Haluk Yıldırım

Re: Haluk Yıldırım Galatasaray'da

Siz burda asıp keseceksiniz, iftira atacaksınız, yapmadığı şeyler ile suçlayacaksınız buna cevap gelince, ayıp olacak!
Bence size ayıp, kaç kez kendinizi tekzip ettiniz, her sezon başı aynı tavrı gösteriyorsunuz, Wilkinson ve Darius yorumlarınız hala akıllarda, hepsi karavana çıktı.

Haluk'la ilgili bir sürü kötülüğü yazarken, hiç birinizin aklına attığı üçlük gelmedimi?

Neden biriniz bile arkadaşlar bu adam bizi üst tura çıkardı, istese yapmazdı yazmadı?

İyi niyetli değilsiniz, amacınız katkı vermek değil, amacınız kötülemek soğutmak karalamak...

Hep bildiğiniz şeyler değilmi? yine birini hatırladınız? komedi valla.

Neyse bu tartışma bence bitmeli, Haluk=Mirsad değildir, bu çok net.

GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ.

Haluk Yıldırımı mı almak için Cem hocanın kellesini aldınız. Artan bütçeymiş, breh breh!

Tamam şimdi sinerji yaratılmış oldu !
Eski defterleri açtık iyice sağladık sinerjiyi!.

Umut Çelik' Alıntı:
Neyse bu tartışma bence bitmeli, Haluk=Mirsad değildir, bu çok net.

Kim Haluk=Mirsad dedi? Bıktım bu retorikten. Hep aynı şey, denmeyen bir şeyi denmiş gibi tartışmadaki insanların üstüne yapıştırmaya çalışmayın. Sıktı artık.

Zaten, Mirsad da gelse hoşgeldin cesur yürek topici açılırdı.

Burak,

İki transfere herkes tepkisini saklar susardı diyorsun yani! O daha da kötü zaten. Bu yüzden bu şubenin burnu pislikten kurtulmuyor.

Herşeyi geçtim. Evren Büker'i 200 bin TL için elinden kaçırıp 38 lik adama 2 senelik milyarlarca para vermenin bi açıklaması olması lazım.

Diyorum ya iki dogru üstüste. Bir Galatasaray forması üstüne yakışan oyuncuya formayı vericeksin. İki bütçeni dogru kullanıcaksın. Şu iki hareket tribündeki taraftar sayısını 2 ye katlamaya yeter.

Sarp, topicte benzetmeler ve özdeşleştirmeler yapılmış Mirsad ile ilgili, birazcık oku konuyu lütfen.

Ayrıca, 5 kez bir soru sordum cevap alamadım, Haluk'la ilgili bir çok şey yazıldı olumsuz, Murat İnal başlattı, bir sürü insanda arkasından ekledi.

Peki cidden, o üçlük aklınıza gelmedimi? yada gelmediğine mi inanayım?

Bir soru daha, mesela Mirsad o üçlüğü atarmıydı? Yada Rasim veya İbo?

Lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin, biraz insaflı olun....

Umut Çelik' Alıntı:
Sarp, topicte benzetmeler ve özdeşleştirmeler yapılmış Mirsad ile ilgili, birazcık oku konuyu lütfen.

Ayrıca, 5 kez bir soru sordum cevap alamadım, Haluk'la ilgili bir çok şey yazıldı olumsuz, Murat İnal başlattı, bir sürü insanda arkasından ekledi.

Peki cidden, o üçlük aklınıza gelmedimi? yada gelmediğine mi inanayım?

Bir soru daha, mesela Mirsad o üçlüğü atarmıydı? Yada Rasim veya İbo?

Lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin, biraz insaflı olun....

Eeee, atmayan 10 oyuncu sayalım, kalanı da atardı. Chatman attı mesela. Nedir, erdem timsali mi yaptı bu Haluk'u?

Murat İnal'dan önce de o topicte yazılan yazılar var 3 tane. Üstelik Murat İnal o yazıyı topic açıldıktan 20 dakika sonra yazmış. Ondan sonra görenler ne yapsın, Murat İnal'a yağcılık gibi görünmesin diye yazmasınlar mı?

Sorum çok net, ama cevap girifit.
Diyorumki, bir sürü olumsuz yorum yaptınız, peki bu olumlu olay aklınıza hiç gelmedimi?
Neyse ben cevap veriyorum, geldi ama yazmak istemediniz, bu yüzden kesinlikle iyi niyetli değilsiniz. Ben bitirdim kendi adıma.

Hoşgeldin Haluk, formanı terlet, bizler seni alkışlarıız.

Umut Bey,

Mailinizden tanıdığım kadarı ile bu sitedeki birçok insan ile hatta yöneticiler ile geçen sene bir sohbette bulunmuştunuz. Bu insanlar o zaman da aynı görüşteydi. Ben de vardım. Niye yüzümüze söylemediniz o gün?

İnsanda karakter olacak öncelikle.

Cevap vermeye bile gerek yok. Salonda bir kaç Haluk Yıldırım maçı seyretmiş insanlar biliyor nasıl şeyler yaşandığını. Ülkerspor, Şahenk zamanlarına kadar bile gitmeye gerek yok. Hani yaşınızdan! dolayı uzun zamandır maçlara gidiyorsunuzdur herhalde.

O değilde, iftira nedir ona cevap istiyorum ben. Töhmet altında bırakmak mı demiştiniz.

Neyin sinerjisi.

Recm, tekzip, iftira, asmak kesmek, ayıp, kötülemek, soğutmak, karalamaki balçık, komedi.

Burda insanlar farklı fikirlerini rahatça dile getirirken kişisel saldırırlarlamı yakalıyoruz sinerjiyi. Sinerji herşeye süper demek, her oyuncuyu mutlak kılma çabasımıdır. Gördük efsaneleri biz yıllarca merak etmeyin siz.

Attığı tek şutla kahraman yapmak istiyorsanız illa birini Jason Keep i düşünebilirsiniz.

Sonuç olarak,

Bırakın, kaçırmayın insanların huzurunu kişisel saldırılarla. Varsa konuyla ilgili, Haluk Yıldırımla ilgili yazacak birşeyiniz buyurun. Onlarca kişinin yazdıkları üzerine gelip iftira gibi kelimeleri kullanmak ve hedef göstermek insanları asıl amacınızı belli ediyor.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Umut Bey,

Mailinizden tanıdığım kadarı ile bu sitedeki birçok insan ile hatta yöneticiler ile geçen sene bir sohbette bulunmuştunuz. Bu insanlar o zaman da aynı görüşteydi. Ben de vardım. Niye yüzümüze söylemediniz o gün?
Kerem bey, beni tanıdığınızı sanmıyorum, ayrıca neden hafiyelik yaptınız?
Küfürmü ettim? hakaretmi ettim? neden araştırdınız?
Tahammülünüz yok değilmi?

haluk yıldırım oyunculuk olarak bize ne verecek önemli olanda budur.ben oynadığı her takımda terini akıtan ve takımı ateşleyen haluk yıldırım transferini çok olumlu buluyorum.yine göreceğiz burada haluk yıldırım'ın fener maçındaki mücadelesi sonucunda alacağı övgüleri burun kıvıranlar o zaman neler yapıcak çok merak ediyorum.hayırlı olsun.

Ya kimse kimseye durup dururken küfür etmez. Ayrica ettigi küfür genel olarak taraftarimiza degil ya orada ona küfür eden kisilere. Bizim taraftarimiz kimse kusura bakmasin da küfürü biraz sever, bu böyle. Küfür eden de karsiligini görmüs demekki. Mantiga bak ya "Bize karsi iyi oynuyor" diye küfür et, sonra da oyuncu karsilik verince "Galatasaray taraftarina küfür eden oyuncu" oldugu icin alma. Sen Galatasaray taraftari misin ona bak önce! Galatasaray taraftari, iyi oynuyor diye rakip oyuncuya küfür eder mi?

Salih Coskun' Alıntı:
Ya kimse kimseye durup dururken küfür etmez. Ayrica ettigi küfür genel olarak taraftarimiza degil ya orada ona küfür eden kisilere. Bizim taraftarimiz kimse kusura bakmasin da küfürü biraz sever, bu böyle. Küfür eden de karsiligini görmüs demekki. Mantiga bak ya "Bize karsi iyi oynuyor" diye küfür et, sonra da oyuncu karsilik verince "Galatasaray taraftarina küfür eden oyuncu" oldugu icin alma. Sen Galatasaray taraftari misin ona bak önce! Galatasaray taraftari, iyi oynuyor diye rakip oyuncuya küfür eder mi?

Bir güzel yazı daha ya.Ellerine sağlık.

Tesekkürler Eren, yapilan agir elestirileri okuyunca bir an cildiracaktim neredeyse icimden gecenleri aynen yaziverdim:)

Salih Coskun' Alıntı:

Dökün içiniz dökün. Güzel bir yazı.