Gel gel Kanarya!!!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: O salon dolacak hemde hınca hınc!!!

Emre Yuksel' Alıntı:
Gençler beni korkutmayın.. Aldığım 2 bileti kuzenim istedi diye kendisine verdim, ben nasılsa biletixe yakınım yine alırım diye.. bu akşam uğrayacağım.. şimdi bilet bitti derlerse olay çıkartırım :shock: inşallah bilet biter ama ben de aldıktan sonra biter :) alamazsam karaborsa tekliflerinize açığım.. :)
Abi bende var 20 ye veririm :)
Şaka bir yana biletlere ilgi müthiş.

ya arkadaşlar o kadar organize ettik galiba ben gelemiyorum bayağı hastayım dün akşam acile gitmek zorunda kaldık...ama kalkabilirsem kesin ama kesin geliyorum hatta babamıda ayarlamıştım(malum gece o saate dönüş falan :) ) ama merak etmeyin dediğim gibi kesin gelecek olanlar var benim ayarladıklarım kesin geliyorlar...ama aranızda kusmaya katlanabilenler varsa kesin gelicem :)

bugün kanal 24 tv'de yiğiter uluğ söyledi,maçın geç saatte olmasına taraftarların takılmamasını,maçtan sonra otobüs seferlerinin olacağını söyledi...
tereddüt eden arkadaşlara duyrulur.....

bende 8 adet bilet elimde kaldı ve bunları satmak istiyorum...çünkü izmmitten minibüs kaldırdık fakat insanlar cayınca 8 bilet elimde kaldı...isteyenler bana özelden ulaşsın veya eyüp abiye söylesin
telefonum :0539 340 17 97

Yarınki maçta birçoğumuz saLonda oLcak ve sizLerden ricam maçın başLarında ya da ortaLarında "fener Sami Yen'e nasıL geLecek" diye bağırmayaLım. Yani sonuçta basketboL maçı izLiyoruz ve basketboL takımımızı motive etmemiz gerek. Ama maçın sonunu doğru farkı çok açarsak neden oLmasın diyorum. :D

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Emre Yuksel":qm46wt4r]Gençler beni korkutmayın.. Aldığım 2 bileti kuzenim istedi diye kendisine verdim, ben nasılsa biletixe yakınım yine alırım diye.. bu akşam uğrayacağım.. şimdi bilet bitti derlerse olay çıkartırım :shock: inşallah bilet biter ama ben de aldıktan sonra biter :) alamazsam karaborsa tekliflerinize açığım.. :)
Valla ben biletleri 5 ytl den aldım ilk çıktığında şimdi sana 10 ytl den satsam karaborsacımı olacAğım :)
Şaka bir yana biletler tükenmek üzere herkes acele etsin![/quote:qm46wt4r]

Eyüp abi şaka bir yana, akşam saat 19.20 itibari ile Soyak Migros Biletix önünde deli bir sıra vardı.. Heyecanlandım birden.. Sonra işin aslı anlaşıldı.. Çarşamba akşamı oynanacak Galatasaray-Fb kupa maçının sırasıymış.. O maça da bir tane bilet kalmamış bu arada.. Galatasaray tribünü full, konuyla alakasız ama yazayım.. Asvel maçına sadece pota arkasında bilet var dendi.. Ama sayı sormadım.. Eğer bilet alıp da gelmemezlik yapmazsak salonu dolduruyoruz..

Bir de şu dönememe hikayesine takıldım ben ya.. Bu maçlar her akşam oynanan sıradan maçlar değil.. Önemli maç.. Bir akşam herkes fedakarlık edecek.. 23.30 da olimpiyat stadından çıkıp eve gittiysek 23.00 de maslaktan ayrılıp gideriz herhalde.. Burası İstanbul.. Minibüs, otobüs, metro herşey çalışıyor.. Kulüp otobüste kaldırmış.. Daha ne istiyoruz..Bu maç 20.00 de oynansa , yarın maça geleceklerin yarısı gelemezdi bence..En azından Anadolu yakasında çalışanlar gelemezdi.. Böyle olması en iyisi.. Bir akşam sıkalım dişimizi..

Bir de şu salonda ekstra bir baskı yaratılmasına karşı olduğumu yazayım. Bazen bu baskı rakibe değil, bizim takıma çöküyor.. Zayıf halka Dee Brown. O seyirciden çok etkileniyor.. Fenerbahçe maçında şaşkın ördek gibiydi.. "Ya atamazsam, ya beceremezsem " düşüncesine girerse yandık.. Bışağın iki tarafı da keskin.. Kendimizi kesmeyelim..

Böyle maçların en sevdiğim yanı, rakibin ilk ısınmaya çıktığı anlar.. O şaşkınlığı , o seyirciye hayranlık dolu bakışları görmek lazım.. Kim ne derse desin bu sene bizim senemiz.. İnşallah başaracağız.. Allah utandırmasın..

maça kendi arabasıyla gelecek olanlar lütfen boş koltuk dönmesinler takımdaşlık adına değil insanlık için arabayı fulleyip dönsünler..
eyüp tarafına gelecek varsa 3 kişilik boş yer var dönüşte....tam asvel benchi arkasında olacağız..

Yaşım itibariyle dönüşüm ailem tarafından biraz problemli oluyor :) Evde derin mevzular çıktı.

Esenler tarafına gelen veya o civarlarda oturan abilerim varsa açıkcası benim açımdan iyi olur.Çünkü ASVEL maçını kaçırmak istemiyorum.. Ertesi gün akşam 8de maçım olmasına rağmen :)

Mert Uyguç biraz önce GS tvdeki yenigün programına telefonla bağlandı ve chris owens'ın gıda zehirlenmesi geçirdiğini söyledi.... :(
oynayıp oynamayacağı kritikmiş,oynasada belli dakika süre alabilecekmiş...
dee brown yetmezmiş gibi bide chris olmazsa,işimiz çok zor ama 3500 taraftarımız ateşleyecektir takımımızı....

haydi beyler bugün herkes aydan siyavuşa,hergünden daha fazla ihtiyacı var takımımızın bugün bize. :atki

bütün aksilikler üstüste geliyor ya,bayan takımımızda da esranın burnu çatlamış :( ben böyle bi sezon hatırlamıyorum ya,neyse arkadaşlar gerçekten futbol da dahil bütün branşlarımızın bize belkide en çok ihtiyaçları olduğu periyoda giriyoruz.Galatasaray'ı yanlız bırakmayalım, her alanda,adının geçtiği heryerde..

hadi bakalım britton göster kendini owens ta yok sana bi fırsat
at şu beklenen nowitzki şutlarını

guard konusunda yaşayacağımız sıkıntıya rağmen yakalayacağımız belirli periyotlarla farkı açarıs takıma güvenim sonsuz eksikliklere rağmen

Öncelikle herkese merhaba.Forumu uzun zamandır takip ediyorum ilk yazım bugune kısmetmiş.Bizde bu maç için şehir dışından geliyoruz.Fakat maçtan sora bağcılara gitmemiz gerek.Bağcılara ulaşım konusunda bilen bi arkadaş yardımcı olursa çok sevinirim.

bu maça gelemeyecem ama o atmosferi o kadar merak ediyorimki iki gözüm iki kulağım bir burnum bir ağzımla :p :) saat 21:15 i bekliyorum hadi çocuklar bizde inandık sizde inanın bizim için bu maçı alın

Ceyhun Gökgün' Alıntı:
Öncelikle herkese merhaba.Forumu uzun zamandır takip ediyorum ilk yazım bugune kısmetmiş.Bizde bu maç için şehir dışından geliyoruz.Fakat maçtan sora bağcılara gitmemiz gerek.Bağcılara ulaşım konusunda bilen bi arkadaş yardımcı olursa çok sevinirim.
Yolda kalmazsınız merak etmeyin, maçtan sonra her yöne vasıtalar olacak.

Ceyhun Gökgün' Alıntı:

Ceyhun kardeşim;

Maçtan sonra kulübün kaldırdığı otobüslerle bakırköye gidersen, oradan kalkan bağcılar minibüslerini kullanabilirsin.. aynı şekilde bu otobüslere binip cevizlibağ da inersen de topkapı dan bağcılara minibüs var diye biliyorum..

kardeşim istanbulda ve işten çıkıp maça gitmeyi düşünüo ama oraya kadar gidip bilet bulamamaktan korkuyo,kalan bilet konusunda son bilgiler nedir acaba?

Ozan Öztekin' Alıntı:
kardeşim istanbulda ve işten çıkıp maça gitmeyi düşünüo ama oraya kadar gidip bilet bulamamaktan korkuyo,kalan bilet konusunda son bilgiler nedir acaba?

bulamayabilir.. dün akşam sadece pota arkalarının bir kısmı kalmıştı.. maç günü salonda satılacaktı onlar da. eğer yakınlarda bir yerde ise gelsin, şansını denesin derim ama bulamama gibi bir risk var..

Ozan Öztekin' Alıntı:
Kimseyi dışarıda bırakmazlar bilet bitse kapılar açılır olur biter.