Galatasaray-Türk Telekom

Taner Tuna' Alıntı:
Utku sana kesinlikle katılıyorum.Tempolu oynarsak işimiz zora girer.mesela pota altında telekom'un 4 uzunuda harektli ve tempolu oyunu seven oyuncular(Dudley,Jagla,Alston ve Umut Görür dahil).Bu yüzden bencede sete set oynamalıyız.ayrıca bu akşam işimiz hiç kolay olmayacak.fitch'i tutabilecek onlarda haluk ve alper gibi 2 tecrübeli ve savunmacı isimler var.bence bugünkü maçta mitchell biraz skor açısından katkıda bulunmalı.burak'tanda ekstra 2-3 üçlük bekliyoruz.tek derdim Fatih Solak olacak.Dudley'e blok yapayım derken umarım faulleri sıralamaz.çünkü dudley gibi adam 2-3 blokla pota altında yılmaz.bu yüzden Fatih çok dikkatli oynamalı.Jagla'yıda bana göre kesinlikle Burak Sezgin tutmalı.ayrıca hakemlerde yeri geldiğinde ev sahibinin lehine düdkler çalarsa bir T.Telekom galibiyeti neden olmasın?
telekom mağlubiyeti demek istedin heralde.

arkadaşlar ya salonu full dolduralım walla sizin böyle konusmanız beni cok acaip etkiliyor birgün gs macını izlemek icin istanbula gelicem kapadokyadan....SALONU FULL YAPALIM..BİZDE BURDAN GÖNÜLDEN DESTEK VERİYORUZ...YANINIZDAYIZ.....ULTRASLAN.. :eek:key :atki :atki

O düdükleri elinizde sallaya sallaya getirmeyin polis hepsini toplar genç kardeşlere duyurulur...
MAç çok önemli ya VEZİR olucaz yada rezil...

arkadaşlar ntv nin internet sitesinde yayın akışında hem efes-beşiktaş hem galatasaray-telekom maçlarının canlı yayınlanacağı gözüküyor ntv bizim maçı verecekmi bilgi sahibi olan varmı

uabasket' Alıntı:
arkadaşlar ntv nin internet sitesinde yayın akışında hem efes-beşiktaş hem galatasaray-telekom maçlarının canlı yayınlanacağı gözüküyor ntv bizim maçı verecekmi bilgi sahibi olan varmı

%100 Ntv bizim maçı verecek....

İlk defa bir basket maçı öncesi bu kadar heyecanlı ve istekliyim. Sanırım en son Erman Kunterli zamanda bu kadar heyecanlı oluyordum. O dönem böyle beklenti içinde gittiğimiz maçlardan boynu bükük ayrıldık hep. O zamanlardan bu yana öyle büyük heyecanlar yaşayamadık. Artık zamanı geldi diye düşünüyorum.

İlk 4ü istedik ilk 4e girdik. Bugün Telekom'u yenip çıkışı sürdürmeliyiz.

Futbol maçının olduğu gün bile abdi iepkçiye binlerce kişi gelmişti 3-4 sene önce. Sonra büyük düşüş yaşadık, 90-100 kişiye oynanan maçlar oldu. Şimdi tekrar çıkıştayız, herkeste müthiş bir istek var.

Bugün salkım saçak tribünler önünde yenicez Telekom'u.

Fırat UZUN' Alıntı:
O düdükleri elinizde sallaya sallaya getirmeyin polis hepsini toplar genç kardeşlere duyurulur...
MAç çok önemli ya VEZİR olucaz yada rezil...

POLİS TOPLAMASA BİLE DİĞER KARDEŞİMİSİN DEDİİ GİBİ TRİBÜN BOŞALTMA CEZASIYMIŞ O O YÜZDEN DÜDÜĞÜ GEÇİN DE BENDE ŞU HAVALI KORNALARDAN YA DA BOROZANLARDAN ALALIM ONLARA İZİN WERİLİOMU

Furkan Z.' Alıntı:
ayrıca emin olun türk telekom kenar yönetimi maymundan farksız

Furkan kardeşim. Önce telekomlu oyunculardan dudley'e falan çamur attın. Şimdi de kenar yönetmine maymun diyorsun. Bence fazla ileri gidiyorsun. Anladık Fener-telekom maçını "canlı" seyretmişsin ama çok da "yanlı" seyretmişsin. Hakeme itiraz dersen, bunu yapmayan kenar yönetimi yoktur ki. Herkes hakemi baskı altına almaya çalışır ama bence telekom oyuncularına birşey söyleme. Ligde en efendi, en karakterli oyuncular telekomda. rasim, semih, fener'den yetişen şimdi beşiktaşta oynayan barış gibi oyuncular varken Dudley'e laf etmek bence hoş değil. Keşke her takımımız o ayarda ve kişilikte oyuncular bulabilse. Keşke her takımımız teknik olarak değil ama kişilik olarak ercüment gibi koçlara sahip olabilse.

Ercüment sunter'le yapılan bir söyleşi: http://www.eurobasket.com/tur/tur.asp

Geçen seneki olaylı banvit serisini bak nasıl değerlendirmiş. Maymun dediğin adam kadar her kenar yönetimi maymun olabilse keşke

beyler bişi sorcam?az önce gazete okouyordum.ntv yayın akışına baktım saat 18.00 da schalke maçı var gözüküo acaip sinirlendim.ve hemen nete girip öğrenmek istedim,maça gelemiyorum bu sefer tv den de izliyelim ya?vericek dimi ntv????