Haluk Yıldırım

Re: Haluk Yıldırım Galatasaray'da

Çok iyi bir transfer bence. Bu sene üst sıraları zorlayacağız gibi. Aslında iyi bir pivot ve skorer oyuncu ile şampiyonluk bile olabilir ;)

Haluk Yıldırım Cim-Bom?a transfer olmuş. Duyduğum en başarılı transfer; kimler becerdiyse ellerine, akıllarına sağlık. Sevgili Haluk, bir şeyler söylemiş, olumsuzlukları oyunumla düzelteceğim demiş. Kardeşim ne olumsuzluğu, sen kendin zaten olumluluk kavramının timsalisin, simgesisin, yolun açık olsun. Kıraç ağabeyin de ne kadar mutlu olmuştur.
Nur Gencer

İroni mi gerçek duyguları mı ben bu adamın yazılarından pek birşey anlamıyorum :)

Babam gibi basketbolu pek takip etmeyen bir insanı Beşiktaş ile yapılacak çeyrek final maçına götürmüştüm. Maç gayet güzeldi iyi oynuyorduk. Bir anda bizim oyunculara tekme atan küfür eden bir adam gördük. Babam ile ben de kalır mıyız bu adama bizde küfür etmeye başladık. Maçı kazandık ama bu adam çirkefliğiyle hep akıllarda kaldı. Gel zaman git zaman gelen bir haber üzerine bu adam bizim takımımıza gelmiş. Bunu duyan baba ile oğul bir anda şok olur. Ulan daha 1-2 sene evveline biz bu adama o bize küfür etmiyor muydu ? Adama demezler mi yönetim bu ne iş diye ?

Re: 14 # Haluk Yıldırım

Haluk Yıldırımı oynatmaktan ziyade oynattırmak için aldığımızı düşünüyorum. Saha içinde gördüğümüzde zayıf kalıyor ama bunun görünmeyen taraflarıda var. Kendisi özel bir isimdir. Zamanla daha da alışacaktır takıma.

Soner Türkmen' Alıntı:
Haluk Yıldırımı oynatmaktan ziyade oynattırmak için aldığımızı düşünüyorum. Saha içinde gördüğümüzde zayıf kalıyor ama bunun görünmeyen taraflarıda var. Kendisi özel bir isimdir. Zamanla daha da alışacaktır takıma.

Dimi ya, çok özeldir, Galatasaray taraftarına dalgasını tutarak küfrettiği günden beri çok özeldir cidden...

Bizde bunu sindirecek mide yok, olanlar düşünsün.

Iyiki küfür etmis haa sürekli ayni olayi gündeme getirip duruyorsunuz. Durup dururken küfür etmedi ya bu adam. Sanki kimse bilmiyor bizim taraftarimizi, ne zaman rakipten herhangi bir oyuncu bize karsi iyi oynasa küfür edilmiyor mu, kimse kimseyi kandirmasin. Haluk da bir grup taraftara küfür ettiyse onlarla muhattab oldugu icin hata etmistir ama büyütülecek bir olay degil bu.

Ben son maçta takımın en verimsiz oyuncusu olduğuna katılıyorum Taylor da ona eşlik etti. Rixos Cup'ta Taylor'u beğenmiştim belki bu maça has bir durumdur ikisinin de bu oyunu. Küfür olayı ise artık tartışılması bize yarar getirmeyecek bir durum.

Salih Coskun' Alıntı:
Iyiki küfür etmis haa sürekli ayni olayi gündeme getirip duruyorsunuz. Durup dururken küfür etmedi ya bu adam. Sanki kimse bilmiyor bizim taraftarimizi, ne zaman rakipten herhangi bir oyuncu bize karsi iyi oynasa küfür edilmiyor mu, kimse kimseyi kandirmasin. Haluk da bir grup taraftara küfür ettiyse onlarla muhattab oldugu icin hata etmistir ama büyütülecek bir olay degil bu.

Haluk'un Galatasaray taraftarına karşı bir değil, birçok vukuatı vardır.

Dürüstçe, hiç birinde salonda mıydın? Olayları gördün mü, yaşadın mı?

Benim gördüklerimi görenlerin bazı şeyleri kabullenmesi mümkün DE-ĞİL.

Sporcu olmanın sorumlulukları vardır Salih, oyuncu kendisine küfür eden taraftara küfür edemez, o işten milyonlar kazanıyorsa eğer. Sonra böyle tükürdüğünü yalarsın işte.

Senin mantığını anlamak da güç gerçekten Emre anamıza küfür etse hakkı o zaman.

Evren'i anladık tamamda bu kadar geniş olmanın da bir alemi yok. Bu konuyu konuşmamak en iyisi çünkü bize getirisi yok, Oktay hoca istedi aldı eyvallah fakat adamın yaptıklarını "hak" görmek garibime gidiyor açıkçası.

Benim demek istedigim, bizim taraftarimiz rakip oyuncu birsey yapmasa bile sirf iyi oynadigi icin küfür ediyor. Emre ile ayni durum degil bu Emre ihanet ettigi icin küfüre katlanacak. Ama Haluk öyle degil. Taraftar grubuyla kavga ettiyse bu Haluk'la o taraftar grubunun arasinda olan birsey.

Sen o kadar basit görüyorsan diyecek bir şey yok. Emre'yi neden ihanet etmiş görüyorsun ki bizim takımımızın oyuncusu bile değil idi o takım ile anlaştığında, Emre'nin ihanet ettiği falan yok karaktersizliği nedeniyle yiyor o küfürleri. Haluk'a da kimse durduk yere sövmedi zamanında sen merak etme, o tahrikleri yaşayan bilir.

Dediğim gibi Oktay hoca istedi aldı eyvallah uzatmanın anlamı yok ama ben bu kadar geniş olmayı şahsen sinderemiyorum ve hiç bir zaman yaptıklarını hak görmem veya belirli bir kitle ile kavgası banane demem.

Bu forumda İbrahim Kutluay da istendi. Mirsad Türkcan da. Normal karşılıyorum artık ne yazık ki.

Görüşüm mü,

Bu senenin tek sıkıntısı şu anda benim için.

Bütün sezon maximum 10-12 dakika süre verip yararlanmaktan başka bi çaremiz yok Caner'e, Muhammed'e, Göksenin'e 1-2 şey öğretse bile yeterlidir

Serkan Er' Alıntı:
[quote="Soner Türkmen":ar23yo6k]Haluk Yıldırımı oynatmaktan ziyade oynattırmak için aldığımızı düşünüyorum. Saha içinde gördüğümüzde zayıf kalıyor ama bunun görünmeyen taraflarıda var. Kendisi özel bir isimdir. Zamanla daha da alışacaktır takıma.

Dimi ya, çok özeldir, Galatasaray taraftarına dalgasını tutarak küfrettiği günden beri çok özeldir cidden...

Bizde bunu sindirecek mide yok, olanlar düşünsün.[/quote:ar23yo6k]

Genel olarak söyledim Galatasaray taraftarı olarak değil.