Gündeme Dair

Re: Gündeme dair!...

evet gerçekten çok amatörce yönetiliyoruz her iki branştada krizle başladı sezon artık herkes sıkıldı aynı şeyleri duymaktan yok Galatasarayın parasını kendimizin parası gibi kullanıyoruz yok transfer kolay olmuyor hep aynı şeyler Adnan Polat başkan olduğunda aziz üstel Özhan canaydının devamı demişti ve şüphelerimizde haklılık ortaya çıkıyor klup olarak hiç uzun vadeli düşünmüyoruz hep günü geçiştirmek için

Hop biraz yavaş gelin arkadaşlar her ne olursa olsun GAlatasaray'da saygı herşeyden önemlidir herşeyden önde gelir.Yazılarımızı ona göre güzel düzgün okunaklı yazalım.
Helvacı'ya sallamak kolaydır ki sizde bunu yapıyorsunuz yapıcı eleştiri getiren 5 kişiyi geçmez.Sen burada yönetime say söv önemli değil yapıcılık olmadıktan sonra seni kim takar.
Gelelim Helvacı'ya adam Hukuk İşlerinden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ne yapıp ne yaptığını bilmiyorum ama eminim ki sende bilmiyorsun o yüzden ne yaptı ki diye başlama cümleye.Benim görevim ve işim değil ama şu Türkçeleri de biraz düzgün kullansakta herkes anlasa süper olur gibime geliyor.
Farkındayım herkes stresli üzgün ve sinirli ama bunu dizginlemek zorundayız.Belirsizlik devam ediyor.Şu anda ki sitedeki potansiyel ikinci defa kulüp binası basıp güvenlikçi dövme potansiyelidir.Lütfen herkes aklını başına alsın ve kendine gelsin.GALATASARAY SPOR KULUBÜ'ne yakışır şekilde davranalım.Yönetim'de aynı şekilde davranmasını bekleyelim.

Burak Barut' Alıntı:
Hop biraz yavaş gelin arkadaşlar her ne olursa olsun GAlatasaray'da saygı herşeyden önemlidir herşeyden önde gelir.Yazılarımızı ona göre güzel düzgün okunaklı yazalım.
Helvacı'ya sallamak kolaydır ki sizde bunu yapıyorsunuz yapıcı eleştiri getiren 5 kişiyi geçmez.Sen burada yönetime say söv önemli değil yapıcılık olmadıktan sonra seni kim takar.
Gelelim Helvacı'ya adam Hukuk İşlerinden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ne yapıp ne yaptığını bilmiyorum ama eminim ki sende bilmiyorsun o yüzden ne yaptı ki diye başlama cümleye.Benim görevim ve işim değil ama şu Türkçeleri de biraz düzgün kullansakta herkes anlasa süper olur gibime geliyor.
Farkındayım herkes stresli üzgün ve sinirli ama bunu dizginlemek zorundayız.Belirsizlik devam ediyor.Şu anda ki sitedeki potansiyel ikinci defa kulüp binası basıp güvenlikçi dövme potansiyelidir.Lütfen herkes aklını başına alsın ve kendine gelsin.GALATASARAY SPOR KULUBÜ'ne yakışır şekilde davranalım.Yönetim'de aynı şekilde davranmasını bekleyelim.
Biz Galatasaray Spor Klubüne yakışır şekilde çok davrandık ama Yönetim Aynı şekilde Hiç davranmadı Ve bekleye bekleye sabır taşı çatladı.

Önemli bir noktaya da parmak basayım bu sitede duyurular bölümüne girerseniz değerlerimiz hakkında, yöneticilerimiz hakkında, sporcularımız hakkında yada kullanıcılar hakkında söylenen sözlere nasıl bir tepki verildiği açıktır. Tabi bizler de söylemişizdir zaman zaman ama daha sonra pişmanlık gösterdiğimiz için ceza almamışızdır. Özür dilerim kendime hakim olamadım demek zor değil.

Ben o adamı ribery davasında gördüm haklıyız kazanıcaz demisti sonuc ortada mithat abide hisse kagıdları ile ilgili olayı anlattı gerisini konusmaya gerek yok ama hakaret etmeyelim gerek yok !!! cok cektik herkes buragın dedıgı gıbı gergin ama az daha sabır. Tepkı koyalım edelim yapalım dıyınce kımseden tık yok ama klavyede herkes aslan burdada ozaman beklıceksınız arkadaslar nasılkı tepkı göstermekte beklıyosanız !!!

Burak Barut' Alıntı:
evet ne yapıp yapmadığını bilmiyorum, o kadar pasif ki ... tutturmuşuz, saygı herşey den önce gelir,önce gelir... böyle diye diye insanları germeyin !!! duyan da küfrettik sanır. elalem başkanlarının kızına küfreder (iğrenç) biz hiç laf söylemeyelim. ettiği laf molozca. sözlük anlamı;gerekesiz. koyun değiliz ,kulüpte babalarının malı değil. bırakın da biraz içimizi dökelim, milleti yargılamaktan vazgeçini adamlar şubenin anasını ağlatmış, hala saygı falan filan boş boş işler. doğru düzgün yönetsinler o zaman kulübü. taraftar sabır taşı değil !!!

Alper daha yaşın kaç ki bekleye bekleye sabır taşın çatladı.Daha ne gördünkü. Ben eski antrenörlerimizden biriyle konuşmuştum geçmiş yıllarda 'salonun su paralarını ödemediklerini elektriği olmadığı günleri vardı' dedi.Onlar çatlamadı da sen mi çatladın?15 sene bu takım şampiyon olamadı çatlayan gördün mü?Bu kadar agresif olamazsın olmamalısın sakin olun arkadaşlar kardeşler ne yapıyorsunuz siz ya.Yeter ama diye bir yazı yazan Savaş Abi'nin yazısını tekrar okuyalım.
Bu kadar basit değil lütfen sakinleşin.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Önemli bir noktaya da parmak basayım bu sitede duyurular bölümüne girerseniz değerlerimiz hakkında, yöneticilerimiz hakkında, sporcularımız hakkında yada kullanıcılar hakkında söylenen sözlere nasıl bir tepki verildiği açıktır. Tabi bizler de söylemişizdir zaman zaman ama daha sonra pişmanlık gösterdiğimiz için ceza almamışızdır. Özür dilerim kendime hakim olamadım demek zor değil.
Kerem !

Helvacı'nın lafı için molozca dedim ; yani gereksiz demek istedim kaldı ki sözlük anlamıda öyle. bunun için özür dilemek yersiz ve gereksiz bence .

Kaan o lafın için demedim zaten ben. Burası forum içimizi dökelim rahatlayalım anlayışına karşı dedim. Yani o dedin dersem derim demen yanlış. Yoksa o laf da yanlışsa Onur Yavuz'un abinin gözünden kaçmaz. :)

tamam sakinleşelim tepki koymayalım 1 sene daha heba olsun fenerbahçe bu senede şampiyon olsun ekol olma yolunda ilerlesin biz her sene aynı şeyleri konuşalım

Burak Barut' Alıntı:

Saygı isteyen önce kendisi saygı gösterecek!!!

Basketbol şubesinin içinde olan kişilerden sezon bitiminden bu zamana kadar masal dışında başka bişi dinlemedik.

Beni zaten takıp takmamaları zerre kadar umrumda değil! Ben Galatasaray taraftarı olarak oynanan oyunlara sessiz kalınmasına ve sahipsizlik havasının yaratılmasına tepki gösteriyorum.

2 gün sonra flaş bir transfer yapılır,hemen bir parmak bal çalınmış gibi bu zamana kadar yapılan amatörlükler unutulur dimi?

Kerem SEÇER' Alıntı:
Kaan o lafın için demedim zaten ben. Burası forum içimizi dökelim rahatlayalım anlayışına karşı dedim. Yani o dedin dersem derim demen yanlış. Yoksa o laf da yanlışsa Onur Yavuz'un abinin gözünden kaçmaz. :)
:) haklısın. artık protesto zamanı geldi. bir organizasyon yapılacaksa, izmir den kalkıp gelmeye hazırım !!! ayrıca, bizi adam yerine koymayan yöneticilerin arkasında bu kadar fazla durmak çok manidar...

Kaan ben senin molozca sözüne hiç takılmadım.Trabzon^da moloz bir semt adıdır hatta.Sadece doğru yoldan gitmiyoruz kardeşim.Evet sen say söv içini dök kim duyacak.Yöneticiler mi duyacak ?hadi duydu diyelim seni beni mi takacak . Evet yönetim büyük bir strateji hatası yapmaktadır fakat gene de bu klup bizim.Bizleriz bu klubun sahibi.Yargısız İnfaz yapmayı pek sevmem ilerde belki sen belki ben olacaz o klupte yetkili.Taraftarının böyle olmasını ister miyiz biraz daha sakin olalım yapılan her yazı her söz bizi aşağı çeker.Onların yerini değiştirmez.Helvacı iyidir değildir bunu tartışmam bilgim yok ama soğukkanlı olmak zorundayız.Volkan daha dün uyarı aldık Savaş Abi'den biraz daha sakin olun diye.Lütfen biraz sakin olalım şu kriz yönetimini iyi bir şekilde geçirelim.Böyle sert davranarak çare bulamayız yapıcı tepkiler bulmalıyız.Gerekirse site girişine güzel bir yazı,gerekirse herkesin imzası ve avatarı aynı olmalı ama bu şekilde hakkımızı arayalım başka şekilde bize yakışmaz.

Ali Demirci' Alıntı:
[quote="Burak Barut":ydtm6nya]Hop biraz yavaş gelin arkadaşlar her ne olursa olsun GAlatasaray'da saygı herşeyden önemlidir herşeyden önde gelir.Yazılarımızı ona göre güzel düzgün okunaklı yazalım.

Basketbol şubesinin içinde olan kişilerden sezon bitiminden bu zamana kadar masal dışında başka bişi dinlemedik.

Beni zaten takıp takmamaları zerre kadar umrumda değil! Ben Galatasaray taraftarı olarak oynanan oyunlara sessiz kalınmasına ve sahipsizlik havasının yaratılmasına tepki gösteriyorum.

2 gün sonra flaş bir transfer yapılır,hemen bir parmak bal çalınmış gibi bu zamana kadar yapılan amatörlükler unutulur dimi?[/quote:ydtm6nya]

Ali Abi dediklerinde sonuna kadar haklısın.Eleştri elbette olacak fakat ben yeniden klup binası basan taraftarlar görmek istemiyorum.Görmek isteyen var mı aramızda ? Taraftar herşeyin farkında zaten yönetimi de biz farkındayız biz kaç kişiyiz :) demenin farklı yollarını bulmalıyız diyorum.

Kimsenin kimsenin arkasında durduğu yok. Ben sadece dikkatli yazalım demek istiyorum. İsteyen uyar istemeyen uymaz. Bu yetkili abilerin bakış açısına göre değerlendirilir. Ben de birkaç gün önce sakin olamadım ama bu beni rahatlatmadı aksine gerdi. Forum içinde yazdıklarıma dikkat ediyorum artık. Dikkat edip etmemek sizin elinizde.

Ben de tepkimi koyacağım tabiki. Bana sitem edenler oluyor ama kombine almayı düşünmüyorum bu sene. Geçen sene almıştım. Ama her maça da giderim.

Burak Barut' Alıntı:
Kaan ben senin molozca sözüne hiç takılmadım.Trabzon^da moloz bir semt adıdır hatta.Sadece doğru yoldan gitmiyoruz kardeşim.Evet sen say söv içini dök kim duyacak.Yöneticiler mi duyacak ?hadi duydu diyelim seni beni mi takacak . Evet yönetim büyük bir strateji hatası yapmaktadır fakat gene de bu klup bizim.Bizleriz bu klubun sahibi.Yargısız İnfaz yapmayı pek sevmem ilerde belki sen belki ben olacaz o klupte yetkili.Taraftarının böyle olmasını ister miyiz biraz daha sakin olalım yapılan her yazı her söz bizi aşağı çeker.Onların yerini değiştirmez.Helvacı iyidir değildir bunu tartışmam bilgim yok ama soğukkanlı olmak zorundayız.Volkan daha dün uyarı aldık Savaş Abi'den biraz daha sakin olun diye.Lütfen biraz sakin olalım şu kriz yönetimini iyi bir şekilde geçirelim.Böyle sert davranarak çare bulamayız yapıcı tepkiler bulmalıyız.Gerekirse site girişine güzel bir yazı,gerekirse herkesin imzası ve avatarı aynı olmalı ama bu şekilde hakkımızı arayalım başka şekilde bize yakışmaz.
Burak kareşim; burada saatlerimzi harcıyoruz, neden ? sadece Galatasaray ın daha başarılı olması için. yani buradaki herkesin önceliği Galatasaray. farklı görüşlerde olabiliriz ama çabamızın adı aynı.dediğin birçok şeyde haklısın.. sana göre doğru olan bana göre olmayabilir, bunun için hiçbir dediğine kırılmadım. ama bazı arkadaşlar art niyetli davranıyor, kızgınlıgım ondan.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Kimsenin kimsenin arkasında durduğu yok. Ben sadece dikkatli yazalım demek istiyorum. İsteyen uyar istemeyen uymaz. Bu yetkili abilerin bakış açısına göre değerlendirilir. Ben de birkaç gün önce sakin olamadım ama bu beni rahatlatmadı aksine gerdi. Forum içinde yazdıklarıma dikkat ediyorum artık. Dikkat edip etmemek sizin elinizde.

Ben de tepkimi koyacağım tabiki. Bana sitem edenler oluyor ama kombine almayı düşünmüyorum bu sene. Geçen sene almıştım. Ama her maça da giderim.

Sakinlesdiysen yinede gel floryaya cayımızı icersin farketmez 8)

Arada basketbol antremanlarına gidiyorum Volkan. Gelirsin sen de :)

Gündeme dair devam edelim artık, kirletmeyelim burayı :)

Sustum ben.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Ali Demirci":kod03w7v][quote="Burak Barut":kod03w7v]Hop biraz yavaş gelin arkadaşlar her ne olursa olsun GAlatasaray'da saygı herşeyden önemlidir herşeyden önde gelir.Yazılarımızı ona göre güzel düzgün okunaklı yazalım.

2 gün sonra flaş bir transfer yapılır,hemen bir parmak bal çalınmış gibi bu zamana kadar yapılan amatörlükler unutulur dimi?[/quote:kod03w7v]

Ali Abi dediklerinde sonuna kadar haklısın.Eleştri elbette olacak fakat ben yeniden klup binası basan taraftarlar görmek istemiyorum.Görmek isteyen var mı aramızda ? Taraftar herşeyin farkında zaten yönetimi de biz farkındayız biz kaç kişiyiz :) demenin farklı yollarını bulmalıyız diyorum.[/quote:kod03w7v]
burak !

inan kardeşim kulübümüzün içindeki bazı yöneticiler, takımı bizim kadar saf ve temiz sevmiyorlar. bazı abilerimiz daha iyi bilir ki ; bu kulübün yönetimine seçildikten sonra resmen kademe atlayan insanlar oldu. bunlardan birisine tanıklık ettim. yani demek istediğim, sandığımız kadar doğru insanlar tarafından yönetilmiyor olabilirz. geçen sene ne oldu Burak 33. hafta da ? takım kurmadılar adam gibi taraftar delirdi, ortalığı yaktı, yıktı 30 tane kardeşimiz hapse girdi. bir sene sonra yıldız yağdı takıma. biraz da adamına göre muamele etmek gerekir...