Gökhan Üçoklar

Karakter olarak iyi ve centilmen bir insan. Bu özellikleri güzel.
Ancak hiç bir zaman kendisinden beklenen patlamayı yapamadı.
Hep söylenen şey, "antremanlarda Nba oyuncuları gibi" ama maçlarda o çıkışı bir türlü gerçekleştiremedi.
Bu saatten sonra da geçmiş olsun artık. Gitse de kalsa da çok bir şey değişmeyeceğini düşünüyorum. Keşke benim bu laflarımı yedirecek bir sezon gösterse...

Gökhan Üçoklar takımımız için önemli bir oyuncudur...
Bu takımın demirbaşıdır...
Galatasarayımız için vazgeçilemezlerinde dir ....

Saygın R.Lion' Alıntı:
Gökhan Üçoklar takımımız için önemli bir oyuncudur...
Bu takımın demirbaşıdır...
Galatasarayımız için vazgeçilemezlerinde dir ....

bunları ınanarak soyledgıne ınanmıom ınanmak da ıstemıom

bence olaya sadece fazla sayı atma olayı olarak bakılmamalı o bu takımın kapatnlarındandır ve gerçek galatasaraylıdır.geçen sene 10 küsür transfer yapıldı bu adamların takıma alışmasında bana göre burak ve gökhanın büyük katksı vardır.çoğu oyuncu benchte uyurken o takımı ateşlemek için elinden geleni yapmaktadır bnce ne olursa olsun gökhan burada kalmalıdır

gökhan üçoklar kalırsa bu sezon 1 dk bile forma bulamaz neden diyecek olursanız tufan murat serhat yabancı şütor ve ardanın olduğu bi takımda neden oynamdığı anlaşılır

benim gökhan hakkında şaşırdığım tek şey maçtan önce ısınma sırasında hiç bir şutunu kaçırmıyor.her attığı üçlük giriyor.maça çıktıktan sonra beklede bir tane üçlük soksun.çok kısa bir sürede şut yüzdesi bir adamın nasıl bu kadar düşer bilmiyorum

Yıllardır GS forması altında özelllikle sıkıntılı yıllarda ter dökmüş, çok yetenekli olmasa da iyi niyetli mücadelesiyle takdirimi kazanmış olan Gökhan'a Tolga'nın gelmesiyle yol görünmüştü. Tekel'de başarılar dilerim, umarım başarılı olur.

Gökhan çok iyi bi Galatasaraylıdır fakat artık bize pek bi katkı sağlıyamadığıda aşikar. kendisini çok severim. takımımızın kaptanlarındandır ama son 1-2 sezondur malesef form düzeyi oldukça düşük. bu bakımdan gitmesi iyi olmuş. umarım yeni takımın tekelspor'da başarılı olursun Gökhan.

Gökhan Üçoklar T. Telekom´da oynarken keşke bizde oynasa derdim. Gün geldi Gökhan bize transfer oldu ama hiçbir zaman Telekom´daki performansına ulaşamadı. Ama ne olursa olsun Galatasaraylı bir sporcuya yakışır çizgisini asla bozmadı. Teşekkürler Gökhan Kaptan verdiğin emekler için...

çok karakterli ve de mütevazi bir oyuncumuzdu...
zor zamanlarda zor atışlarla çok kez takımı oyuna ortak etmiştir...
neden ayrıldı bilmiyorum ama böyle oyunculara ihtiyacımız var...