Gündeme Dair

Re: Gündeme dair!...

Murat Hoca'ya ayıp yapıldı. Bundan sonra Murat Hoca takımın başına gelirse hoş olmaz. Zaten bu kargaşa ortamında da bu sene çok yıpranır ve bu onun içinde kötü olur. Bu sene için artık benim fazla bir beklentim kalmadı. Umarım yöneticilerimiz bundan sonra daha bilinçli ve aklı başında hareketler yapıp bundan sonraki seneler için gerekli planlamayı yaparlar...

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Murat Hoca'ya ayıp yapıldı. Bundan sonra Murat Hoca takımın başına gelirse hoş olmaz. Zaten bu kargaşa ortamında da bu sene çok yıpranır ve bu onun içinde kötü olur. Bu sene için artık benim fazla bir beklentim kalmadı. Umarım yöneticilerimiz bundan sonra daha bilinçli ve aklı başında hareketler yapıp bundan sonraki seneler için gerekli planlamayı yaparlar...

Murat Hocaya kim neyin ayıbını yaptı? Murat Özyerin sözleşmesi bitmişti kulup kendisiyle sözleşmeyi uzatmama kararı aldı Erman Kunterle anlaştı ancak artık nasıl olduysa(!) bir anda birileri çomak sokmayı başarabildi. Asıl ayıbı olan varsa oda Murat Özyerin ayıbıdır istenmediği bir yerde sponsor arkasına sığınıp hala geri gelmeye çalıştığı için...

Yazacak çok şey varda neyse artık

Alen Hekimbas' Alıntı:
[quote="Uğur YILMAZ":39raeqd0]Murat Hoca'ya ayıp yapıldı. Bundan sonra Murat Hoca takımın başına gelirse hoş olmaz. Zaten bu kargaşa ortamında da bu sene çok yıpranır ve bu onun içinde kötü olur. Bu sene için artık benim fazla bir beklentim kalmadı. Umarım yöneticilerimiz bundan sonra daha bilinçli ve aklı başında hareketler yapıp bundan sonraki seneler için gerekli planlamayı yaparlar...

Murat Hocaya kim neyin ayıbını yaptı? Murat Özyerin sözleşmesi bitmişti kulup kendisiyle sözleşmeyi uzatmama kararı aldı Erman Kunterle anlaştı ancak artık nasıl olduysa(!) bir anda birileri çomak sokmayı başarabildi. Asıl ayıbı olan varsa oda Murat Özyerin ayıbıdır istemediği bir yerde sponsor arkasına sığınıp hala geri gelmeye çalıştığı için...

Yazacak çok şey varda neyse artık[/quote:39raeqd0]

Murat Özyer ayarladı yani herşeyi.

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Alen Hekimbas":2xo7e3ws][quote="Uğur YILMAZ":2xo7e3ws]Murat Hoca'ya ayıp yapıldı. Bundan sonra Murat Hoca takımın başına gelirse hoş olmaz. Zaten bu kargaşa ortamında da bu sene çok yıpranır ve bu onun içinde kötü olur. Bu sene için artık benim fazla bir beklentim kalmadı. Umarım yöneticilerimiz bundan sonra daha bilinçli ve aklı başında hareketler yapıp bundan sonraki seneler için gerekli planlamayı yaparlar...

Murat Hocaya kim neyin ayıbını yaptı? Murat Özyerin sözleşmesi bitmişti kulup kendisiyle sözleşmeyi uzatmama kararı aldı Erman Kunterle anlaştı ancak artık nasıl olduysa(!) bir anda birileri çomak sokmayı başarabildi. Asıl ayıbı olan varsa oda Murat Özyerin ayıbıdır istemediği bir yerde sponsor arkasına sığınıp hala geri gelmeye çalıştığı için...

Yazacak çok şey varda neyse artık[/quote:2xo7e3ws]

Murat Özyer ayarladı yani herşeyi.[/quote:2xo7e3ws]

Artık onu bilmiyorum Kerem tüm bu olup bitenlerden sonra umurumdada değil açıkçası

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Alen Hekimbas":14zapu1j][quote="Uğur YILMAZ":14zapu1j]Murat Hoca'ya ayıp yapıldı. Bundan sonra Murat Hoca takımın başına gelirse hoş olmaz. Zaten bu kargaşa ortamında da bu sene çok yıpranır ve bu onun içinde kötü olur. Bu sene için artık benim fazla bir beklentim kalmadı. Umarım yöneticilerimiz bundan sonra daha bilinçli ve aklı başında hareketler yapıp bundan sonraki seneler için gerekli planlamayı yaparlar...

Yazacak çok şey varda neyse artık[/quote:14zapu1j]

Murat Özyer ayarladı yani herşeyi.[/quote:14zapu1j]

Tabi abi. Murat Özyer daha çocukken Ülker tarafından keşfedilerek yetiştirildi ve Galatasaray Lisesi'nin içine sızdırıldı. Oradanda basketbol şubesinin başına. Murat Özyer tam eğitimli bir Ülker ajanı aslında.

Tamam bana göre ayı yapıldı. Sen bir adama sözleşmesi bitmesine rağmen haftalarca bizi bekle diyorsan. Seninle çalışmayacağız, hedefimiz şampiyonluk diyorsan, ona gerekli değeri vermeyip ardından ''Ya tekrar bizim takımın başına geç'' diyorsan bu ayıbın önde gidenir bana göre... Umarım Murat Hoca Gelmez!!! :?

şu an ortada büyük bir kepazelik var ve biraz daha böyle devam ederse, o çok istediğimiz şampiyonluğa bu senede ulaşamayacak gibiyiz... umarım sene sonunda bunun hesabını verecek birisi çıkar !!!
ama ben yinede umutluyum. hocamız belli olduktan sonra, kaliteli yabancı transferleriyle, şampiyonluğa ulaşabiliriz. bunu çok istiyorum...

TESADÜFE BAK

Sevgili hocam gerçi sizi sevmediğimi cümle alem biliyor ama olsun hem yaş hem okul büyüğüm olarak sevmesemde size saygı göstermeleyim Şimdi ne yapıp nasıl ettiniz bilmiyorum ama bu kulube tekrar geldiniz!!!! şimdi artık size saygı duyan gençleride kaybettiniz istenmediğiniz yerde çeşitli mali tehditlerle ve dostlarınız bu kulüpte kaldınız.Asıl merak ettiğim iki konu var biliyorum ki bu formu okuyorsunuz.Eğer bu sorduğum sorulara bir cevap verirseniz sizi gerçekten takdir edeceğim.

1- Perşembe günü Beşiktaş şube sorumlusu sn.Şeref Yalçınla yaptığınız toplantıda ne söyledinizde Şeref bey sizi toplantıdan çıkardı.

2- Gebze de yapılan beyaz gölge aktivitelerinde size sorulan bu sene hangi takımı çalıştıracaksınız sorusuna Ülker beni nereye gönderirse orada olacağım yanıtını verdinizmi ben bu cevabı verdiğinizi çok ii biliyorum sesiniz bayağı netti.

Şimdi bu koltukta oturmak için çevirdiğiniz oyunlar sağlam bir sonuç verdi yeni göreviniz hayırlı olsun yakında sömürge valisi hakan aydınol' bu kulübü tamamen idare edersiniz .

Herseye eyvallah dedik diyelim .Murat hoca geri geldi ben olsam bana bunu yapan insanlar calısmam o ayrı bir konuda onlar gider ozaman gelirsın asla lafım olmazda bu sene alınıcak kötü bir sonucda murat hoca bir daha bu klbün kapsındanda giremez bununda farkındadır insallah.

Belki bana paranoyak diceksiniz ama benim dediklerim cıkıcak gibi yalandan 1 sene basaralı olunucak murat hoca vede ülker şirin gözükmek için artık final oynatıcaklardır bjk zaten bitik fülkerden solomon gitmis takımın yarısı gitmis demek kalmıs 1 EFES onlada finaldekarsılasırsın yenilirsin al sana basarı 8) sonra ülkerle bir 10 senede daha hobbaaaaa

Mithat Duran' Alıntı:
TESADÜFE BAK

Sevgili hocam gerçi sizi sevmediğimi cümle alem biliyor ama olsun hem yaş hem okul büyüğüm olarak sevmesemde size saygı göstermeleyim Şimdi ne yapıp nasıl ettiniz bilmiyorum ama bu kulube tekrar geldiniz!!!! şimdi artık size saygı duyan gençleride kaybettiniz istenmediğiniz yerde çeşitli mali tehditlerle ve dostlarınız bu kulüpte kaldınız.Asıl merak ettiğim iki konu var biliyorum ki bu formu okuyorsunuz.Eğer bu sorduğum sorulara bir cevap verirseniz sizi gerçekten takdir edeceğim.

1- Perşembe günü Beşiktaş şube sorumlusu sn.Şeref Yalçınla yaptığınız toplantıda ne söyledinizde Şeref bey sizi toplantıdan çıkardı.

2- Gebze de yapılan beyaz gölge aktivitelerinde size sorulan bu sene hangi takımı çalıştıracaksınız sorusuna Ülker beni nereye gönderirse orada olacağım yanıtını verdinizmi ben bu cevabı verdiğinizi çok ii biliyorum sesiniz bayağı netti.

Şimdi bu koltukta oturmak için çevirdiğiniz oyunlar sağlam bir sonuç verdi yeni göreviniz hayırlı olsun yakında sömürge valisi hakan aydınol' bu kulübü tamamen idare edersiniz .
Mithat abi dediklerin doğruysa yorum bile yapmam. Murat hoca gelmişse, destek vermekten başka bir çaremiz yok. desteğini alır yine geçen seneki gibi; ama bu sene olası bir başarısızlıkta o salon yıkılır bunu da bilsin Murat hocamız !!!

KOYUN DEĞİLİZ Kİ GÜDESİNİZ !!!

aksama tvnet'te ismet badem'in programi nasilsa var oraya canli baglaniyor ahmet dedehayir vede gecen hafta programa konuk olurumda demisti gundem hakkinda konusucaklari bilgileri yazarim programda carli diye biri var paso sivri sorulari soruyor bakalim bu sefer neler sorucak cvplar neler olucak en azindan ilgilenen isimleri aliriz.

ya mitat abi hani yanlış anlama abi de oyle şeyler diyosunki ben diyorum murat hoca yüzünden onun oyunlarıyla erman hoca gelmedi heralde, abi erman hoca fransada çalışmak için mi reddeddi bizi yoksa sponsorun falan baskısıyla mı anlaşamadık bişeyler biliyosan abi bizde bilmek isteriz murat hocayı ben şahsen çok seviyorum ama tamamen fenerin tarafında olan sponsorumuz oyuncağıysa onların arkasına sığınıp galatasaraya şantaj yapma gafletine düşmüşse bilelim yani

Seckin Hasseli' Alıntı:
aksama tvnet'te ismet badem'in programi nasilsa var oraya canli baglaniyor ahmet dedehayir vede gecen hafta programa konuk olurumda demisti gundem hakkinda konusucaklari bilgileri yazarim programda carli diye biri var paso sivri sorulari soruyor bakalim bu sefer neler sorucak cvplar neler olucak en azindan ilgilenen isimleri aliriz.
seçkin akşam saat kaçta bahsettiğin program acaba internette bulamadım saatini ben

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Seckin Hasseli' Alıntı:
seçkin akşam saat kaçta bahsettiğin program acaba internette bulamadım saatini ben

Gelişmeleri yazarsanız bu programdaki seviniriz Teşekkürler.........

Seckin Hasseli' Alıntı:

ya bide çok olucak ama frekansı nı aradım ama bulamadım :( verirseniz sevinirim

[quote="Seckin Hasseli":vyartwf6]aksama tvnet'te ismet badem'in programi nasilsa var oraya canli baglaniyor ahmet dedehayir vede gecen hafta programa konuk olurumda demisti gundem hakkinda konusucaklari bilgileri yazarim programda carli diye biri var paso sivri sorulari soruyor bakalim bu sefer neler sorucak cvplar neler olucak en azindan ilgilenen isimleri aliriz.
seçkin akşam saat kaçta bahsettiğin program acaba internette bulamadım saatini ben[/quote:vyartwf6]

20:15 te d-smart 85. kanalda digerlerini bilmiyorum.

Seckin Hasseli' Alıntı:
[quote="Şamil Turançiftçi":xy4vtvlu][quote="Seckin Hasseli":xy4vtvlu]aksama tvnet'te ismet badem'in programi nasilsa var oraya canli baglaniyor ahmet dedehayir vede gecen hafta programa konuk olurumda demisti gundem hakkinda konusucaklari bilgileri yazarim programda carli diye biri var paso sivri sorulari soruyor bakalim bu sefer neler sorucak cvplar neler olucak en azindan ilgilenen isimleri aliriz.
seçkin akşam saat kaçta bahsettiğin program acaba internette bulamadım saatini ben[/quote:xy4vtvlu]

20:15 te bende d-smart 85. kanalda digerlerini bilmiyorum.[/quote:xy4vtvlu]
ok genede saol

ya mitat abi hani yanlış anlama abi de oyle şeyler diyosunki ben diyorum murat hoca yüzünden onun oyunlarıyla erman hoca gelmedi heralde, abi erman hoca fransada çalışmak için mi reddeddi bizi yoksa sponsorun falan baskısıyla mı anlaşamadık bişeyler biliyosan abi bizde bilmek isteriz murat hocayı ben şahsen çok seviyorum ama tamamen fenerin tarafında olan sponsorumuz oyuncağıysa onların arkasına sığınıp galatasaraya şantaj yapma gafletine düşmüşse bilelim yani

Erman hoca fransa için değil biz ülkerin ikinci defa yaptığı şantaja boyun eğdiğmiz için getirilmiyor bunada yalnızca yazıklar olsun denir.Bu kadar entrikaya bu kadar dalavereye göz yumanlar utansın ama bir yerde dur denecek işte o zaman bu forumda ki bütün galatasaraylılar o insanların suratına tükürecek

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Şamil Turançiftçi":1tbhudys]ya mitat abi hani yanlış anlama abi de oyle şeyler diyosunki ben diyorum murat hoca yüzünden onun oyunlarıyla erman hoca gelmedi heralde, abi erman hoca fransada çalışmak için mi reddeddi bizi yoksa sponsorun falan baskısıyla mı anlaşamadık bişeyler biliyosan abi bizde bilmek isteriz murat hocayı ben şahsen çok seviyorum ama tamamen fenerin tarafında olan sponsorumuz oyuncağıysa onların arkasına sığınıp galatasaraya şantaj yapma gafletine düşmüşse bilelim yani

Erman hoca fransa için değil biz ülkerin ikinci defa yaptığı şantaja boyun eğdiğmiz için getirilmiyor bunada yalnızca yazıklar olsun denir.Bu kadar entrikaya bu kadar dalavereye göz yumanlar utansın ama bir yerde dur denecek işte o zaman bu forumda ki bütün galatasaraylılar o insanların suratına tükürecek[/quote:1tbhudys]
Ülkerin yaptığı 2.şantaj nedir Mithat abi söyleyebilir misin?