Gündeme Dair

Re: Gündeme dair!...

Evet daha öncede sözünü ettiğim gibi Murat ÖZYER Galatasaray kulübünün resmi çalışanı değildir,Ülker'in çalışanıdır ve bu olan bitenler bunun alalen kanıtıdır.

Şubeyi bu hale getirenlere yazıklar olsun!!!

Murat Özyer'ede bundan sonra zerre kadar saygım kalmamıştır.Sponsorun elemanı olup onlar nereye uygun görürse oraya sürüklenip durmaktadır.Biz böyle bir Murat Özyer istemiyoruz.

Böyle kuyu kazmalarla bir yerlerede duran kişilerin ne desteklenmesi gerekir ne de saygı duyulması!!!

Bıraksın artık bazılarıda Murat Özyer,Galatasaray Lisesi çıkışlı,arma sevdalısı edebiyatlarını gördük Ülker ne derse onu yapıyor.

Olmadı Sayın ÖZYER olmadı!! O mevkide hakkınız ile değil dayatmalar ile oturuyorsunuz.

Birde bir insan kendine güvenilmediğini arkasından bu kadar koç arayışlarının olduğunu bile bile nasıl orada kalmak ister yanıtı çok basitmiş ; Sponsorun sözleşmeli elemanı olursan kimse seni yerinden oynatamaz!!!

Bence Erman Kunter olayları bilerek yapıldı Aydın ÖRS teklifide öyle.Örs'ün gelmeyeceği garanti idi zaten
tek amaç alternatifleri yoketmek ve Özyer'in önünü açmaktı bunda da başarılı oldular.

Gelme Murat ÖZYER gelme hakkın olmayan yerlere dayatmalarla gelme!!!

Kariyerinle oynuyorsun...

Ortalıkta Özyer ile devam edileceği yönündeki dedikodular bayağı yoğunlaştı. Eğer Özyer ile yola devam kararı alınırsa tahmin edilenin aksine iyi bir ivme yakalacağımızı umut ediyorum. Umut fakirin ekmeği ...

Mithat Bey günlerce hangi davranışın geleneklerimize uygun hangilerinin uygun olmadığı, hangi davranışın etik olup hangisinin etik olmadığı konusunda fikir yürütüp durduk. Bir konudaki görüşünüzü öğrenmek istiyorum bu noktada. Belki vereceğiniz yanıta göre farklı sorular da sorabilirim. "Sizce bir hocanın oyuncu transferinden komisyon alması etik midir?"

Mithat abi bu yaptığın bel altı vurmaktır bence sende artık Galatasaraylılığını gösterip takımın başarısı için destek ver.Bu yaptığın bu dönemde bize hiç bir şey kazandırmaz.....

Diğer arkadaşlarda burdaki normal üyelerin verdiği bilgileri resmi siteden almış gibi kesin bir dille konuşuyorlar.Eğer böyle inanacağınızı bilsem bende yüzlerce haber yazarım dikkat etmenizi öneriyorum.

fenerbahçe'nin futbol takımına dönmeye başladı basketbol şubemiz... entrikalar,yüksek bütçeyle gelmeyen başarılar, bilimum pis iş, utanmaya başladım artık...

Onur Yavuz' Alıntı:
Ortalıkta Özyer ile devam edileceği yönündeki dedikodular bayağı yoğunlaştı. Eğer Özyer ile yola devam kararı alınırsa tahmin edilenin aksine iyi bir ivme yakalacağımızı umut ediyorum. Umut fakirin ekmeği ...

Mithat Bey günlerce hangi davranışın geleneklerimize uygun hangilerinin uygun olmadığı, hangi davranışın etik olup hangisinin etik olmadığı konusunda fikir yürütüp durduk. Bir konudaki görüşünüzü öğrenmek istiyorum bu noktada. Belki vereceğiniz yanıta göre farklı sorular da sorabilirim. "Sizce bir hocanın oyuncu transferinden komisyon alması etik midir?"

Önerdiği oyuncuları hoca ya aldırtamadığı için insanların hocaya karşı böyle davranması kışkırtılması verilen gazlar .... bunun cevabı sanırım Onur abi .

Murat Özyer kaldığı için mutluyum :? Bu kadar entrikadan sonra geri gelmesine üzgünüm :? O çok yıpratıldı ve ikinci adam olmasına rağmen geri gelmesine şaşırdım :? Ne yapmaya çalıştı bilmiyorum ama şaşkınlığımı gizlemiyorum :?

Evet Özyer'e yapılanlar haksızlıktı,Ülker'in Murat Hocayı zorla başımıza getiriyorsa onu bizce de antipatik yapar :? Off ne karışık iş ya sevineyim mi üzüleyim mi şaşırdım :? İçime sinmiyor bazı şeyler :?

Sanırım yarın resmi imza atılacakmış ama burada söylenenlerden sonra sabaha neler olur bilemem. ;)

Hala ülker başımıza özyeri getirdidemeyin arkadaşlar.

Bunu ispatlıyabilecek bir kişi varmı? ( belgelerle)? varsa çıksın göstersin belgeleri

dışarda konuşulanları burada pişirip pişirip atmayın milletin önüne.
siz hocayı ülker tuttu diyorsunuz ondan bundan duyma haberlerle.Benimde ondan bundan duyduğum haberlere göre Özyeri Şardan tutmak istemiş.Hadi buda bir tez.

Sonuna kadar senleyiz Hocam.

Onur abi,Arda kardeşim ve bilimum Özyer sevdalıları;

eğer ki yukarıda Mithat abinin yaptığı itham gerçekse, ki yalan olacağını hiç zannetmiyorum. ülker nereye, ben oraya, zihniyetiyle hareket eden ve bunu dillendiren bir insanın arkasında durabilecek misiniz ?

Kaan Can Garip' Alıntı:

eğer ki yukarıda Mithat abinin yaptığı itham gerçekse, ki yalan olacağını hiç zannetmiyorum. ülker nereye, ben oraya, zihniyetiyle hareket eden ve bunu dillendiren bir insanın arkasında durabilecek misiniz ?

Mithat abinin söylediklerine yalan demiyorum da nasıl oluyor da Mithat abinin her söylediği söz doğru oluyor da Murat Özyer, Mert Uyguç veya yöneticilerimizin söyledikleri herşey yanlış oluyor. Gereksiz heyecanlara kapılmayalım. Entrikalar konuşulmasın artık.

Arda Öztürk' Alıntı:
Hala ülker başımıza özyeri getirdidemeyin arkadaşlar.

Bunu ispatlıyabilecek bir kişi varmı? ( belgelerle)? varsa çıksın göstersin belgeleri

dışarda konuşulanları burada pişirip pişirip atmayın milletin önüne.
siz hocayı ülker tuttu diyorsunuz ondan bundan duyma haberlerle.Benimde ondan bundan duyduğum haberlere göre Özyeri Şardan tutmak istemiş.Hadi buda bir tez.

Sonuna kadar senleyiz Hocam.

Arda Haklısın sonuna kadar hocamızlayız .Onun geleceği ve rahatlaması için Ülker'den uzak olması herkes için yararlı olur.Bu Ülker herkesi yıprattı :?

Kaan Can Garip' Alıntı:

Kaan kardeşim kanıtlayın belgeler getirin kanıtlayın kanatlayında demeyim bu olayı buraya atan insan bunu kanıtlasın.

Burdan yazarak hocanın üstüne insanları üşüştürmenin anlamını söyleyin bana.Bizde yaparız bunu çok zor birşey değil.Şu yapılan bel altı vurmaktır.

Murat hocanın sırf galatasaray sevgisi için kaç gündür beşiktaşı beklettiğini ben biliyorum.Ama insanları Özyeri sevdirmek için bunu kullanmıyorum çünkü benimde elimde kanıtlıyabileceğim bir belge yok.

Ki böyle bir sevdirme politikasınada hocanın ihtiyacı yok taraftarın onu ne kadar çok sevdiği gerek forumdaki anketlerde gerek ilk yarıda ki efes maçında hocanın sahaya çıktığında salondan çıkan ses ,ikinci yarıda ayhan şahenk te yankılanan İmparator Özyer sesleri herşeyi anlatıyor.

Galatasaray Ülker'le olan sponsorluk anlaşmasını feshetti de Murat Özyer, Ülker yoksa ben de yokum mu dedi ??

Yapmayın bu kadar üstüne gitmeyin Murat Özyer'in. Adam Ülker'de yetişmiş Ülker'in ekmeğini yemiş ve Ülker sayesinde buralara gelmiş. Tabiki de Ülker'le arasında böyle bir ilişki olması doğal. Ama unutulmaması gereken bir şey var ki Ülker'i bu kulübe Murat Özyer sokmadı. Hesabınızı Murat Özyer'e değil gidip Ülker'i bu kulübün içine sokan liseli büyüğünüze, büyüklerinize sorun.

Arda Öztürk' Alıntı:
[quote="Kaan Can Garip":1rk9dkcw]Onur abi,Arda kardeşim ve bilimum Özyer sevdalıları;

Kaan kardeşim kanıtlayın belgeler getirin kanıtlayın kanatlayında demeyim bu olayı buraya atan insan bunu kanıtlasın.

Burdan yazarak hocanın üstüne insanları üşüştürmenin anlamını söyleyin bana.Bizde yaparız bunu çok zor birşey değil.Şu yapılan bel altı vurmaktır.

Murat hocanın sırf galatasaray sevgisi için kaç gündür beşiktaşı beklettiğini ben biliyorum.Ama insanları Özyeri sevdirmek için bunu kullanmıyorum çünkü benimde elimde kanıtlıyabileceğim bir belge yok.

Ki böyle bir sevdirme politikasınada hocanın ihtiyacı yok taraftarın onu ne kadar çok sevdiği gerek forumdaki anketlerde gerek ilk yarıda ki efes maçında hocanın sahaya çıktığında salondan çıkan ses ,ikinci yarıda ayhan şahenk te yankılanan İmparator Özyer sesleri herşeyi anlatıyor.[/quote:1rk9dkcw]
Arda kardeşim soruma cevap alamadım ama olsun. Murat Özyer Galatasaray için ne yaptı da imparator oldu ? bu kadar kolay olmamalı, bu yakıştırmaları yapmak. ayrıca belli ki Mithat abi camianın içinde, bizden daha iyi bilmesi normal bazı şeyleri.

Kaan Can Garip' Alıntı:
[Arda kardeşim soruma cevap alamadım ama olsun. Murat Özyer Galatasaray için ne yaptı da imparator oldu ? bu kadar kolay olmamalı, bu yakıştırmaları yapmak. ayrıca belli ki Mithat abi camianın içinde, bizden daha iyi bilmesi normal bazı şeyleri.

Kaan Özyer'in Galatasaraylı olması bize kaybolan heyecanımızı geri getirmesiyle İMPARATOR oldu.Mithat Abi herşeyi doğru bilebilir buna itirazım yok ama herşeyi söylemeyedebilir.

Arkadaşlar bugün bir Gazetede Solomon'u alacağımız yazıyor, ne şart olursa olsun çok büyük para verileceği ve getirileceğini okudum.

Gökce Başaran' Alıntı:
Arkadaşlar bugün bir Gazetede Solomon'u alacağımız yazıyor, ne şart olursa olsun çok büyük para verileceği ve getirileceğini okudum.

İster miyim kemkümkemküüüm :? Evet isterim :)

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Kaan Can Garip":23ckw781][Arda kardeşim soruma cevap alamadım ama olsun. Murat Özyer Galatasaray için ne yaptı da imparator oldu ? bu kadar kolay olmamalı, bu yakıştırmaları yapmak. ayrıca belli ki Mithat abi camianın içinde, bizden daha iyi bilmesi normal bazı şeyleri.

Kaan Özyer'in Galatasaraylı olması bize kaybolan heyecanımızı geri getirmesiyle İMPARATOR oldu.Mithat Abi herşeyi doğru bilebilir buna itirazım yok ama herşeyi söylemeyedebilir.[/quote:23ckw781]
Burak,Galatasaraylı olmasın ama işini yapsın. aldığı, harcadığı paranın hakkını versin. arma yı öpen futbolcu değil, arma için 90 dakika kendini parçalayan futbolcu lazım hesabı. ( Servet ) peki Murat hoca bu sezon başarısız olursa, telekom maçından sonra olduğu gibi susacak mısınız ?