Gündeme Dair

Re: Gündeme dair!...

Volkan Kiziltas' Alıntı:
[quote="Kaan Can Garip":3m5o2ert]Arda o maçta ben de oradaydım, pota arkasında. ama yemin ederim, öyle bir tezahürat duymadım.
Boşuna yemin etme abi[/quote:3m5o2ert]

7 bin kişi be kardeşim 7 bin....
Birde hoca hakkını verememiş dedin dikkatimi çekti.Sezon başlamadan 3 kupanın 3 ünüde talibiz diyip hiçbirinde final oynamadan efese kaçsa daha mı güzel olurdu?

avrupadaki 4.lüğü başarı saymamana saygı duyuyorum.

Arda Öztürk' Alıntı:
[quote="Volkan Kiziltas":35zck2md][quote="Kaan Can Garip":35zck2md]Arda o maçta ben de oradaydım, pota arkasında. ama yemin ederim, öyle bir tezahürat duymadım.
Boşuna yemin etme abi[/quote:35zck2md]

Birde hoca hakkını verememiş dedin dikkatimi çekti.Sezon başlamadan 3 kupanın 3 ünüde talibiz diyip hiçbirinde final oynamadan efese kaçsa daha mı güzel olurdu?

avrupadaki 4.lüğü başarı saymamana saygı duyuyorum.[/quote:35zck2md]
Arda, 3 kupa dan bir tane bile alamamak, bence başarısızlıktır, en azından Türkiye kupasını almalıydık. 4.lük başarıdır tamam ama abartılacak bir şeyi yok. kimse uleb'i uefa ile karşılaştırmasın uleb teki takımların kaliteleri malum..

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Kaan Can Garip":2vj8fse4]Burak kardeşim, sen efesin yerine, karşıyakayı koyup bu sorulara cevap bulabilrsen, belki bende seninkine cevap bulabilirm.

Karşıyaka bizden iyi miydi tüm sezoun :? Onların playoffa girmeleri büyük şaşkınlık yarattı.Oynadıkları oyunun bizden iyi olduğunu söylemezsin sanırım.Bizim takım 3 günde bir maç yapıyordu.Bizim takımı biraz daha benzer takımlarla karşılaştırmak lazım ;)[/quote:2vj8fse4]
Burak, adamların bench te oyuncuları yoktu, doğru düzgün paralarnı alamadılar, yine de efes ten bir maç aldılar. efesinki büyük başarısızlık, fiyasko bence.. biz limitlerimizin üzerine çıkmalıydık, Galatasaray forması giymek bunu gerektirir, paralarını tıkıt tıkıt aldılar bütün sezon...

Onur Yavuz' Alıntı:
Ortalıkta Özyer ile devam edileceği yönündeki dedikodular bayağı yoğunlaştı. Eğer Özyer ile yola devam kararı alınırsa tahmin edilenin aksine iyi bir ivme yakalacağımızı umut ediyorum. Umut fakirin ekmeği ...

Mithat Bey günlerce hangi davranışın geleneklerimize uygun hangilerinin uygun olmadığı, hangi davranışın etik olup hangisinin etik olmadığı konusunda fikir yürütüp durduk. Bir konudaki görüşünüzü öğrenmek istiyorum bu noktada. Belki vereceğiniz yanıta göre farklı sorular da sorabilirim. "Sizce bir hocanın oyuncu transferinden komisyon alması etik midir?"

Onur böyle bir şey bizim için ayıp sayılır ama avrupa bu olaya farklı bakıyor
ama ben ce etik değil hoca bunu yapıyorsa kulüp kasasından çalıyordur.Yani yemek yediği kaba pisliyordur.

avrupadaki 4.lüğü başarı saymamana saygı duyuyorum.[/quote]
Arda, 3 kupa dan bir tane bile alamamak, bence başarısızlıktır, en azından Türkiye kupasını almalıydık. 4.lük başarıdır tamam ama abartılacak bir şeyi yok. kimse uleb'i uefa ile karşılaştırmasın uleb teki takımların kaliteleri malum..[/quote]

Kesinlikle katılıyorum başarısızlıktır !

Ozaman neden Ergin ataman sesleri yükseldi o çok başarılı bir sezonmu geçirdi?
Yada neden camianın içinden Ergin hocaya teklif götürüldü ve ne cevap alındı?

Uğur GÜVEN' Alıntı:
Yani arkadaşlar 13 sene bizim ekmeğimizi yemedi ülkerin ekmeğini yedi ülker hocayı buraya kadar getirdi.Biz değil.!Elbet bi bağı olacak yani Ayrıca ülker murat hocayı fb nin başına getircekti hoca gitmedi galatasarayı seçti.Entrikalar dönüyor diyosunuz nerde entrika söyleyin bana resmi bir açıklama oldumu siteden yok Burda bizim 100-200 kişinin gördükleri konuştukları var bizden başka kim biliyor murat hocanın bizden ayrılıp ayrılmadığını sözleşmesinin bitip bitmediğini bile bilmeyen galatasaraylılar var biz burda kendi kendimize hoca getirip götürüyoruz(kimse alınmasın) Herşeyde böyleyiz telekomla birleşme olayındada basında bişey çıkıyor bilip bilmeden sallıyoruz.murat hoca geldiyse desteklemekten başka çaremiz yok ülkerlede sözleşme 4 sene Kaldı 2 sene bekle babam bekle

Seni fena kandırmışlar kardeşim feneri kabul etmedi hahahaha sen göremessen daha fazla oku bak neler dönüyor

Arda Öztürk' Alıntı:
[quote="Kaan Can Garip":3l4m2d36]Onur abi,Arda kardeşim ve bilimum Özyer sevdalıları;

eğer ki yukarıda Mithat abinin yaptığı itham gerçekse, ki yalan olacağını hiç zannetmiyorum. ülker nereye, ben oraya, zihniyetiyle hareket eden ve bunu dillendiren bir insanın arkasında durabilecek misiniz ?

Kaan kardeşim kanıtlayın belgeler getirin kanıtlayın kanatlayında demeyim bu olayı buraya atan insan bunu kanıtlasın.

Burdan yazarak hocanın üstüne insanları üşüştürmenin anlamını söyleyin bana.Bizde yaparız bunu çok zor birşey değil.Şu yapılan bel altı vurmaktır.

Murat hocanın sırf galatasaray sevgisi için kaç gündür beşiktaşı beklettiğini ben biliyorum.Ama insanları Özyeri sevdirmek için bunu kullanmıyorum çünkü benimde elimde kanıtlıyabileceğim bir belge yok.

Ki böyle bir sevdirme politikasınada hocanın ihtiyacı yok taraftarın onu ne kadar çok sevdiği gerek forumdaki anketlerde gerek ilk yarıda ki efes maçında hocanın sahaya çıktığında salondan çıkan ses ,ikinci yarıda ayhan şahenk te yankılanan İmparator Özyer sesleri herşeyi anlatıyor.[/quote:3l4m2d36]

Bu konuyu ben söyledim itham ettiğim kişi çıkar bunlar yalan derse bunlar olmadı derse bende çıkar derim ki işte size ispatı sen ne belgesinden bahsediyorsun kulüp elden gidiyor.ben daha önce yazdım ben bu sömürge sistemini yıkarım enkazda kim kalır onuda siz düşünün dedim ben bu kadar iddalıysam demek ki!!! var bir şeyler bu güne kadar kuru sıkı sıkmadım sıkmam da

eğer ki yukarıda Mithat abinin yaptığı itham gerçekse, ki yalan olacağını hiç zannetmiyorum. ülker nereye, ben oraya, zihniyetiyle hareket eden ve bunu dillendiren bir insanın arkasında durabilecek misiniz ?[/quote]

Kaan kardeşim kanıtlayın belgeler getirin kanıtlayın kanatlayında demeyim bu olayı buraya atan insan bunu kanıtlasın.

Burdan yazarak hocanın üstüne insanları üşüştürmenin anlamını söyleyin bana.Bizde yaparız bunu çok zor birşey değil.Şu yapılan bel altı vurmaktır.

Murat hocanın sırf galatasaray sevgisi için kaç gündür beşiktaşı beklettiğini ben biliyorum.Ama insanları Özyeri sevdirmek için bunu kullanmıyorum çünkü benimde elimde kanıtlıyabileceğim bir belge yok.

Ki böyle bir sevdirme politikasınada hocanın ihtiyacı yok taraftarın onu ne kadar çok sevdiği gerek forumdaki anketlerde gerek ilk yarıda ki efes maçında hocanın sahaya çıktığında salondan çıkan ses ,ikinci yarıda ayhan şahenk te yankılanan İmparator Özyer sesleri herşeyi anlatıyor.[/quote]

Bu konuyu ben söyledim itham ettiğim kişi çıkar bunlar yalan derse bunlar olmadı derse bende çıkar derim ki işte size ispatı sen ne belgesinden bahsediyorsun kulüp elden gidiyor.ben daha önce yazdım ben bu sömürge sistemini yıkarım enkazda kim kalır onuda siz düşünün dedim ben bu kadar iddalıysam demek ki!!! var bir şeyler bu güne kadar kuru sıkı sıkmadım sıkmam da[/quote]

Belge bildiğimiz belge resmi evrak kanıt.....

Yakarım yıkarımla olmuyor Mithat abi

Evet gerçekten iddaalısın ama iddaalar nereye kadar yakarsın onları aşağı indirirsin ozaman bizde sana Klübü kurtardığın için teşekkür ederiz.

Bunları yaparkende insanları bel altu vurmaktan vazgeçersen takımımız için iyi olur...

Bu konuyu ben söyledim itham ettiğim kişi çıkar bunlar yalan derse bunlar olmadı derse bende çıkar derim ki işte size ispatı sen ne belgesinden bahsediyorsun kulüp elden gidiyor.ben daha önce yazdım ben bu sömürge sistemini yıkarım enkazda kim kalır onuda siz düşünün dedim ben bu kadar iddalıysam demek ki!!! var bir şeyler bu güne kadar kuru sıkı sıkmadım sıkmam da[/quote]

gayet açık ve net !!! çok yakını olduğunuz Murat hoca, bir zahmet yalanlasın şunları, bizde sözlerimizi yiyelim.

Karşındakini dinlemiyorsun Mithat ABİ......

Hala iddaalardan bahsediyorsun ! 1 haziranda da çok iddaalıydın 2 haziran oldu Dedehayır dışarda biraz uzar dedin bekledik nereye kadar? bu iddaalar ne durumda?

GALATASARAY SPOR KLÜBÜNDE YAKARIM FELSEFESİ İLE BİYERE VARILMAZ...

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Uğur GÜVEN":zt16twvl]Yani arkadaşlar 13 sene bizim ekmeğimizi yemedi ülkerin ekmeğini yedi ülker hocayı buraya kadar getirdi.Biz değil.!Elbet bi bağı olacak yani Ayrıca ülker murat hocayı fb nin başına getircekti hoca gitmedi galatasarayı seçti.Entrikalar dönüyor diyosunuz nerde entrika söyleyin bana resmi bir açıklama oldumu siteden yok Burda bizim 100-200 kişinin gördükleri konuştukları var bizden başka kim biliyor murat hocanın bizden ayrılıp ayrılmadığını sözleşmesinin bitip bitmediğini bile bilmeyen galatasaraylılar var biz burda kendi kendimize hoca getirip götürüyoruz(kimse alınmasın) Herşeyde böyleyiz telekomla birleşme olayındada basında bişey çıkıyor bilip bilmeden sallıyoruz.murat hoca geldiyse desteklemekten başka çaremiz yok ülkerlede sözleşme 4 sene Kaldı 2 sene bekle babam bekle

Seni fena kandırmışlar kardeşim feneri kabul etmedi hahahaha sen göremessen daha fazla oku bak neler dönüyor[/quote:zt16twvl]

Ben öyle biliyorum abi zaten bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp sen herşeyi biliyosun anlat o zaman Murat hocamı gitmedi Yoksa İstemedilermi?

ibo carsamba gunu askere gidiyormus acayip heyecanliyim diyor. ibo simdi bostamis askerden sonra bir takimla anlasacakmis anladigim kadariyla fulkere gitmeycek cunku adi bile gecmedi programda !!!

Hahahahaha işte olay budur!!!

Adamlar işi çözmüş! Hem kendi adamlarını başta tutacaklar hem de transferde akıllarınca taraftarın ağzına bir parmak bal çalıp susturacaklar,şirin gözükecekler!

Ama bunu yiyen mutlaka olacaktır,kaldıki Murat ÖZYER'in Avery,McGowan,Hollman,Brittonn,Dee,Green gibi benzeri balon adam alışları hâlâ hafızalarda ama ne hikmetse bunlar hiç söylenmiyor söylendiğinde hemen sindirmeye çalışılıyor; Yok neymiş GS Lisesi mezunuymuş,bizden çıkmaymış saha da olup bitene bakan yok hep kişiliğe bakılıyor.

Bakalım bu yıl düşüş sürecek mi?

İlk yıl 4. Play-off yarı final
İkinci yıl 5. Play-off süpürülüş(bütçe attırılmasına rağman)

Türkiye Kupası hüsranları cabası,2.yarı müthiş düşüşü engelleyememiş bahaneler üretmiş ama ne hikmetse hâlâ toz kondurulmuyor.

Zaten bu yılda kılıfı hazır yine takım geç kuruldu,çok beklenildi gibi mazeretler üretecektir.Zaten yeri garanti kim takar Yalova Kaymakamını adam sponsorun adamı isteyolarsa seselerini çıkarsın Ülker kesi verir hemen yardımı olur biter.

Zaten Erkek Basketbol takımı Ülker'in tekelinde Galatasaray'dan ayrı bir yönetiliyor.Yöneticilerde ikide bir çıkıp basına ifade veriyorlar,düzen oturmuş.

Yazıklar Olsun!!!!!!

Başka birşey demiyorum......

Arda Öztürk' Alıntı:
eğer ki yukarıda Mithat abinin yaptığı itham gerçekse, ki yalan olacağını hiç zannetmiyorum. ülker nereye, ben oraya, zihniyetiyle hareket eden ve bunu dillendiren bir insanın arkasında durabilecek misiniz ?

Ki böyle bir sevdirme politikasınada hocanın ihtiyacı yok taraftarın onu ne kadar çok sevdiği gerek forumdaki anketlerde gerek ilk yarıda ki efes maçında hocanın sahaya çıktığında salondan çıkan ses ,ikinci yarıda ayhan şahenk te yankılanan İmparator Özyer sesleri herşeyi anlatıyor.[/quote]

Belge bildiğimiz belge resmi evrak kanıt.....

Yakarım yıkarımla olmuyor Mithat abi

Evet gerçekten iddaalısın ama iddaalar nereye kadar yakarsın onları aşağı indirirsin ozaman bizde sana Klübü kurtardığın için teşekkür ederiz.

Bunları yaparkende insanları bel altu vurmaktan vazgeçersen takımımız için iyi olur...[/quote]

Kimin takımı bizim mi? yoksa ülkerin çiftliğimi ben bu oyunu bozarım dersem bozarım bunu da alkış için değil galatasaray aşkı için yaparım sen eyüp abinle bir konuş kendisine bir takım açıklamalar yapıldı bu konuda bilgi sahibi o zaman bizim ne dediğimizi anlarsın bak Onur abin bana bir soru sordu demek ki onun da kulağına kar suyu kaçtı bu güne kadar benim babam senin babanı döver kavgası yapmadım yapmam da bir ,iki kişi için koskoca bir kurumu deşifre edemem yalnız senin anlaman gereken bir konu var her şey belgelenemez ama doğruluğunu herkes bilir.Burda bir rant var ve kimse bu ranttan vazgeçmiyor menejerler bir takım ayak oyunlarıyla işleri tıkırında devam ediliyor .İşte Erman hoca bu rantı bozacağı için istenmedi. Şimdi sen bu rantın da belgesini istersin

bi takim pruzler var galatasaraya daha yakinim bugun bitebilirdi ama bitmedi dedi murat ozyer cuma gunu teklif almis ufak pruzler kalmis !!! normalde transferin bugun bitmesi bekleniyormus ama daha omamis !!! tv net canli yayinda acikladi.

Arkadaşlar cuma günü murat hocaa ya teklif yapmış ız bugün imza AŞamasına gelmişiz ve murat hoca ek süre istemiş arada ufak pürüzler varmış

Seckin Hasseli' Alıntı:
bi takim pruzler var galatasaraya daha yakinim bugun biotebilirdi ama bitmedi dedi murat ozyer cuma gunu teklif almis ufak pruzler kalmis !!!
Murat hoca bulmuşta bunuyor... madem çok seviyor takımı, atsın imzayı. zaten zaman kalmadı ...

Kaan Can Garip' Alıntı:
[quote="Seckin Hasseli":1pwmevi2]bi takim pruzler var galatasaraya daha yakinim bugun biotebilirdi ama bitmedi dedi murat ozyer cuma gunu teklif almis ufak pruzler kalmis !!!
Murat hoca bulmuşta bunuyor... madem çok seviyor takımı, atsın imzayı. zaten zaman kalmadı ...[/quote:1pwmevi2]

Tamam Galatasaray ı seviyor kimsenin Galatasaray sevgisini tartışmak bize düşmez ama sonuçta adam bu işten ekmek yiyor