Hazırlık Maçları

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
80-68 yenilmişiz..

PARTIZAN: Tepi? 14, Kecman 6, Jaramaz 1, Tapu?kovi?, Veli?kovi? 12, ?anak 9, Pekovi? 15, Vitkovac 11, ?urkovi? 4, Bo?i? 8.

GALATASARAJ: Turetken 10, Ejveri 13, Kahaoglu, Er?oz 7, Grin 8, Kaja 6, Be?ok 11, Gejns 9, Blant 4.

Sırpça olduğu için karakterler bu şekilde çıkmış.. :)

Fatih Erdem' Alıntı:
partizan şuanda kendi liginde 3.sırada 10/4 yapmış, birinci bizim uleb deki rakibimiz hemofarm 12/2, ikinci FMP 12/2. belki maç sonrası skoru yorumlarken işimize yarayabilir diye koydum. (skoru ne zaman öğreniriz tabi o da meçhul)

Bunlar geçen yıl normal sezon sonu galibiyet malubiyet oranları (gerçi tam olarak normal sezon da değil onlarda sistem biraz daha farklı sanırım ) yoksa ne zaman lig başlıycakda 14 maç oynanacak Avrupa şampiyonası da varken

Sonuçta 3 olan Partizan finali 4. Zvezda ile oynadı ve şampiyon oldu Bu arada bizim maç ne oldu ?

12 sayı demek :(

Avery 13 sayı atmışi ve takımın en skoreri olmuş hadi arkadaşlar eleştirin kalın deyin bilmem ne deyin çok biliyorsunuz ya .
Erdem'in bu sene çok şey katacağı kesin.Ersöz her zaman ki gibi görünüyor.Greene 2 üçlük 1 2 lik atmış :) Beşok'un performansı gerçekten umut verici.Gaines güçlü rakip karşısında normal istatistiklerine geri dönmüş gibi.Blant'i tanıyamadım :) Cüneyt gene yok :) Fatih yok :? Cemal yok :?

Bu takımı canlı izleme isteğim daha yükseliyor malesef güzel sonuçlar aldığımız söylenemez suyunu çıkarmadan şu 3 numarayı alsınlar artık.

Pardon şunu da ekleyeyim izleyemememize rağmen fikir verir..

Partizan ? Galatasaraj 80:68 (14:24, 20:10, 26:15, 20:19)

Maça iyi başlamışız aslında..Ama sonrası gelmemiş..

Bu arada haber burada..
http://www.kkpartizan.co.yu/

Belki sırpçadan oyuna dair bişey çıkarabilirsiniz :)

Re:

Kerem SEÇER' Alıntı:
Pardon şunu da ekleyeyim izleyemememize rağmen fikir verir..

Partizan ? Galatasaraj 80:68 (14:24, 20:10, 26:15, 20:19)

Maça iyi başlamışız aslında..Ama sonrası gelmemiş..

Bu arada haber burada..
http://www.kkpartizan.co.yu/

Belki sırpçadan oyuna dair bişey çıkarabilirsiniz :)

Üçüncü periyod da film kopmuş.Olsun pek sorun değil. :)

14:24, 20:10, 26:15, 20:19

yine iyi başlamışız
3.period sendromu devam ediyor sanırım ancak gençlerede süre verilmiş olabilir

biraz zamana ihtiyacımız var anlasılan . 3 numaraya gelince , transfer o kadar kolay bir iş değil . biraz sabırlı olalım . hazırlık maclarında yenilsekte ben cok iii bir sezon gecirceğimize inanıyorum . neyse ins diğer hazırlık macını kazanırız

sonuç çoğu arkadaşı tatmin etmiş görnüyo :roll:
beşiktaş 2. kupasını kazandı ve takımı kurulalı haftalar oldu biz hala her yenilgiden sonra yok 3 numaramız yoktu yok şu sakattı gibi mazeretler
1 ay daha beklicez anlaşılan takımın oturcağı falanda yok :)

arkadaşlar tamımıyla değişmiş bir takımız ve hazırlık doneminde yüzde yüz hazırlanmamız olanaksız gibi bu nedenle bu donem ligede sarkacaktır...

Re:

Hakan Oksuz' Alıntı:
arkadaşlar tamımıyla değişmiş bir takımız ve hazırlık doneminde yüzde yüz hazırlanmamız olanaksız gibi bu nedenle bu donem ligede sarkacaktır...

ozamana kadar takım oturur

Ligin ilk maçıda bir yana her ne kadar kadromuz daha geniş olsada ; Kupa'da Beşiktaşa'a karşı sorun yaşayabiliriz bu yüzden

hüseyine ve yabancıalrın skor dağılımına sevindim ama sonuçta kaybetmiştik bu hazırlık maçlarında kazanmaları özgüven için çok önemli bence. blant kim ya hakikaten