Haluk Yıldırım

Re: 14 # Haluk Yıldırım

bence mesele sadece attigi sayilar degil. o bana göre ekstra katki oluyor. asil önemli olan sahadaki durusu, verdigi güven, 3 numaradan oyun kurma özelligi. yani bir nevi point forward görevini üstleniyor. tecrübesi attigi paslar, oyunun kilitlendigi anlardaki soguk kanli olusu cok degerli. yillanmis sarap gibi. Caner bence asiri vasat duruyor yaninda.

Sen varya sen diye başlamak istiyorum gercekten gittiği her takımda kazandıgı paranın hakkını sonuna kadar verıyor. Tabı cok cıddı bır hastalıgı yenmenın enerjısınıde hala yasıyor olması da buyuk katkı verıyor ona. Seneye oynarmı bılmıyorum ama benchte kalacagından hıc suphem yok.

Bir ben beğenmiyorum sanırım :)
Soğukkanlılığına diyecek bir şey olamaz tabi.

En azından pasları tek el koldan bombeli havadan (tarif bile edemiyorum işte) yavaş şekilde çıkarmasa ona bile daha keyifli olabilirim.

Kendisini tebrik ediyorum gerçekten... İnanılmaz katkı veriyor bu yaşına rağmen. Sezon başında taraftarımıza ettiği küfürü bi kenara bırakırsak, 38lik adamdan ne hayır gelir diyorduk. İşte gelen hayır ortada... Kesinlikle ayrı bir parantezi hakediyor

Ayrıca, ben 2. kaptanımız sanıyordum ancak 1. kaptanımızmış bugün öğrendim salonda..

Önceki sayfalarda eleştirmiştim Haluğu,daha doğrusu Haluk transferini ama katkı sağlıyor son maçlarda,helal olsun diyorum ama yinede önümüzdeki sezon takımda görmek istemem haluğu,idari anlamda bir göreve gelirse daha iyi olur.

Haluk hepimize biraz ders veriyor sanki.. Yaşından dolayı transferi çok eleştirilmiş hatta kendisine yönelik terbiye sınırlarına yaklaşan sözler söylenmişti.. Bunun bir oyun olduğunu, hazır olduğunuz sürece, enerjinizi, kazanma azminizi sahaya yansıttığınız sürece, yaşınızın başınızın önemi yokmuş demek ki... Haluk, istatistiklerinin dışında ve ötesinde çok önemli katkı veriyor. Bunu söylüyorum, çünkü yarın bu kadar yüzdeli sokamayabilir, top kaybı vs yapabilir.. Ama kazanmak için gösterdiği çaba, savunma gayreti, oyun zekasıyla hep orada olacak.. O kendini yerden yere atarken bunu gören çocuğu yaşındaki Göksen ne hissediyordur, düşünsenize? Bir çaba göstereceğine, iki göstermez mi? Tebrikler Haluk...

yaşının getirdiği fiziki bi düşüşü olmasına rağmen son maçlarda oyun görüşü mental gücü ve tecrübesiyle fark yaratan bir isim takımımız adına