GS-Kolej maçında üzücü olaylar ... Lütfen biraz sakin !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abicim haklısınız.. tekrar tekrar kınıyoruz bu olayı.. takımımıza desteği sürdürmeli kanısındayım. mehmetii ve diğer arkadaş ve abilerimizin salonlar dan kopmamalı..

Vallahi gözlerime inanamıyorum... Sahadan tribüne çıkan birkaç saçmasapan oyuncu ve sırf 2 tane adamla kavga etti diye, bayan basket maçı yerin dibine batsın, yok destek mestek, hepsi küme düşsün diyen başka bir grup adam...Derdiniz zorunuz varsa attırırsınız içeriye dava açıp,size galatasarayla başarılar diliyorum ne demek yahu! Vallahi yönetim ellerini ovuşturuyor...Vallahi Bravo!

Burak yumruk atmamistir kimseye.Eger birine fiziki bir darbede bulunduysada sadece bana bulunmustur.
Burak KSK dan ayrildigi gun Galatasaray idmanina cikmistir.Ne bir konusma ne bir imza olmadan.
Tepki verilecekse tribunde verilmedimi? Burakta herseye ragmen sahada topunu oynayip mactan sonra gereken kisilerle konusup yanlis anlama oldu diyip ozur dilememismidir.? Gerekirse gerekli bir ortamda yeniden ozur diler.

Cikista bicaklasaydin adami bekleyip bari ?

Konusmak istemiyorum.Kimseyi savundugum da yok.Ben Galatasarayin menfaatini istiyorum sadece.

sevgili gordon takıma küzülmüş falan deiliz.. bu 1 bilemedin 2 oyuncuya endeksli durum.. taraftarlar her zaman bişey için desteklior forma-arma için ve ülker maçındada destek inanıyorumki artacak...ilerde barışılması dileğindeyiz..

galatasaray taraftarına el kaldıran herif hala galatasaray forması giyecekse vah bu kulübün haline.

burak gitti diye de bu takım küme düşecekse harbiden düşsün kardeşim her şey başarı değil bu kulüp galatasaray karıştırmayın.

inşallah ülker maçında sahada olmazsın burak.

gordon' Alıntı:
Vallahi gözlerime inanamıyorum... Sahadan tribüne çıkan birkaç saçmasapan oyuncu ve sırf 2 tane adamla kavga etti diye, bayan basket maçı yerin dibine batsın, yok destek mestek, hepsi küme düşsün diyen başka bir grup adam...Derdiniz zorunuz varsa attırırsınız içeriye dava açıp,size galatasarayla başarılar diliyorum ne demek yahu! Vallahi yönetim ellerini ovuşturuyor...Vallahi Bravo!

gordon ..Herkes bayan basket macında vardi ...gereginden fazlada destek vardi ..Yazılarla yorum yapma ...kimseyi yargılama ...orda neler yasandiginida herkes biliyor..onca olaya ragmen yinede destekledik ...oyle uzaktan konusarak kimseyi zan altında bırakma ..

Burak Sezgini gercekten cok severdim,Galatasarayliligini bilirdim ..Ama bugün hepsini sıfırladı ...Herseyi 2 dakikalık artistligi iyüzünden parcaladi atti ...Kendinden hem yasca hemde yapıca cok kücük olan insana yumruklar yagdirdi ...Allahından Bul Burak...

Artik bana ,Kimse onlar bizim kadar seviyor bu takımı demesinler ..Ayrica Cihad Sahin Kück bir lafım var...Yaşın ne başın ne ?? Ne yaptın ki tribune cıkıyorsun ??? ..Seni destekledik burda her sekilde ..Tutup artistlik yapıyorsun ...

Serefiniz Yoksa ..Serefsizlere Gidin...

ya abiler maddeleyin o zaman sunallım yönetime bu maddeleri dilekçeleyip..
yazın bu topice maddeleyin ..

biz ortalığı barıştırmaya çalışıoruz .. taraftar olarak haklıyız ama .. sakin düşünsek biraz daha..

Burak yumruk atmamistir kimseye.Eger birine fiziki bir darbede bulunduysada sadece bana bulunmustur.
Burak KSK dan ayrildigi gun Galatasaray idmanina cikmistir.Ne bir konusma ne bir imza olmadan.
Tepki verilecekse tribunde verilmedimi? Burakta herseye ragmen sahada topunu oynayip mactan sonra gereken kisilerle konusup yanlis anlama oldu diyip ozur dilememismidir.? Gerekirse gerekli bir ortamda yeniden ozur diler.

X kusura bakma ama , bu devleti soyup adam vurup daha sonra da her şey türkiye için diyen mafya babalarının savunması olur ancak , yakışmıyor ...

Önder abi her tepkinin bir yeri, zamanı vardır... Sen 2 adama kızdın diye bilmemne yerin dibine batsın, hepsi küme düşsün diyemezsin. Ne oldu biz de halil Üner geldiğinde bir daha maça gitmem demiştik...E sonra paşa paşa gittik... Her tepkiyi uygun yerde koyarsın, sen 2 adamla kavga ettin diye galatasaraya sırtını dönüp salonu boşaltamazsın...Olayların içinde olmadığım için bilemiyorum kasıt var mıdır, ama onunla kavga eden adamlar bile yanlış anlaşılma var diyolar. Önde rabi şöyle sorim, tut ki oyuncusun ve maç içinde eşini taicz ettiklerini farkettin( kimse üstüne alınması örnek hayali ve her durumda bazı istisnalar olabileceğini vurgulamak içindir)... Bunla galatasaraylı diye durur musun? Yoksa allah ne verdiyse girer misin?

Cihat Aktaş deniliyor, Cihat Aktas İnönü stadında rahmetli olan taraftarın adı soyadı. Basketbolcumuzun adı Cihad Şahin .

ya kardesim o 2 adam rastgele 2 adam degil, bu takimi bir an olsun yalniz birakmayan adamlar, mehmet dediginiz adam 8-9 yillik arkadasim burakla birebir tanisan insan ona bile saldiriyor diger arkadaslarimiza nasil kufretmistir hesap edin iste, adamin bacanagi geliyor yillarini bu tribune veren ali abilerin grubuna bile sirf buragin akrabasi diye saldirmaya kalkiyor, bu ne yuzsuzluk burasi Galatasaray, sahada kaybedersin ama telafisi olur, ama tribun durusunda kaybedersen telafisi asla olmaz.
elbette mehmette bizde burnu kirilan aytek abide destegi surdurucez, ama herkesde yerini haddini bilmeli, sporcu sporculugunu, sporcu ahlakini bilecekki taraftarda ahlakli olsun.

mata' Alıntı:
ya kardesim o 2 adam rastgele 2 adam degil, bu takimi bir an olsun yalniz birakmayan adamlar, mehmet dediginiz adam 8-9 yillik arkadasim burakla birebir tanisan insan ona bile saldiriyor diger arkadaslarimiza nasil kufretmistir hesap edin iste, adamin bacanagi geliyor yillarini bu tribune veren ali abilerin grubuna bile sirf buragin akrabasi diye saldirmaya kalkiyor, bu ne yuzsuzluk burasi Galatasaray, sahada kaybedersin ama telafisi olur, ama tribun durusunda kaybedersen telafisi asla olmaz.
elbette mehmette bizde burnu kirilan aytek abide destegi surdurucez, ama herkesde yerini haddini bilmeli, sporcu sporculugunu, sporcu ahlakini bilecekki taraftarda ahlakli olsun.

Katılmamak elde mi ....

insanları yargılama hakkım yok ancak o adam yani burak sezginin her neyiyse çok ii bir tipe benzemiordu.. davranışları-hareketleri çok tuhaf biriydii..

Size Göre çapulcuyuz
Bize göre taraftarız..
Asla yalnız bırakmayız..
BİZ GALATASARAYLIYIZ

Ulan be mata nerdensin yüzkere aradım tel kapalı ,mehmet evde rakı içip ders çalışmaya çalıştığını söylemişti :)

Mevzularda ise Burak'ın akrabası ısrarla Cami duvarına işemedeye kalkıştı.Bu olaylar olurken Burak maçı bırakıp o benim akrabam bişi olmasın filan diye 5 dakka didinip durdu.Mehmet ve diğerleri tamam sorun yok demesine rağmen o adam hala Mehmetlere salça oluyordu.Cihad'ı ben ayırmaya gittiğini gördüm sonra karıştı ortalık.

Hocam yanlış anlaşılma olmuş 2 adam derken kastım burak ve gökhandı...O adamların yaptığını mantıklı vs gören kimse yok, ama tepkiler çok fazla ve ağır, ayrıca burak anlattığınız gibi insanlık dışı davrandıysa gider şikayetçi olursunuz ki yapmışsınız olay da adliyelik olur...Ha illa da kontratını fesettimek isterseniz imza toplarsınız, bişeyler yapar klübe gidersiniz mantıklı bir tepki olarak... Yoksa orda 10 kişi buraka bağırıp 10 kişi de tribünü boşaltarak yönetimi ikna edemezsiniz göndermeye...
Ralpgs( murattı sanıyorum), insanları herhangi bir şekilde yargılamıyorum ha eğer yargılıyorsam da insanları yazılı bir ortamda yazılar yerine neyle yargılıyayım...

Not: Kişisel görüşüm Burağa olaydaki kasıt unsuruna bağlı olarak birkaç maç ceza ile kontrat feshi arasında değişen ceza verilmelidir... Bir satıcı asla malı müşterilerine saldıramaz....Hwer ne olursa olsun...

fetto sabah 6 da otobusum var, malum uzatmalari oynuyoruz aramissin gordum, 2 duble raki sonra final oyle gidiyor persembe gelcem gorusuruz.
bizimkiler ara bulmaya calistikca eleman memoya saldirmis ona bozuldu kafam, uyku tutmadi gorusuruz ftw saglicakla kal kardesim.

ben cihadın gittiğini görmedim ya
ufuk gibi geldi bana o

Burak Mert ve Ufuk çıktılar glba yukarıya
Cihad benchte oturuodu

yada ben yanlış gördüm

mata' Alıntı:
bizimkiler ara bulmaya calistikca eleman memoya saldirmis ona bozuldu kafam, uyku tutmadi gorusuruz ftw saglicakla kal kardesim.

Kesinlikle öyle oldu,Burakda gördü aslında ,okadar ağırdan aldılar filan ,adam hala salça oluyor filan...

matam yolun açık olsun ,gelince görüşürüz...

gordon' Alıntı:
Hocam yanlış anlaşılma olmuş 2 adam derken kastım burak ve gökhandı...O adamların yaptığını mantıklı vs gören kimse yok, ama tepkiler çok fazla ve ağır, ayrıca burak anlattığınız gibi insanlık dışı davrandıysa gider şikayetçi olursunuz ki yapmışsınız olay da adliyelik olur...Ha illa da kontratını fesettimek isterseniz imza toplarsınız, bişeyler yapar klübe gidersiniz mantıklı bir tepki olarak... Yoksa orda 10 kişi buraka bağırıp 10 kişi de tribünü boşaltarak yönetimi ikna edemezsiniz göndermeye...
Ralpgs( murattı sanıyorum), insanları herhangi bir şekilde yargılamıyorum ha eğer yargılıyorsam da insanları yazılı bir ortamda yazılar yerine neyle yargılıyayım...

Not: Kişisel görüşüm Burağa olaydaki kasıt unsuruna bağlı olarak birkaç maç ceza ile kontrat feshi arasında değişen ceza verilmelidir... Bir satıcı asla malı müşterilerine saldıramaz....Hwer ne olursa olsun...

Gordan sana birsey demiyorum Dedigim Sadece su ..Buragin Tribune cıkışını gorenlerden biriyim ..Ve olayların oldugu yere direkt gittim ..Buragin yüzündeki nefreti yeterince gordum..Soyunma odasina giderken Yanlıs gormedigyse Mehmet konusmak istedi kendisiyle yanlıs anlasılma oldugu konusunda adam yine üzerine yürüdü ...!

Bir anlık bir hata oldugunu düsünse böyle mi yapardi ?..

Amacim saldırmak degil Yanlıs anlama ...Sadece bugun orda cocugu suratini gorunce cok sinirlendim ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...