Haluk Yıldırım

Re: 14 # Haluk Yıldırım

Salih Coskun' Alıntı:
Benim demek istedigim, bizim taraftarimiz rakip oyuncu birsey yapmasa bile sirf iyi oynadigi icin küfür ediyor. Emre ile ayni durum degil bu Emre ihanet ettigi icin küfüre katlanacak. Ama Haluk öyle degil. Taraftar grubuyla kavga ettiyse bu Haluk'la o taraftar grubunun arasinda olan birsey.

Yaşanmışlık yoksa bu konuda atıp tutmak doğru değil,bu konu hassas bir konu,gerekenler söylendi,bundan sonrası takıma zarar verir diyede susuldu,bundan sonra bu olayı savunmak genişlik,konuşmak takıma zarar vermektir...Fazla geniş olmadan,yaşamadığımız bir olay üzerinden sosyolojik bir açılımda bulunmadan kapatalım en iyisi...Olmazmı?Çünkü bahsedilen olay hadi bunuda geçelim ,haklı yanlarıda var hani, nolacak denilecek tarzda bir durum değil...

Zaten ne zaman Galatasaray'ı Galatasaray yapan değerlere bir gölge düşse, konuşursak takıma zarar veririz korkusu alıyor içimizi.. Ben merak ediyorum artık; Galatasarayın, o beğenmediğimiz Fenerbahçeden ne farkı kaldı.. Hep adamları suçluyoruz..Biz gelenek kulübüyüz, bizim değerlerimiz var, bizim ilkelerimiz var diyoruz ama olmuyor işte..Sonra ben bir bakıyorum Nilay Yiğitler, Ali Peçenler, Haluk Yıldırımlar.. Birisi gider, yok olmadı der , geri gelir.. Sanki babasının çiftliği gibi.. Birisi rakip takımın coachuyken Galatasaray taraftarına el kol yaparken, gelir kadın takımına coach olur.. Şu takıma Mirsad gelse, aman takıma zarar veririz deyip susacağız..

Tamam buna da susalım ama nereye kadar.. Başarıya giden her yol mübah değildir..

Son söz; O forma kutsaldır, nasip olmamalı herkese..

Forma bile üzerinde durmamış zaten. Yakışmamış.

Demek ki gercekten de bu forma kutsalmış.

Salih, senin mantığınla her maç sahadan tribüne el kol hareketleri yapan Zaza Enden de bu formayı giyebilirdi. Aslında ona ana avrat düz gitmişizdir de o yüzden çekiyordur belki o hareketleri değil mi? Oyuncuların hiç suçu yoktur.

Haluk çok çok ekstra katkılar sağlamalı ki onu o forma içinde görmeye tahammül etmeye başlayabileyim. Abilik mabilik hikaye, 3 numaramız zayıf, boşluğu doldursun arkadaş.

Geçen maçta pek katkısı yoktu açıkçası sene içinde böyle formsuz dönemleri de olacaktır ama kimi maçlarda attığı üçlükler ve sayılar ile takımımıza faydalı olacağını düşünüyorum...

Oktay Muhmuti onu zaten takıma abilik etsin diye aldı,inşallah Oktay hocanın yüzünü kara çıkarmaz ne diyeyim...

Sevmiyorum ve hiçbir zaman da abartıldığı kadar basketbol dehası olduğunu düşünmedim. Geçen sene Beşiktaş'ta iyi karakter koymuş doğrudur.

Bize karşı her maç kırmızı görmüş boğa gibi oynarken (iyi performans kötü performans meselsi değil, 20ye giden maçlarda bi,le ortamı germekten bahsediyorum) taraftarın önündeki ilk maçta, böylesine önemli bir maçta bu kadar kötü bir oyun sergilemesi ise hiç ama hiç hoş olmadı. Fiziken de hazır görünmüyor, umarım da Galatasaray'daki ilk ve son sezonu olur.

Bu takımın iki büyük abisini hayranlık içinde izlemiştim.Orhun Ene ve Hüseyin Beşok.Bu kadar büyük isimlerin ardından Haluk olmadı.

Veteranlar gibi oynuyor. Sahada ben bittim diye bağırıyor. Zaten sevmiyorum oyunuyla dahada nefret ettiriyor.

bu sene basarısız olursak seneye koc olur takıma!

Beşiktaş karşısında aslanlar gibi mücadele etti, parçalı öyle yakıştı ki sana! Umarım uzun yıllar formamızı giyersin ve basketbolu çatımız altında bırakırsın!

Başka sebepler yüzünden asla kabullenemeyeceğimiz bir oyuncu olsa da, bu yaşta hala bu performans hayret edici gerçekten.

İki takım arasındaki fark (12 sayı) Haluk sayesinde gerçekleşti.Oyuna girdiğinde 5 sayı gerideyken ,çıkarken 11 sayı öndeydik.Resmen takımı ateşledi.5 dakikada 10 sayı üretti.Helal olsun...

Bugünkü mücadelesiyle beni de şaşırttı. İlerlemiş yaşına rağmen katkı sağlıyo takıma tebrik etmek lazım... Umarım daha çok maçta katkı görürüz kendisinden..

Ben de performansını çok beğendim bugün.Yalnız bilmediğim için merak ediyorum, kendisini sevmemenizin sebebi nedir ? Bir hareket olayından falan bahsediliyor fakat görmediğim için yorum yapamıycam.Videosu falan var mı acaba ? Ben, bire bir tanışmış biri olarak düzgün, efendi bir insan olduğunu söyleyebilirim rahatlıkla.

Doruk, internette olay görüntüleri var mı bilmiyorum ama Beşiktaş´ta oynadığı dönemde Galatasaray taraftarına hareket çekip küfretmişti.

Kimimiz, geçmişe takılmanın anlamı yok farklı takımda oynarken o tavrı sergilemis normal diyor; kimimiz ise profesyonelse bir gün burada da forma giyebileceğinin hesabını yaparak ihtiyatlı davranmalı diyor.

Haluk Yıldırım´ın çok efendi olduğu söylenir ama yaşananlar da bir gerçek. Bugünkü başarımı takdire değer ama...

Onur Yavuz' Alıntı:
Doruk, internette olay görüntüleri var mı bilmiyorum ama Beşiktaş´ta oynadığı dönemde Galatasaray taraftarına hareket çekip küfretmişti.

Kimimiz, geçmişe takılmanın anlamı yok farklı takımda oynarken o tavrı sergilemis normal diyor; kimimiz ise profesyonelse bir gün burada da forma giyebileceğinin hesabını yaparak ihtiyatlı davranmalı diyor.

Haluk Yıldırım´ın çok efendi olduğu söylenir ama yaşananlar da bir gerçek. Bugünkü başarımı takdire değer ama...
O değilde bugün iyi oltaya geldim ama Haluk konusunda.. :)

Anladım abi teşekkür ederim.Dediğin gibi her ne kadar efendi bir insan da olsa bu yaptığı terbiyesizliğin üstünü kapatmaz.

Galatasaray'da forma giyen her sporcunun gercek Galatasaray'li olmasini bekleyemeyiz. Isine saygisi olsun yeter. Haluk'ta da bu var.