Haluk Yıldırım

Re: Haluk Yıldırım Galatasaray'da

Murat İNAL' Alıntı:
İnsanda karakter olacak öncelikle.

Cevap vermeye bile gerek yok. Salonda bir kaç Haluk Yıldırım maçı seyretmiş insanlar biliyor nasıl şeyler yaşandığını. Ülkerspor, Şahenk zamanlarına kadar bile gitmeye gerek yok. Hani yaşınızdan! dolayı uzun zamandır maçlara gidiyorsunuzdur herhalde.
Murat İnal derki....

Haluk Yıldırımın sporcu kişiliğine lafım yok ama "ahlak" kelimesiyle yanyana getiremiyorum ne yazık ki.
Saygı konusunda ise katılıyorum tamamen. Geçirdiği rahatsızlık, yaşı, geçmişini bir kenara bırakır ise aldığı sorumluluklar saygının her harfini hakediyor.

Tarih:08-Ekim-2008 yer gsbasket.org forumu.

Murat bey, yıllar önceki yorumunuz arasındaki farkı sizde görüyorsunuzdur umarım, ayrıca ahlak kelimesini yanına getirmekte zorlandığınız birini, övmekde size özel bir yorum olmuş....

Orhun Bey,

Umut Çelik ile yanyanasınız sanırım. Bari IP'leri değiştirin :)

Bomba falan atmadım, yıllar önce yazılmış bir yorumu koydum, suç değildir heralde?

Ogün, Haluk'u sporcu kişiliğine laf söylenmeyen ve saygıyı sonuna kadar hakeden biri olarak anlatmış değerli yöneticimiz.

Bugün ise, kötülüyor, ne değişti?

Bu tartışmaya anlam veremiyorum. Herkes birbirlerine ya da gelen oyuncuya laf atıyor bu ne ya. Siz GALATASARAY TARAFTARISINIZ herşeyden önce. Hoca istemiş yönetim almış bu kadar basit. İşin eski kısmını dökmeyin. Artık Haluk Yıldırım'ın bizde ne yapacağı önemli.

Ahlak kelimesi ile adını yanyana getiremiyorum demiş .Ahlaksız demiş nerede ise Tam tersi gayet tutarlı bir yorum.Saygı sporcu kişliğine sporcu ahlakına değil yani.

Ayrıca forum yönetimimin birçok tasarrufunu onaylamayan ve defalarca özel mesaj yolu bazı yöneticilerle tartışmaya girmiş ve hata forum yönetiminden memnun olmayan biri olarak ifade etmem gerekir ki ortada bir sinerji varsa bunu bozacak tavır.

On(10)un biraz üzerinde mesajı olup da hemen hepsi birilerine gönderme yapmak üzerine mesaj yazanların tavrıdır

Yada topu topu iki mesajı olupta biri face'de amatör branjlar sayfasına övgü diğeri hata arayan mafya avukatları gibi 2 yıl önceki bir mesajı alıntılayıp ortada olmayan bir çelişkiyi çelişki gibi sunmak şeklindeki tavırdır.

Orhun Süzgün' Alıntı:
Bomba falan atmadım, yıllar önce yazılmış bir yorumu koydum, suç değildir heralde?

Ogün, Haluk'u sporcu kişiliğine laf söylenmeyen ve saygıyı sonuna kadar hakeden biri olarak anlatmış değerli yöneticimiz.

Bugün ise, kötülüyor, ne değişti?

Çok hızlı giriş yaptın be kardeşim beni tanıyosun dimi Orhun?

Kerem SEÇER' Alıntı:
Orhun Bey,

Umut Çelik ile yanyanasınız sanırım. Bari IP'leri değiştirin :)
Kerem bey, polis gibisiniz valla, ama ip miz aynı olamaz, yalan söylemeyin...

Ayrıca, ortada bir şey var, onunla ilgileneceğinize, siz yine kim nedir, ip nasıl, sabıka kaydı varmı buna bakıyorsunuz!

Ayrıca, siz de Murat İnal'sınız, sanırım? hemde ip leriniz farklı olmasına rağmen.

Orhun Bey bu foruma yazılan her mesajın hangi IP'ye ait olduğu yöneticiler tarafından görüldüğü gibi dünya üzerindeki bütün forumlarda da böyledir. Aynı IP üzerinden yazıyorsunuz. Açıklamanızı bekliyorum özel mesaj ile yoksa forumda yazmanıza izin vermeyeceğim.

Kutay Çamcı' Alıntı:
Ahlak kelimesi ile adını yanyana getiremiyorum demiş .Ahlaksız demiş nerede ise Tam tersi gayet tutarlı bir yorum.Saygı sporcu kişliğine sporcu ahlakına değil yani.

Ayrıca forum yönetimimin birçok tasarrufunu onaylamayan ve defalarca özel mesaj yolu bazı yöneticilerle tartışmaya girmiş ve hata forum yönetiminden memnun olmayan biri olarak ifade etmem gerekir ki ortada bir sinerji varsa bunu bozacak tavır.

On(10)un biraz üzerinde mesajı olup da hemen hepsi birilerine gönderme yapmak üzerine mesaj yazanların tavrıdır

Yada topu topu iki mesajı olupta biri face'de amatör branjlar sayfasına övgü diğeri hata arayan mafya avukatları gibi 2 yıl önceki bir mesajı alıntılayıp ortada olmayan bir çelişkiyi çelişki gibi sunmak şeklindeki tavırdır.
Yanılıyorsunuz, yorumdan aslında bütünlüklü bir anlam çıkmıyor, fakat son bölümde saygıyı sonuna kadar hakediyor demiş.

Ayrıca, biz Haluk'u, sporcu kişiliğine bakarız, özel hayatı bizi ilgilendirmez :)

Son olarak, Murat İnal ogün gösterdiği saygıyı bugün göstermiyor, sebep nedir?

Ben güzelce koydum resmi, gayet açık ve net....

Kerem SEÇER' Alıntı:
Orhun Bey bu foruma yazılan her mesajın hangi IP'ye ait olduğu yöneticiler tarafından görüldüğü gibi dünya üzerindeki bütün forumlarda da böyledir. Aynı IP üzerinden yazıyorsunuz. Açıklamanızı bekliyorum özel mesaj ile yoksa forumda yazmanıza izin vermeyeceğim.
Herkesin ip sine bakıyorsunuz değilmi? İşinize gelmediği için susturacaksınız, daha iyi insanlar görsünler, nasıl susturduğunuzu, hata yapmadığım halde bunu yapmanız bile çok anlamlı.

Bu foruma üye olan, 5-6 bin insanın ip sinede bakın, onlarıda silin, ayıp....

Haluk Yıldırım olayı bahanede bu olay üzerinden neyin hesaplaşması yapılıyor?
Neyin Rövanşı alınıyor?

Evet bakıyorum. Aynı yerde iseniz aynı yerdeyim dersiniz. Yoksa üyeliğimi verdim dersiniz. Üyeliğinizi kapatıyorum. Mail atarak durumunuzu özetleyebilirsiniz.

Savunma hakkı veriyoruz, hala alakasız şeyler söylüyorsunuz.

Evet konuyu çarpıymaya çalıştığınız gayet açık.Ayrıca 1 tane mesajı olan biri olarak bu çıkışınız da düşündürücü.

Son bölümde şunu demiş demek, klasik namaz kılmayın diye hadis var örneği gibi olmuş evet var ama abdestsizken namaz kılmayın diye var:)

Murat İnal ahlak kelimesi ile yanyana getiremiyorum demiş ahlaksız demiş yani.Zaten ahlaksız dediği sabit birinin sporcu kişiliğine saygı duyulması gerekir diyorsa ahlak dışı unsurlar ile ilgili bir tespittir.Yani iyi bir sporcu demiş ama en başta ahlak konusundaki reservini belirtmiş.

Adam ahlaklı bulmadığını birinin başka bir açıdan olumlu bir özelliğini söylemiş sadece.

Örnek verecek olursak diyelim bir cerrahtan bahsederken adını ahlak kelimesi ile yan yana koymam ama ameliyattki yeteneğine saygı duyarım dediğiniz bir kişinin bir yönüne saygı duysanız da adama ahkaksız dediğiniz açıktır.

Sonra bu adam sizin çalıştığınız hastaneye transfer olursa ve sizde bu adam ahlaksız böyle biri buraya alınmamalı derseniz

Biri de ama senin onun için adı ahlak kelimesi ile yan yana gelmez ama ameliyattaki yeteneğine saygı duyarım demiştin eeee saygı duyuyordun ne oldu derse gülüp geçersiniz

Şimdi de bu transfere ahlaki/etik nedenlerle karşı olduğunu belirtiyor yani oldukça tutarlı olduğunu göstermiş oldunuz kendisinin.

Bu kadar açık ve sıradan çarpıtmalara gerek yok bence

Orhun Süzgün' Alıntı:
[quote="Murat İNAL":3rnz99jw]İnsanda karakter olacak öncelikle.

Cevap vermeye bile gerek yok. Salonda bir kaç Haluk Yıldırım maçı seyretmiş insanlar biliyor nasıl şeyler yaşandığını. Ülkerspor, Şahenk zamanlarına kadar bile gitmeye gerek yok. Hani yaşınızdan! dolayı uzun zamandır maçlara gidiyorsunuzdur herhalde.
Murat İnal derki....

Haluk Yıldırımın sporcu kişiliğine lafım yok ama "ahlak" kelimesiyle yanyana getiremiyorum ne yazık ki.
Saygı konusunda ise katılıyorum tamamen. Geçirdiği rahatsızlık, yaşı, geçmişini bir kenara bırakır ise aldığı sorumluluklar saygının her harfini hakediyor.

Tarih:08-Ekim-2008 yer gsbasket.org forumu.

Murat bey, yıllar önceki yorumunuz arasındaki farkı sizde görüyorsunuzdur umarım, ayrıca ahlak kelimesini yanına getirmekte zorlandığınız birini, övmekde size özel bir yorum olmuş....[/quote:3rnz99jw]

Şu yazı tamamen Murat Abi'nin daha önce de aynı fikirde olduğunu gösteren bir yazı. Bunu buraya kapak oldu diye koymanız okuduğunuzu anlama konusunda sıkıntılarınız olduğunun göstergesinden başka bir şey değil.

Kutay Bey, boşuna kendinizi yormayın, kendilerinin kitabında bir insanın iyi kötü yönlerini ayrı ayrı ele alma gibi bir şey yok çünkü. Haluk kötü diyorsanız hem basketçi oalrak kötüdür, hem diğer açılardan.

Yahu, tekrar okuyorum, gözlerime inanamıyorum. Hakikaten tartışırken harcanan zamana yazık.

Semih Ural' Alıntı:
Burak,

İki transfere herkes tepkisini saklar susardı diyorsun yani! O daha da kötü zaten. Bu yüzden bu şubenin burnu pislikten kurtulmuyor.

Herşeyi geçtim. Evren Büker'i 200 bin TL için elinden kaçırıp 38 lik adama 2 senelik milyarlarca para vermenin bi açıklaması olması lazım.

Diyorum ya iki dogru üstüste. Bir Galatasaray forması üstüne yakışan oyuncuya formayı vericeksin. İki bütçeni dogru kullanıcaksın. Şu iki hareket tribündeki taraftar sayısını 2 ye katlamaya yeter.
Kuru sıkı sallamayın klavye başından. Ne kadar alacakmış?

İşte sana ve senin gibilere bu takım bile fazla. Haluklar varken Evrenler senin neyine?

Haluk Allah rızası için oynıycakmış bu arada.