Gündeme Dair

Re: Gündeme dair!...

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Okan BAKIR":1dsbv9bc]Arkadaşlar 2.başkan mehmet helvacı önümüzdeki sezon basketbol da iyi kadro ve projelerle beko basketbol liginde iyi yerlerde olucagız diyor inanalımmı_?

İyi yerlerde demek ne demek :? Şampiyon olacaz dese inanda iyi yerlerde demek ne demek anlamadım :? Uçu açık nereye çekersen çek.[/quote:1dsbv9bc]

4 cülük basarı bizde

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Okan BAKIR":1nhfmgei]Arkadaşlar 2.başkan mehmet helvacı önümüzdeki sezon basketbol da iyi kadro ve projelerle beko basketbol liginde iyi yerlerde olucagız diyor inanalımmı_?

İyi yerlerde demek ne demek :? Şampiyon olacaz dese inanda iyi yerlerde demek ne demek anlamadım :? Uçu açık nereye çekersen çek.[/quote:1nhfmgei]
gerçekten şu söylediği laf saçmalık. ikinci başkanımız falan ama molozluk etmiş. iyi yerlerde nedir ya ? iyi yer tektir benim bildiğim Galatasaray için yanlış mı biliyorum ?

Okan BAKIR' Alıntı:
Arkadaşlar 2.başkan mehmet helvacı önümüzdeki sezon basketbol da iyi kadro ve projelerle beko basketbol liginde iyi yerlerde olucagız diyor inanalımmı_?

Mehmet bey çok ii bir insan ii bir hukuk adamıdır yalnız geçmişte yaşanan bir olayı hemen aktarayım sanırım bir önceki seçimlerdi başkan adaylarından sayın Turgay KIRAN lisede yapılan başkan adaylarının konuşmasında ünal aysal beyefendide olan a tipi hisseleri alıp kulübe bırakacağını söyledi o zaman ki başkanımız Özhan bey bu satış için Mehmet beyi görevlendi. Ve ertesi gün satış için sözleşildi Turgay beyin avukatları satış için 35 mil. dolar nakit parayla ertesi gün kulübe geldiklerinde maalesef Mehmet beyi bulamadılar kendisine saat 5 kadar ulaşılamadı ulaşıldığındada saat 5 geçmişti sanırım bu size ufak bir bilgi verebilir.Arkadaşlar

Kaan Can Garip' Alıntı:
[quote="Burak Barut":2kwhe0ai][quote="Okan BAKIR":2kwhe0ai]Arkadaşlar 2.başkan mehmet helvacı önümüzdeki sezon basketbol da iyi kadro ve projelerle beko basketbol liginde iyi yerlerde olucagız diyor inanalımmı_?

İyi yerlerde demek ne demek :? Şampiyon olacaz dese inanda iyi yerlerde demek ne demek anlamadım :? Uçu açık nereye çekersen çek.[/quote:2kwhe0ai]
gerçekten şu söylediği laf saçmalık. ikinci başkanımız falan ama molozluk etmiş. iyi yerlerde nedir ya ? iyi yer tektir benim bildiğim Galatasaray için yanlış mı biliyorum ?[/quote:2kwhe0ai]

molozluk dısındakı herseye katılıyorum 8)

Hakan AYDINOL ülkerin maaşlı memurudur yalnız ülkerle yapılan sponsorluk antlaşması bizim o kadar alehimize ki bu memur kendini kral sanıyor ama merak etmeyin yakında kendisi aslında kim olduğunu hatırlar.

Galatasaray bu sözleşmeyi imzalarken bu kadar mı çaresizdi yada imzalayanların gözü körmüydü herşeyin aleyimizi işlediği bir sözleşmeyi imzalamak saçmalamaktan başka bişi değil.......

not:bu arada gstv de stad gösteriliyor ve stad sorunsuz yapılıo arkadaşlar görülüyor

Balonun Yıldızlarından Biri de Demet Tuncer

17 Şampiyonluk Balomuzda gecenin en dikkat çekici isimlerinden biri de Demet Tuncer olacak. Tuncer, ünlü Yunan tenor Mario Frangoulis ile birlikte 750 kişilik seçkin davetli topluluğuna bir konser verecek.

Topkapı Sarayı'nın eşsiz atmosferinde sahneye çıkacak olan Tuncer ile Frangoulis, tüm Galatasaraylılar'a unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatacaklar.

Demet Tuncer resmi web sitesi için tıklayınız...

17. Şampiyonluk Balosu haberi için tıklayınız...

resmi siteden cıkan haber cok önemli dimi basket takımı ne durumda hiç önemli degil haklılar biz niye aziz yıldırıma turgay demirele kızıyoruskı adamların ne sucu varkı sen mazlum olmusun önlarda biner üstüne yazık yazık !!!

Simdi koç kararını H.Aydınol - A.Dedehayır arasındaki ''pazarlık'' mı belirleyecek, bunun dısında bir kriterimiz yok mu?

İkinci bir konu koç kim olursa olsun ozellikle yabancı oyuncu seçimi, -aynı futboldaki gibi- tamamıyla koçun insiyatifine bırakılmamalı. Art niyet aradıgımdan degil, oyuncu seçme de ayrı bir beceridir. Her koç bunu yapamıyor. Son iki yıldaki seçimler ortadayken... Bu konuda bir çalışma var mı, daha dogrusu kulubun(subenin) boyle bir dusuncesi?

Kaan Can Garip' Alıntı:
gerçekten şu söylediği laf saçmalık. ikinci başkanımız falan ama molozluk etmiş. iyi yerlerde nedir ya ? iyi yer tektir benim bildiğim Galatasaray için yanlış mı biliyorum ?

Galatasaray yöneticisi hakkında bu tür konusmalar yapmak serbest mi :?

Volkan Doğru bir konuya parmak bastı.Biz Aziz Yıldırım'a kızıyoruz Turgay Demirel'e kızıyoruz fakat atlıyoruz ki herşey bizde bitiyor.Bizim yönetimin sadece futbola endeksli olmasından kaynaklanıyor.Adnan Polat'a diğer branşlarında hamleler yapması gerektiğini hatırlatması gerekiyor.Bize böyle sözler vermemişti bu kadar ilgisiz davranılması inanılır gibi değil.Voleyboldan bi haber basketten bi haber böyle başkanlık olmaz.Masaya yumruğunu vurman gerekiyor.Bu takımın Menejeri Yöneticisi çıkacak konuşma yapacak senin 20 milyon taraftarın var ( Gerçi 19 milyonu basket takımından haberi yoktur ya) bunları atlarsan Fb'de Turgay'da istediklerini bize yaptırırlar.

Ahmet Dedehayır'a kızabiliriz ama sormamız gereken birşey var bu iş tek kişilik bir iş mi yoksa grup çalışması mı eğer Ahmet Dedehayır tekse ona da kızamayız.Başkan Adnan Polat uyuma takımına sahip çık.

Semih Ural' Alıntı:
[quote="Kaan Can Garip":28u1hbc4]

Galatasaray yöneticisi hakkında bu tür konusmalar yapmak serbest mi :?[/quote:28u1hbc4]
tez zamanda ceza verile. versinler silmiyorum kardeşim. isterse abiler forumdan atsın. evet molozluk etmiş. başında bulunduğu camianın büyüklüğünü bilmeden laf olsun torba dolsun diye konuşan asbaşkan, büyük başkan. ama biz söyledik mi suç, ceza. o yöneticiyse ben de Galatasaray taraftarıyım !!! var mı ötesi ? eminim bunu başkası yazsaydı okur geçerdin. sen Özhan Canaydın hakkında yorum yaparken hep seviyeni korudun mu ?

Burak Barut' Alıntı:
Volkan Doğru bir konuya parmak bastı.Biz Aziz Yıldırım'a kızıyoruz Turgay Demirel'e kızıyoruz fakat atlıyoruz ki herşey bizde bitiyor.Bizim yönetimin sadece futbola endeksli olmasından kaynaklanıyor.Adnan Polat'a diğer branşlarında hamleler yapması gerektiğini hatırlatması gerekiyor.Bize böyle sözler vermemişti bu kadar ilgisiz davranılması inanılır gibi değil.Voleyboldan bi haber basketten bi haber böyle başkanlık olmaz.Masaya yumruğunu vurman gerekiyor.Bu takımın Menejeri Yöneticisi çıkacak konuşma yapacak senin 20 milyon taraftarın var ( Gerçi 19 milyonu basket takımından haberi yoktur ya) bunları atlarsan Fb'de Turgay'da istediklerini bize yaptırırlar.

Ahmet Dedehayır'a kızabiliriz ama sormamız gereken birşey var bu iş tek kişilik bir iş mi yoksa grup çalışması mı eğer Ahmet Dedehayır tekse ona da kızamayız.Başkan Adnan Polat uyuma takımına sahip çık.

Resmi Sitemizdeki Erkek Basketbol takımımız ile ilgili en son haber 21 Mayıs 2008'de Kaptan Cüneyt'e geçmiş olsun mesajı. Sorarlar o tarihten bu yana hiçbir gelişme olmadı mı? Biz haberleri neden resmi siteden değilde başka kişilerden öğreniyoruz. En azından yöneticilerden bir konuşma resmi sitede olmaz mıydı? Hakan Aydınol denen zat ise anlaşılan değil görünen haddini fazlası ile aşmış. Bu camia elbet ona haddini bildirir. Ona gerekli dersi verir. Kimse Galatasaray ile oyun oynayamaz ve onun menfaatlerine çomak sokacak şekilde hareketler içine giremez. Zamanında yapılan anlaşmanın kötülüğü ve o sıradaki çaresizliğimiz belki bunlara sebep oldu. Ama bu daha fazla böyle gitmez. Gitmemeli!!! Yöneticilerimiz Galatasaray'ın bir SPOR kulübü olduğunu hatırlayıp en az bizim kadar bu şubeye önem göstermeliler. Bunun için de gerekli adımları atmalılar. Galatasaray'ın her şubede hedefi şampiyonluktur. Bundan aşağısı başarısızlık olarak adledilir. Umarım yöneticilerimiz bunun farkına varıp bu çerçevede hareket ederler...

Gözler Özyer'de Tarih: 28 Haziran 2008 Cumartesi

Kunter ile anlaşamayan G.Saray rotayı genç çalıştırıcıyla döndürürken Beşiktaş Cola Turka kendisine verilen sözün tutulmasını istiyor.

Hem Galatasaray Cafe Crown hem de Beşiktaş Cola Turka'da antrenör belirsizliği sürüyor. Sarı - Kırmızılıların son anda Erman Kunter ile anlaşamaması nedeniyle iki kulübünde tüm planları alt üst oldu.
Son dönemde Beşiktaş ile görüşen Özyer, Siyah - Beyazlılarla anlaşmış ve transfer büyük ölçüde bitmişti. Ancak Galatasaray Cafe Crown'un Kunter'in ardından yeniden genç çalıştırıcıya dönmüş olması nedeniyle Özyer'in de aklı karıştı.
Ülker firmasının da desteklediği iddia edilen Murat Özyer'in daha önce yaptığı açıklamada, "Galatasaray Asbaşkanı Yiğit Şardan benden beklememi istemişti. Ben de kimseye imza atmadım" demesi genç çalıştırıcının Sarı - Kırmızılılarda kalma ihtimalini arttırıyor.
Ne var ki Beşiktaş Cola Turka da Murat Özyer'den 'söz' aldığını öne sürüyor ve pazartesi yapılacak yönetim kurulunun ardından transferi açıklamanın planlarını yapıyor. Ancak gelişen durum nedeniyle Siyah - Beyazlıların B Planı'nı da hazır tuttuğu ve bir yabancı antrenör ile görüştüğü ifade edildi. Beşiktaş Cola Turka Özyer'in Galatasaray Cafe Crown'a dönmesi ve yabancı koçun maliyetinin fazla olması durumunda İhsan Bayülken'e sözleşme imzalatacak.

Sizce murat hoca ne yapmalı_?

Murat Hoca eğer bu sene takımda kalırsa çok yıpranır. Bu sene başka bir takım çalıştırması onun için daha yararlı olur. Umarım ondan sonraki senelerde beraber çalışırız. Bu sene ona çok ayıp ettik. Bu kadar bekletip sonra tekrar takımın başına getirmek... :?

Kaan Can Garip' Alıntı:
[quote="Semih Ural":1juo3fln][quote="Kaan Can Garip":1juo3fln]

Galatasaray yöneticisi hakkında bu tür konusmalar yapmak serbest mi :?[/quote:1juo3fln]
tez zamanda ceza verile. versinler silmiyorum kardeşim. isterse abiler forumdan atsın. evet molozluk etmiş. başında bulunduğu camianın büyüklüğünü bilmeden laf olsun torba dolsun diye konuşan asbaşkan, büyük başkan. ama biz söyledik mi suç, ceza. o yöneticiyse ben de Galatasaray taraftarıyım !!! var mı ötesi ? eminim bunu başkası yazsaydı okur geçerdin. sen Özhan Canaydın hakkında yorum yaparken hep seviyeni korudun mu ?[/quote:1juo3fln]
kesinlikle haklısın ya Galatasaray 2. Başkanı nasıl böyle bir açıklama yapar ya hiçbiri sözünün eri değil bu hikayelerle ancak bizleri uyutmaya çalışırlar

Ben daha öncede söyledim,yetersizsin,senin ile şampiyon olamayız denilen ve şu ana kadar 2. plana atılan bir Murat Özyer ile devam edilmesi ve bu kadarın arkasında bizim kukla yönetimin sponsorun oyuncağı olduğunun bir kanıtı olur.

Her iki tarafında böyle yanlış bir karar alacağını sanmıyorum.Yoksa iyice midemiz bulanacak!!

Ülker Grubunun şu Galatasaray Basketbol şubesini kendi oyuncağına çevirmesine ve buna göz yuman kukla yönetecilere yazıklar olsun!!!

Murat Özyer de az biraz gurur,onur varsa zaten kendisine bu zamana kadar yapılanları düşünerek artık devam etmemesi gerekir.

Yok eğer her iki tarafta tekrardan birleşirse,benim için bu yıl ve önümüzdeki yıllar Galatasaray Basketbol Takımı bitmiştir.Bu kadar entrikaların döndüğü,sponsorun uşağı olan bir şubenin hiç bir maçını izlemem ve desteklemem!!!

Bu duruma getirenlere yazıklar olsun!!!

Şerefli,temiz ve taraftarına lâık bir BASKETBOL ŞUBESİ istiyorum!!!

Alper kardeşim, bu zat-ı muhterem 30 milyon taraftarı olan bir kulübün asbaşkanı. bugüne kadar olumlu yaptığı bir iş duymadım, ama pek kıymete binmiş. neyse konuya dönelim. temmuz ayına gelmişiz, yetkiler kendilerinde, olumlu hiçbir şey yok, taraftar kazan kaldırmış, taraftarımız rahat olsun bu sene kupalara ambargo koyuyoruz demiyor beyfendi, eveliyo geveliyo yok öyle yağma !!! kulübü iyice babalarının çiftliği sandılar...