Gündem 2013 -2014

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NTV Spor son dakika geçti.Galatasaray, uzun süredir kadrosuna katmaya çalıştığı Kayserisporlu Salih Dursun ile anlaşma sağladı. Sarı kırmızılılar genç futbolcu için Kayserispor'a 2 milyon 750 bin euro ödeyecek.

2 Milyon bile fazla bir rakam ama yapacak birşey yok. Umarım takımımızda çok başarılı olur.

Umut Gündoğan , Salih Dursun ve Baselden 19 yaşındaki Endoğan Adili ile görüşmelere başlanmış Adilinin babası Türkmüş sanırım Türk statüsünde oynayacak ama bilmiyorum nasıl biri ..

Şu anki durumda rotasyonumuza bakarsak:

Kaleci: Muslera, Ufuk, Aykut
Sol Bek: Telles, H. Balta
Stoper: Semih, G. Zan, Chedjou
Sağ Bek: Eboue, Salih, Sabri
Orta Saha Orta: Selçuk, Melo, Sneijder,Emre, Ceyhun, Umut Gündoğan, İbrahim Coşkun
Sol Kanat: Riera
Sağ Kanat: Bruma, Hajrovic, Aydın, Endoğan Adili, Amrabat
Forvet: Drogba, Umut, Burak

Telles gelirse, Dany giderse şeklinde düşününce bu rotasyon karşımıza çıkıyor. Özellikle orta alan ve sol tarafta sıkıntı yaşayabiliriz yoğun tempoda gözüken. Bu bölgedeki yedekler çok tecrübeli ya da üst kalite değiller. Ayrıca kadrodan Amrabat'ın da gitmesi gerekiyor çünkü toplam 11 yabancı oluyor. Ayrıca sağ kanat mevkisi oldukça dolu. Amrabat gönderilip iyi bir Türk orta saha alınması faydalı olacaktır. En azından Yekta'yı göndermeseydik....

Geçmiş olsun. Bruma için çok üzüldüm.

Hemen Bruma'nın sözleşmesini dondurup yerine ŞL deneyimi olan, iyi bir kanat oyuncusu almalıyız. Ben Hajroviç'in de henüz bizi ligde ve Avrupa'da taşıyacak kapasitede olduğunu düşünmüyorum. 1-2 sene sonra belki...

Oyuncu ararken tekmeye kafa soksun istiyorsunuz, sakatlanınca acemi gibi sakatlandı. Ya kardeşim sakatlanmanın acemiliği profesyonelliği mi oluyor.. Biraz tutarlı konuşun ya

Bruma'ya çok geçmiş olsun. Şu sakatlık lanetinden nedir çektiğimiz? Rehabilitasyon dönemi çok önemli kulübün bu konuda üstüne düşeni fazlasıyla yapacağına inancım tam. Hiç acele etmeden eskisinden daha güçlü bir şekilde aramıza dönmesi tek arzum.

Oyuncu ararken tekmeye kafa soksun istiyorsunuz, sakatlanınca acemi gibi sakatlandı. Ya kardeşim sakatlanmanın acemiliği profesyonelliği mi oluyor.. Biraz tutarlı konuşun ya

Açmak gerekirse, toyluğunun etkisiyle pozisyon olmayan bir yerde müdahele biçiminin yanlışlığından bahsettim. İleride daha dikkatli olur ve bu gibi talihsiz durumları yaşamaz umarım. Gerçi zaten ne demek istediğimi, bir önceki iletimde de anlayan anlamıştır uzatmaya gerek yok.

Konumuza dönersek, muhtemelen Bruma'nın lisansı iptal edilip Hajrovic eklenecektir.

Hajrvic, Salih Dursun , Endoğan Adili , Umut Gündoğan , Alex Telles ve bir Türk isveç liginde oynayan bir sol bek daha almışız sanırım kadro şöyle olacak ;

Muslera
Salih Semih Hakan
Hamit(Eboue) Melo Selçuk Alex
Sneijder
Drogba Burak

Hajrvic, Salih Dursun , Endoğan Adili , Umut Gündoğan , Alex Telles ve bir Türk isveç liginde oynayan bir sol bek daha almışız sanırım kadro şöyle olacak ;

Muslera
Salih Semih Hakan
Hamit(Eboue) Melo Selçuk Alex
Sneijder
Drogba Burak

Vallahi çok güzel yazmışsın. Bir de kim Türk bunlardan bi özel geçme durumun var mı ? Erdim Demir Türk diyorlar. Endogan da Türk sanırım. Hatta Hayrovic de olabilirmiş sanırım. Yeminle o da Türk bu da Türk diye diye Telles'i Türk diye arada kaynatırız biz.

Endoğan Adili Türk bunun yanı sıra Erdim Demir de Türk Hajrovic işi malesef çok karışık sanırım Türk olamayacak 5 yıl oynaması gerekiyor . Alex konusunda ise sıkıntı var sanırım manejeri olay çıkarmış umarım çabuk çözülür kadroda Salihi Hamitin yerine çekip oraya bir de Dordmunttan Korayı alıp koyabiliriz 18 yaşında inanılmaz bir defans .

Endoğan Adili Türk bunun yanı sıra Erdim Demir de Türk Hajrovic işi malesef çok karışık sanırım Türk olamayacak 5 yıl oynaması gerekiyor . Alex konusunda ise sıkıntı var sanırım manejeri olay çıkarmış umarım çabuk çözülür kadroda Salihi Hamitin yerine çekip oraya bir de Dordmunttan Korayı alıp koyabiliriz 18 yaşında inanılmaz bir defans .
Koray'ı izledin mi hiç ? Ben hiç izleyemedim ama herkesin dilinde bu adam. İzlediysen neyi iyidir neyi kötüdür kime benzer tarzı bi yazabilir misin rica etsem ?

Korayla ilgili şöyle diyebiliriz :Aalmanya milli takımının en önemli oyuncularından. u17 milli takımı'nın teknik direktörü Steffen Freund, Koray için "Fizik olarak takımın en hazır oyuncusu. onu geçebilen biri yok" diyor. İngiliz devi liverpool, sezon başında Koray'ı istedi ve teklif de sundular ancak Koray Dortmund'ta kalmayı tercih etti. Almanyada çalışan bir arkadaşım koyu Dordmuntludur ve hala daha bizim anlaştığımızı Dordmuntun bıraktığına inanamıyor yaşı 18 boyu 185 olmasına rağmen inanılmaz hızlı ve fiziği çok iyi kafa toplarına inanılmaz hakim bunu Almanya u 17 ve u 19 takımlarında oynadığı 19 maçta attığı 6 golle gösteriyor futbol tarzı olarak kime benzetilir sorusuna tam olarak cevap veremem bekleyip görmek lazım çalışmayı bırakmazsa inanılmaz bir oyuncu olur FM 2013te ilk tercihimdir ve 4 5 yıl sonra çok rahat 25 30a satılan bir oyuncudur ..

Alex ile de şöyle bir bilgi vermek gerekir 16'da imza atıldı Ünal Aysalın inanılmaz çabasıyla bu gece resmi olarak açıklanır yarında takıma katılır .. Endoğan Adili , Erdim ve Koray ile de anlaşıldı üç oyuncuda yerli statüsünde oynayacak bu hafta sonuna kadar üçü de imza atar .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...