleşme gerçekleşir

Türk Telekom ile birleşiyor muyuz?

Kulübümüzün basketbol branşında T. Telekomspor ile birleşme için görüşme yaptığı öğrenildi. Üst düzey yöneticilerinin, basketbolda birleşmek için görüşme yaptıkları ifade edilirken, konunun şimdilik proje olarak gündeme geldiği kaydedildi. Yapılan bu görüşme hakkında iki kulüp yetkilileri de açıklama yapmayacaklarını dile getirdi.
Kaynak: Hürriyet

bu haberler inşallah gerçekleşir

2 sezondur erman kunteri getirmeye çalışıyoruz adamı son anda yarı yolda bırakıp başka hoca getiriyoruz erman kunterin kendisine bunca yapılan şeyden sonra hala bize gelmeyi kabul etmesi onun ne kadar büyük bir gs lı olduğunu gösterir mithattan ve ali emreden erman kunter olayıyla ilgili açıklama bekliyoruz

Okan BAKIR' Alıntı:
Türk Telekom ile birleşiyor muyuz?

Kulübümüzün basketbol branşında T. Telekomspor ile birleşme için görüşme yaptığı öğrenildi. Üst düzey yöneticilerinin, basketbolda birleşmek için görüşme yaptıkları ifade edilirken, konunun şimdilik proje olarak gündeme geldiği kaydedildi. Yapılan bu görüşme hakkında iki kulüp yetkilileri de açıklama yapmayacaklarını dile getirdi.
Kaynak: Hürriyet

bu haberler inşallah gerçekleşir

Yalanlanmadığına göre böyle bir görüüşme gerçekten var.İnşallah hayırlısıyla sonuçlanır.

Yoneticiler ne kadar istese de bu sezon icin ulker - fb tarzı bir birlesme mumkun degil, telekom basketbol takımı en az 1 sezon daha hayatını surdurur. Yoneticilerde bunun farkındadır da ulkerden ayrılırsak gelecekte bu tur bir partnere ihtiyac olacagı icin simdiden altyapıyı hazırlamaya calısıyorlardır.

Bu sezon icin Galatasaray tt net olup, ulkerle yapılan anlasmadan yakamızı kurtarabilirsek ne ala. Erman hocanın da beklemesine gerek kalmaz.

Bence de TTNET olarak sponsor desteği ekleyebilir ya da ana sponsorumuz yapabilirsek,çok güzel olur.Yok eğer olurda birleşirsek onların genel meajeri,antrenörü ve diğer idarecileri ne olur ben tam kestiremiyorum.Ya gerçektende çok detaylı bir olay bence de bu yıl olmaz bu iş ama şimdiden olabilirliğini düşünmekte çok güzel.

Takımın basında Ercument Sunter'i gormeyelim de Erman Kunter'e cok ayıp olur. İkinci kez aynı durumu yasatmıs oluruz. 2 yıl once ulker'in ısrarıyla Erman hocayı bekletip vazgecmek zorunda kalmıstık. Umarım tekrarlanmaz.

Galatasaray TT NET olalım , fülkere 1028 megabitle kayalım

Timur Saglam' Alıntı:
Takımın basında Ercument Sunter'i gormeyelim de Erman Kunter'e cok ayıp olur. İkinci kez aynı durumu yasatmıs oluruz. 2 yıl once ulker'in ısrarıyla Erman hocayı bekletip vazgecmek zorunda kalmıstık. Umarım tekrarlanmaz.

Peki tam tersinde bakalım olaya.Telekom yeni sözleşme yeniledi Ercüment Sunterle.Onların yaptığı ayıp olmaz mı? Hatta bence onların ki daha büyük ayıp olur.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Volkan Kiziltas":3m57nx3l]Galatasaray TT NET olalım , fülkere 1028 megabitle kayalım
Senin sözünmü bu şimdi???
Volkan numara yapma :)[/quote:3m57nx3l]
Alıntıdır :)

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Timur Saglam":3rm70cli]Takımın basında Ercument Sunter'i gormeyelim de Erman Kunter'e cok ayıp olur. İkinci kez aynı durumu yasatmıs oluruz. 2 yıl once ulker'in ısrarıyla Erman hocayı bekletip vazgecmek zorunda kalmıstık. Umarım tekrarlanmaz.

Peki tam tersinde bakalım olaya.Telekom yeni sözleşme yeniledi Ercüment Sunterle.Onların yaptığı ayıp olmaz mı? Hatta bence onların ki daha büyük ayıp olur.[/quote:3rm70cli]

İki olay da camialar acısından pek hos olmaz. Bu yuzden birlesme onumuzdeki sezona ertelenmelidir. İsim hakkı karsılıgı sponsor olurlar bu yeterli olur. Galatasarat tt net

Ülker'e oy veren arkadaştan açıklama bekliyoruz, neden Ülker???