Gel gel Kanarya!!!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: O salon dolacak hemde hınca hınc!!!

Avrupa yakası cahili biri olarak : ( Bağcılar'ın salona ne kadar uzaklıkta olduğunu öğrenebilir miyim ? Günlerdir yaptığım reklam sayesinde maça bir de bayan arkadaşım gelecek. Bağcılar'da oturuyormuş : ( Salone gelmesi kolayda. O saatte nasıl evine gönderirim onu ? : )

2 koca gun,akmiyor zaman,dusunceler sabit durmuyor ki zihinde,bir yandan sali gecesi,bir yandan da engellenemez bicimde sonraki turlarin hesabi,daha sali gecesini atlatmadan..

bir sonraki tur kiminle eslesecegimiz,ilk maci evimizde oynayacagimiz icin,yaratacagimiz kac sayilik farkin bize avantaj getirecegi,deplasmandaki rovansa fatihle baslayip rakibi savunmayla durdurmamiz vs..

hele final eight,oraya gelen her takimin esit sansa sahip oldugu gercegi,talihin yanimizda olmasi durumunda 3 gecede,kulplarindan tutacagimiz bir kupa hayali,bir spor klubu olan galatasarayin,bir diger subesinin avrupa kupalarinin yanina koyulacak,sanki spor klubu olmanin arkaplani ilk defa bu kadar anlam ifade edecek, hayalleri..

kazaniriz,kaybederiz ama guzel bir yol bu,ve belki de gelecek senelerde yasanacak buyuk basarilara ragmen,ilk olmasi sebebiyle,asla bu noktaya ulasamayacagini dusundugum,damagimizda biraktigi tad her zaman sukranlara anilacak derin bir haz..

genc bir kusagin yasayacagi en onemli maclardan biri,bologna maclarini hatirlatan bana..

ve evet o salon tabii ki tamamiyle dolacak,bir cok yurek de uzaklarda her saniye daha da hizlanarak atacak galatasaray askiyla..

o gece benim icin londra kocaman bir salon; sariyla,kirmiziyla..

Mustafa MAY' Alıntı:
Avrupa yakası cahili biri olarak : ( Bağcılar'ın salona ne kadar uzaklıkta olduğunu öğrenebilir miyim ? Günlerdir yaptığım reklam sayesinde maça bir de bayan arkadaşım gelecek. Bağcılar'da oturuyormuş : ( Salone gelmesi kolayda. O saatte nasıl evine gönderirim onu ? : )
Mustafacım arabayla gelen arkadaşlarımız olacak merak etme yolda bırakmayız renkdaşımızı!!!
----------HERKES MAÇA----------

Benim onurumu zedeleyen birşey var.GALATASARAY taraftarı 54 takım arasından 53. sırada olamaz.Galatasaray taraftarının avrupaya bizimde kupaya verecek bir cevabımız var.
Murat Özyer.

Savas Karadag' Alıntı:
2 koca gun,akmiyor zaman,dusunceler sabit durmuyor ki zihinde,bir yandan sali gecesi,bir yandan da engellenemez bicimde sonraki turlarin hesabi,daha sali gecesini atlatmadan..

bir sonraki tur kiminle eslesecegimiz,ilk maci evimizde oynayacagimiz icin,yaratacagimiz kac sayilik farkin bize avantaj getirecegi,deplasmandaki rovansa fatihle baslayip rakibi savunmayla durdurmamiz vs..

hele final eight,oraya gelen her takimin esit sansa sahip oldugu gercegi,talihin yanimizda olmasi durumunda 3 gecede,kulplarindan tutacagimiz bir kupa hayali,bir spor klubu olan galatasarayin,bir diger subesinin avrupa kupalarinin yanina koyulacak,sanki spor klubu olmanin arkaplani ilk defa bu kadar anlam ifade edecek, hayalleri..

kazaniriz,kaybederiz ama guzel bir yol bu,ve belki de gelecek senelerde yasanacak buyuk basarilara ragmen,ilk olmasi sebebiyle,asla bu noktaya ulasamayacagini dusundugum,damagimizda biraktigi tad her zaman sukranlara anilacak derin bir haz..

genc bir kusagin yasayacagi en onemli maclardan biri,bologna maclarini hatirlatan bana..

ve evet o salon tabii ki tamamiyle dolacak,bir cok yurek de uzaklarda her saniye daha da hizlanarak atacak galatasaray askiyla..

Yazılarınızın hayranıyım :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Savas Karadag":1bcncgfu]2 koca gun,akmiyor zaman,dusunceler sabit durmuyor ki zihinde,bir yandan sali gecesi,bir yandan da engellenemez bicimde sonraki turlarin hesabi,daha sali gecesini atlatmadan..

Yazılarınızın hayranıyım :)[/quote:1bcncgfu]
:atki :atki
savaş abimizin yazısını okuyunca müthiş havaya girdim...
eyüp abiden sonra bende hayranınızım...

Acaba herhangi bir org. olucakmı?

Gidiş - Geliş otobüs seferi gibi..? Çünkü dönüş gerçekten çok zor olucak.

Barış Çamur' Alıntı:
Acaba herhangi bir org. olucakmı?

Gidiş - Geliş otobüs seferi gibi..? Çünkü dönüş gerçekten çok zor olucak.

Barış;

İTO ATL ' yi topla Ayhan Şahenk'e getir.. :)

Söyle Abdullah Ercanlı hocamıza yapsın birşeyler..

Hep Efes Hep Efes olmuyor vallahi.. ;)

Asvel maçını sabırsızlık ve büyük bir heyecanla bekliyorum inşallah alacağız maçı. Tek görmek istediğim Ayhan Şahenk'de boş koltuk görmemek , bununla birlikte zaferi ve başarıyı arzulayan kupa için azimle mücadele veren bir takım !! Haydi arkadaşlar sadece 1 gün 1 gece kaldı maça satılacak bilet , oturulacak koltuk , rakibe nefes aldıracak atmosfer olmasın !! Bu taraftar ve yürekten 12 Aslan maçı alacaklarına inanıyor korksun bizden asvel , korksun bizden fransa , korksun bizden avrupa takımları !

Gidiş önemli değil bir şekilde gidilir ama dönüş nasıl olacak, belli yerlere otobüs seferleri varsa çok iyi olur. Mesela ben, Esenler'e döneceğim ve Mecideyeköyden en son Halk Otobüs'ü 23:00'da var, yani dönüş biraz problemli olucak. Ama ne olursa olsun Aslanlarımızı yalnız bırakmayacağız ve o salonu tıklım tıklım dolduracağız..!

Yiğiter Uluğ bir programda maç sonrası taraftar için otobüsler kaldırılacak dedi.

Arkadaşlar maç günü mecidiyeköy ve bakırköyden otobüsler kalkacak!!
Maçtan sonrada belirli merkezlere yine otobüsler olacak herkesin bilgisine!

Arkadaşlar Asvel maçı biletleri tükenmek üzere bir kez daha taraftarı olduğum camia ile gurur duydum iyiki Galatasaraylı`yım!

Yenmek yenilmek önemli değil artık, bu taraftar takımına sahip çıkyor ya bundan büyük mutluluk olamaz!!!

Şimdi öğrendiğim bilgileri sizinle paylaşayım.
Tamamen biten bloklar:N,B,E,F,R,N,G,S,H,T,I,L
Satışta olan bloklar:C,D,J,K,L,M,P,U,V(bu bloklarda aslında bitmek üzere, blokların her birinde 10-20 koltuk kalmış durumda onlarda yarına kadar tükenecektir

İddaa ediyorum 2-3 sene içinde A.İpekçi`de full tribünlere oynayacağız her maçımızı yeterki yönetim şubeye sahip çıksın! Biz taraftarlar olarak her zaman yanında olacağız!

---------WE WANT THİS CUP---------

Ayhan Şahenk Oturma Planı

DA.jpg

Eyüp Abinin Dediği Bloklar dolduysa Geri Kalanlarında Bugün tamamen dolcağı İçin Salon Full Olarak Hazır:D

Az önce arkadaşı gönderdim bilet almak için ama 1 saatliğine bilet satışını durdurmuşlar galiba... Galatasaray-fb maçıyla ilgili birşeyler söylemişler ama tam anlamamış adamın ne dediğini...

Ugur GUVEN' Alıntı:
Ayhan Şahenk Oturma Planı

DA.jpg

Eyüp Abinin Dediği Bloklar dolduysa Geri Kalanlarında Bugün tamamen dolcağı İçin Salon Full Olarak Hazır:D
Uğurcum.. satışta olan bloklarında koltuklarının büyük bölümü tükenmiş durumda!
300-400 civarı bilet kaldı tahminen diyebiliriz.

ooo abi 300-400 kaldıysa şimdiden bitti diyebiliriz en az 3000 kişi olacağı için atmosfer bakımından eksiğimiz yok o zaman.bide salona gelenlere lesconun hazırladığı tişörtler dağıtılacakmış çok mereak ettim nasıl acaba yönetimmi hazırlattı :?

Gençler beni korkutmayın.. Aldığım 2 bileti kuzenim istedi diye kendisine verdim, ben nasılsa biletixe yakınım yine alırım diye.. bu akşam uğrayacağım.. şimdi bilet bitti derlerse olay çıkartırım :shock: inşallah bilet biter ama ben de aldıktan sonra biter :) alamazsam karaborsa tekliflerinize açığım.. :)

Emre Yuksel' Alıntı:
Gençler beni korkutmayın.. Aldığım 2 bileti kuzenim istedi diye kendisine verdim, ben nasılsa biletixe yakınım yine alırım diye.. bu akşam uğrayacağım.. şimdi bilet bitti derlerse olay çıkartırım :shock: inşallah bilet biter ama ben de aldıktan sonra biter :) alamazsam karaborsa tekliflerinize açığım.. :)
Valla ben biletleri 5 ytl den aldım ilk çıktığında şimdi sana 10 ytl den satsam karaborsacımı olacAğım :)
Şaka bir yana biletler tükenmek üzere herkes acele etsin!