Gündeme Dair

Re: Gündeme dair!...

Kaan Can Garip' Alıntı:
[quote="Burak Barut":1uq0j9mo][quote="Kaan Can Garip":1uq0j9mo][Arda kardeşim soruma cevap alamadım ama olsun. Murat Özyer Galatasaray için ne yaptı da imparator oldu ? bu kadar kolay olmamalı, bu yakıştırmaları yapmak. ayrıca belli ki Mithat abi camianın içinde, bizden daha iyi bilmesi normal bazı şeyleri.

Kaan Özyer'in Galatasaraylı olması bize kaybolan heyecanımızı geri getirmesiyle İMPARATOR oldu.Mithat Abi herşeyi doğru bilebilir buna itirazım yok ama herşeyi söylemeyedebilir.[/quote:1uq0j9mo]
Burak,Galatasaraylı olmasın ama işini yapsın. aldığı, harcadığı paranın hakkını versin. arma yı öpen futbolcu değil, arma için 90 dakika kendini parçalayan futbolcu lazım hesabı. ( Servet ) peki Murat hoca bu sezon başarısız olursa, telekom maçından sonra olduğu gibi susacak mısınız ?[/quote:1uq0j9mo]

Teknik yönden eksikleri olmuş olabilir ama Murat Hoca ne zaman yattı yada aldığı paranın hakkını vermedi. Bunu kimden öğrendiniz acaba?

Kenan Inan' Alıntı:
Haberi bende okudum hatta bana da Babam söyledi :) Gökçe Gazetenin adını verde herkes rahatlasın :)
Kenan emin değilim kardeşim, fanatik miydi, Fotomaç mıydı, Fotogol müydü bilemiyorum. Hepsini okuduğumdan kaçırdım.

Sen babana sor istersen. ;)

Murat Özyer alternatifler arasında bize gelirse en büyük iş yapabilecek hocadır nedeni ise geç kaldık.Yeni gelen hocanın takımı tanıması oyuncu değişikleri yapması falan filan gene Türkişye Kupası hayal olur.Hiç değilse Murat Özyer'in planları vardır ve bunu uygulama da biraz geç kalınmıştır.Seneye başarısız olursa sponsor değişeceği için büyük olasılıkla koçta değişir gibime geliyor.

Fotogoldür o zaman Gökçe tüüh bir anda Karşı tarafı korku salmıştı :)

Kerem ben yattı demedim. aldığı ve harcadığı paranın zerre kadar hakkını veremedi. tek bir kupa yok, hiçbir şey yok fiyasko !!!

Kritik bir soru sormak istiyorum bilen lütfen yayınlasın.Murat Hoca ve yardımcıları ne kadar para alıyor ?

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Kenan Inan":2410obyi]Haberi bende okudum hatta bana da Babam söyledi :) Gökçe Gazetenin adını verde herkes rahatlasın :)
Kenan emin değilim kardeşim, fanatik miydi, Fotomaç mıydı, Fotogol müydü bilemiyorum. Hepsini okuduğumdan kaçırdım.

Sen babana sor istersen. ;)[/quote:2410obyi]

Sordum Fotogol müş :)

Yani arkadaşlar 13 sene bizim ekmeğimizi yemedi ülkerin ekmeğini yedi ülker hocayı buraya kadar getirdi.Biz değil.!Elbet bi bağı olacak yani Ayrıca ülker murat hocayı fb nin başına getircekti hoca gitmedi galatasarayı seçti.Entrikalar dönüyor diyosunuz nerde entrika söyleyin bana resmi bir açıklama oldumu siteden yok Burda bizim 100-200 kişinin gördükleri konuştukları var bizden başka kim biliyor murat hocanın bizden ayrılıp ayrılmadığını sözleşmesinin bitip bitmediğini bile bilmeyen galatasaraylılar var biz burda kendi kendimize hoca getirip götürüyoruz(kimse alınmasın) Herşeyde böyleyiz telekomla birleşme olayındada basında bişey çıkıyor bilip bilmeden sallıyoruz.murat hoca geldiyse desteklemekten başka çaremiz yok ülkerlede sözleşme 4 sene Kaldı 2 sene bekle babam bekle

Kaan Can Garip' Alıntı:
Kerem ben yattı demedim. aldığı ve harcadığı paranın zerre kadar hakkını veremedi. tek bir kupa yok, hiçbir şey yok fiyasko !!!

Sen öyle diyorsan öyle olsun kardeşim ;)

Kaan Can Garip' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":3ekndsar][quote="Kaan Can Garip":3ekndsar]Onur abi,Arda kardeşim ve bilimum Özyer sevdalıları;

eğer ki yukarıda Mithat abinin yaptığı itham gerçekse, ki yalan olacağını hiç zannetmiyorum. ülker nereye, ben oraya, zihniyetiyle hareket eden ve bunu dillendiren bir insanın arkasında durabilecek misiniz ?

Kaan kardeşim kanıtlayın belgeler getirin kanıtlayın kanatlayında demeyim bu olayı buraya atan insan bunu kanıtlasın.

Burdan yazarak hocanın üstüne insanları üşüştürmenin anlamını söyleyin bana.Bizde yaparız bunu çok zor birşey değil.Şu yapılan bel altı vurmaktır.

Murat hocanın sırf galatasaray sevgisi için kaç gündür beşiktaşı beklettiğini ben biliyorum.Ama insanları Özyeri sevdirmek için bunu kullanmıyorum çünkü benimde elimde kanıtlıyabileceğim bir belge yok.

Ki böyle bir sevdirme politikasınada hocanın ihtiyacı yok taraftarın onu ne kadar çok sevdiği gerek forumdaki anketlerde gerek ilk yarıda ki efes maçında hocanın sahaya çıktığında salondan çıkan ses ,ikinci yarıda ayhan şahenk te yankılanan İmparator Özyer sesleri herşeyi anlatıyor.[/quote:3ekndsar]
Arda kardeşim soruma cevap alamadım ama olsun. Murat Özyer Galatasaray için ne yaptı da imparator oldu ? bu kadar kolay olmamalı, bu yakıştırmaları yapmak. ayrıca belli ki Mithat abi camianın içinde, bizden daha iyi bilmesi normal bazı şeyleri.[/quote:3ekndsar]

Senin sorunun cevabını ben veremem.
Bu sorunun cevabının ipekçideki 7 bin galatasaraylı verdi.Ordan çıkartamadıysak bu sorunun cevabını başka yerden çıkarabilceğimizi sanmıyorum.

Camianın içinde tamam ama camianın içindeki tek insanda Mithat abi değil.Ona olan saygımızı o da biliyor zaten.

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Kaan Can Garip":2rsev38y]Kerem ben yattı demedim. aldığı ve harcadığı paranın zerre kadar hakkını veremedi. tek bir kupa yok, hiçbir şey yok fiyasko !!!

Sen öyle diyorsan öyle olsun kardeşim ;)[/quote:2rsev38y]
Kerem böyle laf çarpmalarla olmaz abi, sorum sadece sana değil.
takımımız harcanan deve yüküyle paraya, doğru orantılı bir başarı göstermiş midir ? kupalara ambargo koydukta biz mi göremedik ???

Kaan Can Garip' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":qmydc0b0][quote="Kaan Can Garip":qmydc0b0]Kerem ben yattı demedim. aldığı ve harcadığı paranın zerre kadar hakkını veremedi. tek bir kupa yok, hiçbir şey yok fiyasko !!!

Sen öyle diyorsan öyle olsun kardeşim ;)[/quote:qmydc0b0]
Kerem böyle laf çarpmalarla olmaz abi, sorum sadece sana değil.
takımımız harcanan deve yüküyle paraya, doğru orantılı bir başarı göstermiş midir ? kupalara ambargo koydukta biz mi göremedik ???[/quote:qmydc0b0]

Kaan kardeşim 1-bu sene Efes'in yaptığı yatırımla bizim yaptığımız yatırım arasındaki fark nedir?
2-Galatasaray'ın ve Efes'in oyunları arasındaki fark nedir?
3-Efes Pilsen'in BÜYÜK hocası David Blatt mı başarılıdır Özyer mi ?

Kaan Can Garip' Alıntı:
takımımız harcanan deve yüküyle paraya, doğru orantılı bir başarı göstermiş midir ? kupalara ambargo koydukta biz mi göremedik ???

Takıma deve yüküyle para harcanıyorsa peki biz neden Ülker'i istemiyoruz ??

Burak kardeşim, sen efesin yerine, karşıyakayı koyup bu sorulara cevap bulabilrsen, belki bende seninkine cevap bulabilirm.

Berkay Bindal' Alıntı:
[quote="Kaan Can Garip":10rxplty]takımımız harcanan deve yüküyle paraya, doğru orantılı bir başarı göstermiş midir ? kupalara ambargo koydukta biz mi göremedik ???

Takıma deve yüküyle para harcanıyorsa peki biz neden Ülker'i istemiyoruz ??[/quote:10rxplty]

Bize bir deve fb ye 100 deve yükünde para harcandığı için

100 deve > 1 Deve

Kaan Can Garip' Alıntı:
Burak kardeşim, sen efesin yerine, karşıyakayı koyup bu sorulara cevap bulabilrsen, belki bende seninkine cevap bulabilirm.

Karşıyaka bizden iyi miydi tüm sezoun :? Onların playoffa girmeleri büyük şaşkınlık yarattı.Oynadıkları oyunun bizden iyi olduğunu söylemezsin sanırım.Bizim takım 3 günde bir maç yapıyordu.Bizim takımı biraz daha benzer takımlarla karşılaştırmak lazım ;)

Volkan Kiziltas' Alıntı:
[quote="Kaan Can Garip":h636brnj]Arda o maçta ben de oradaydım, pota arkasında. ama yemin ederim, öyle bir tezahürat duymadım.
Boşuna yemin etme abi[/quote:h636brnj]
Volkan !!!

yalan yere yemin edecek kadar dinden çıkmadık!!! yapılmamıştır demedim, sadece duymadım dedim. uA ile beraberdim maçta.

Uğur GÜVEN' Alıntı:
[quote="Berkay Bindal":jarkh0l7][quote="Kaan Can Garip":jarkh0l7]takımımız harcanan deve yüküyle paraya, doğru orantılı bir başarı göstermiş midir ? kupalara ambargo koydukta biz mi göremedik ???

Takıma deve yüküyle para harcanıyorsa peki biz neden Ülker'i istemiyoruz ??[/quote:jarkh0l7]

Bize bir deve fb ye 100 deve yükünde para harcandığı için

100 deve > 1 Deve[/quote:jarkh0l7]

Tamam o zaman Erman Hoca gelseydi 1 deveyle kupalara ambargo koyardı.