Haluk Yıldırım

Re: Haluk Yıldırım Galatasaray'da

Sevgili Salih,bende altına imza atarım.Aynı şeyi Bayan Basket maçlarında da çok gördüm.Herkes Nevriye'ye kızar ama o kıza edilen küfürlerden ben utanmıştım.O kadar küfür yersen sonunda sende bir tepki gösterirsin.Haluk'a edilen küfürler Telekom'da oynarken bizim maçlarda soktuğu 3'lüklerde sonra başlamıştı.Adamın sağlığıyla ilgili bile küfrettiler be.Kusura bakmayın ama aynı durumda kim olsa bir tepki verir.

Haluk bu ülkede saygıyı hakeden sporculardan biridir.Eğer hocamız istemişse hoşgelmiş.Ben Oktay Mahmudi'ye inanıyorum.Onun kuracağı takımada sonuna kadar destek vericem.

Haluk yıldırım transferine bende sıcak bakmıyom.ama Olaya iki taraftanda bakmak lazım,oyuncu taraftara küfrettiğinde asla unutmuyoz,ama biz neden oyunculara küfür ediyoz.bırakın Haluk yıldırımı,kendi altyapımızdan yetişen Kerem tunçeriye bile yapılanlar ortada.oyuncu tabiiki iyi oynayacak,basket attığında sevinecek.örneğin Murat özyer döneminde FB.Ülkeri yendiğimiz maçta Hüseyin beşokun sevinci neredeyse beni ağlattı.ama belkide FBliler hüseyine çok sinirlendi.Ama durduk yerde oyuncu taraftara küfür ediyosa orasını bilemem.

Bir küfür muhabbetidir gidiyor. Aynı şekilde sağlık ve sporcu yaşantısı da.

Benim Halukla ilgili küfür anım yok açıkçası. Gerçi kabulleniyor insanlar o da ilginç ya neyse. Bu kadar camianın efendisi bir adamın, takım kaptanı olacak bir adamın küfür etmesi de normal tabi. Bilmiyorum gerçekten müstahak kavramı konusunda cidden haklı çıkmaya başlıyorum.

Sağlık ve sporculuğu konusunda da ağzını açan yok zaten. Tek konuşulan 38 yaşı ve 2 yıllık sözleşmesi ki bu durumda eleştiriler çok normal.

Hayır anlamadığım bir sürü isim var takıma abilik edebilecek Galatasarayla adı yakın geçen zihinlerde.

Hüseyin Beşok zaten başlı başına bir örnek. Olmadı mı Ersin Görkem var. Çok mu zor yani Ersin Görkem i getirmek bu pozisyona.

Murat İNAL' Alıntı:
Bir küfür muhabbetidir gidiyor. Aynı şekilde sağlık ve sporcu yaşantısı da.

Benim Halukla ilgili küfür anım yok açıkçası. Gerçi kabulleniyor insanlar o da ilginç ya neyse. Bu kadar camianın efendisi bir adamın, takım kaptanı olacak bir adamın küfür etmesi de normal tabi. Bilmiyorum gerçekten müstahak kavramı konusunda cidden haklı çıkmaya başlıyorum.

Sağlık ve sporculuğu konusunda da ağzını açan yok zaten. Tek konuşulan 38 yaşı ve 2 yıllık sözleşmesi ki bu durumda eleştiriler çok normal.

Hayır anlamadığım bir sürü isim var takıma abilik edebilecek Galatasarayla adı yakın geçen zihinlerde.

Hüseyin Beşok zaten başlı başına bir örnek. Olmadı mı Ersin Görkem var. Çok mu zor yani Ersin Görkem i getirmek bu pozisyona.
Murat abi 2 yıllık mı imzalanmış ?

Bu transfer 1 gunde bu kadar yorum alıyorsa demek ki bu adam kariyeri boyunca iz bırakacak birseyler yapmıs. Hayırlı ugurlu olsun... Hoşgeldin Haluk Yıldırım!

mazharozsoy' Alıntı:
Bu transfer 1 gunde bu kadar yorum alıyorsa demek ki bu adam kariyeri boyunca iz bırakacak birseyler yapmıs. Hayırlı ugurlu olsun... Hoşgeldin Haluk Yıldırım!

Bu yaptıkları olumlu veya olumsuz olarak ikiye de ayrılabilir
Haluk Yıldırım'dan sonraki hedef İbrahim Kutluaymış ! bir yandan Melih M. gibi bir gelecek vaad eden oyuncu alırken bir yandan Haluk Yıldırım gibi saçının kılları beyazlaşmış bir baş yapıt almak akıllara atalarımızın dedigi güzel bir söz getiriyor;

''bu ne perhiz bu ne lahana turşusu''

Haluk yıldırım transferinde herşey konuşulabilir ama bu yaş mevzusu ve alay içerikli yazılar beni şahsen üzmekte.bu transfer gereklimiydi,olmalımıydı,taraftarımza diyalogları,iyimi kötümü oyuncu vb gibi konular konuşulabilir.ama sırf yaşına bakarak yorum yapılmamalı.Haluk yıldırım çoğu genç oyuncudan daha istekli,daha güçlüdür.bende bu transfere karşıyım ama yaşına yönelik alay içerikli yazılar bence yanlış.

Çoğu kimse abilik için Hüseyin BEŞOK ismini vermiş ama onun isteyeceği ücret ve süre Haluk YILDIRIM yanında ''yüksek'' olacağı kanısındayım...

Artık saha performansı ve takım içindeki etkinliği ile bu transferi ileride daha iyi görebiliriz, varsayımlar ve inatlaşmalar nafile...

mutlu tuna' Alıntı:
Haluk yıldırım transferinde herşey konuşulabilir ama bu yaş mevzusu ve alay içerikli yazılar beni şahsen üzmekte.bu transfer gereklimiydi,olmalımıydı,taraftarımza diyalogları,iyimi kötümü oyuncu vb gibi konular konuşulabilir.ama sırf yaşına bakarak yorum yapılmamalı.Haluk yıldırım çoğu genç oyuncudan daha istekli,daha güçlüdür.bende bu transfere karşıyım ama yaşına yönelik alay içerikli yazılar bence yanlış.

Mutlu Tuna kusura bakmayın yaşınız görünmedigi için nasıl hitap edecegimi bilmiyorum büyükseniz kusura bakmayın

Daha 2-3 hafta önce mevzun olduğu Adana Anadolu Lisesinin bir etkinliginde yaptığı maçta 10 dakika oynadıktan sonra nefes nefese kalan bu sezon Bjk ile devam mı sorusuna kontratım bitti Beşiktaş'ta para sorunları çok kalmayı pek düşünmüyorum orta düzeyli bir takıma gidip abilik yapmayı sonrada birakmayi düşünüyorum diyen bir oyuncudan ne bekleyebilir takım ?

1-)Galatasaray orta düzey bir takım mı ?Öyleyse orta düzey takım için fazla beklenti içinde değil miyiz ?
2-)Galatasaray'a abilik yapacak başka adam kalmadı mi ?
3-) Biz hedefsiz takım mıyız ?Öyle değilsek neden hedefsiz bir oyuncu alındı ?

Ali Demirci' Alıntı:
Çoğu kimse abilik için Hüseyin BEŞOK ismini vermiş ama onun isteyeceği ücret ve süre Haluk YILDIRIM yanında ''yüksek'' olacağı kanısındayım...

Artık saha performansı ve takım içindeki etkinliği ile bu transferi ileride daha iyi görebiliriz, varsayımlar ve inatlaşmalar nafile...

Öncelikle şunu söyleyeyim Haluk Yıldırım transferinin tek elle tutulur tarafı Oktay Hoca'nın kadrosuna onu almasıdır...

Ancak Ali Abi bir soru soracam ve dürüstçe cevabınızı bekleyecem;

Haluk Yıldırım'ı, Murat Özyer transfer etmiş olsaydı Galatasaray'a şu anda aynı şekilde destekler miydiniz ?

Aman Allah'ım Burak yine Murat Özyer konusunu açıyor Mithat abi görmesin :)

Burak Barut' Alıntı:
Ancak Ali Abi bir soru soracam ve dürüstçe cevabınızı bekleyecem;

Haluk Yıldırım'ı, Murat Özyer transfer etmiş olsaydı Galatasaray'a şu anda aynı şekilde destekler miydiniz ?

Sevgili Burak varsayımlar üzerinden hareket etmek ne kadar doğrudur tartışılır ama madem sordun samimiyetle cevap verelim.

Murat ÖZYER hiçbir zaman son 2 yıldaki gibi düşük bütçe ile çalışmadı o da abiler istedi ama ''bonkör abiler'' tercih edildi bütçe etkisiyle. Hüseyin BEŞOK'un aldığı ücret zaten hatırı sayılır bir ücret idi.

Kaldıki M.ÖZYER oynatmak istediği sistem ve tercihleri ile hep eleştirildi içinde bulunduğumuz ortamda ne yapmak istediğini iyi bilen ve ona göre kadro kurmaya çalışan bir isim var. Bütçe belli hedefler belli.

Eğer hedef şampiyonluk olsaydı, Haluk YILDIRIM tercihini eleştirirdim ama temel hedef bir takım kimyası oluşturmak o nedenle ben bu hamleyi makul karşılıyorum, olumlu benim için...

Hedeflere göre oyuncu seçimi önemli olan bu...

mazharozsoy' Alıntı:

Evet, bende çok iz bıraktı, 20'ye giden maçta bile ortalığı germesi bu efendi oyuncunun.

Çağlar Bey,

Olay sadece küfür değil, kesinlikle Haluk Yıldırım'ın öyle beyefendi bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Sahadışındaki halini bilemem; ama Galatasaray maçlarıdnaki gereksiz agresifliklerini görmezden gelmenin anlamı yok.

Ne abilikmiş yahu?Eğer esas mesele abilikse Tufan Ersöz'de ,Ermal Kuqo'da bunu sonuna kadar yapardı.Haluk'a hiç gerek yoktu.

Vallahi ya ne abilikmiş bu böyle.Haluk Yıldırım bu takıma abilik yapacağına takım abisiz kalsın.
Ayrıca her transfer konusunda dikkatimi çekti.Transfer ne kadar kötü olursa olsun yok abilikti,yok tecrübeydi gibi kavramlar yapıştırılıp transfer iyiymiş gibi gösterilmeye çalışılıyor.Yeni bir oluşum içerisindeki takımımıza hiç ama hiç yakışmayan bir transfer oldu.Yine de formasının hatırına hayırlı olsun.

Arkadaş bir inceleyin yahu,neden bu kadar insan bir oyuncu hakkında olumsuz fikir beyan ediyor,bundan önce 3-4 transfer oldu onlara neden olumsuz yorum yapılmamış bir düşünün...Birde olumsuz fikir beyan edenlerin çoğu bu takımı bu sporu yakinen uzun süredir takip eden kişiler...Yani ortalama bir insan beyni nasıl bu olayı kafasında ölçüp tartmaz,demek var birşeyler yahu yoksa Haluk'la bu insanların ne alakası var demez,hakikaten inanamıyorum...Olumsuz yorum yapanların hepsi bizim takımın 3 numarası için kendini yakıştırıyordu onun için bu adamı karalıyorlar diyemi düşünülüyor...