Hazırlık Maçları

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
hersey daha iyi olucak arkadaşlar herşeyiyle iyi yoldayız bence...bilmiyorum bi kıyaslama yapmak pek doğru olurmu ama futbol takımımızda koln le duisburgla bolu yla filan berabere kalınca bu takım ilk beşe giremez diyen insanlar vardı forumlarda nihayetinde hazırlık maçı yani...

Re:

Hakan Oksuz' Alıntı:
arkadaşlar tamımıyla değişmiş bir takımız ve hazırlık doneminde yüzde yüz hazırlanmamız olanaksız gibi bu nedenle bu donem ligede sarkacaktır...
bejekede yeni kurulan bi takım ama hazırlık kampı şahane geçiyo onlar için (bütçeler hemen hemen aynı )
ne yazıkki bizden çok ilerdeler
o paf ağırlıklı süpürdüğümüz bejeke,silik banvit ve lige fırtına gibi giren sonra dağılan casa ted yok
ligin kalitesinin artmasıyla ligimiz daha çetin geçecektir
geçen seneki 4.lük kabulümdür :)

yapılanlar doğru olduktan sonra onemli değil..hatta ligin kalitesinin artması hem takımların hem turk basketbolunun lehine...yapılan doğru transferlerle takımın geçen senenin çok daha üstünde bir performans sergileyeceğini düşünüyorum.ama biz Galatasaraylılar çok bekletildiğimiz ve bekletilmekten artık iyiden iyiye sıkılığımız için haklı olarak sabır gösteremiyoruz...ama sabır...

Re:

Kerem SEÇER' Alıntı:
80-68 yenilmişiz..

PARTIZAN: Tepi? 14, Kecman 6, Jaramaz 1, Tapu?kovi?, Veli?kovi? 12, ?anak 9, Pekovi? 15, Vitkovac 11, ?urkovi? 4, Bo?i? 8.

GALATASARAJ: Turetken 10, Ejveri 13, Kahaoglu, Er?oz 7, Grin 8, Kaja 6, Be?ok 11, Gejns 9, Blant 4.

Sırpça olduğu için karakterler bu şekilde çıkmış.. :)

Ejveri-William Avery, Grin-Brian Greene, Gejns-Charles Gaines

Anlaşılacağı üzere Partizan maçında takımın en skorer ismi 13 sayıyla William Avery olmuş. Skor dağılıımına baktığımızda neredeyse herkesin birbirine yakın sayıda oynadığını görüyoruz. Kazanmak her zaman güzel olsada, hazırlık maçlarının skoru çokta önemli değildir. Heleki bahsettiğiniz takım hem kadro, hem de sistem olarak tamamen değişmiş ise, uyum ve sistemin oturma süreci biraz zaman alacaktır. Ayrıca geçen sene "ver Fitch'in eline, geriye yaslan seyreyle" gibi bir durum olmadığı için, farklı hücum setleri denenmektedir. Bunları gözardı etmemek lazım. Hazırlık maçlarında alınan sonuçlar bazı kardeşlerimizi endişeye sevk etsede, ben 15-30 gün sonra çok daha farklı bir Galatasaray'ın olacağını ve kadro kalitesini sahaya yansıtacağını düşünüyorum. Ve tabii takıma hücumda liderlik edecek, farklı bir boyut kazandıracak bir 3 numara transferi var, o da gelsin bakalım...

Re:

Sinan Soysal' Alıntı:
sonuç çoğu arkadaşı tatmin etmiş görnüyo :roll:
beşiktaş 2. kupasını kazandı ve takımı kurulalı haftalar oldu biz hala her yenilgiden sonra yok 3 numaramız yoktu yok şu sakattı gibi mazeretler
1 ay daha beklicez anlaşılan takımın oturcağı falanda yok :)

tatmin etti çünkü transferlere ve hocaya güvenim sonsuz
beşiktaşta partizan ayarında olana zalgirise kaybetti 2 gün önce sakin olmak şuan için yapılacak en iyi şey kanımca

Arkadaşlar şu transferi bi yapsalarda rahatlasak.Her gün internette ilk girdiğim sayfa http://www.galatasaray.org oldu valla.Her seferinde florya günlüğü haberini veya bi yalanlama görüyorum.Bir kerede 3 numara transferini görsem tam süper olacak.Bu arada ligler tam olarak ne zaman başlıyor veya Türkiye kupası.

Arda Zalgiris pek partizan ayarında değil. Geçen seneki partizan diyebiliriz ama bu seneki partiza gerçekten zayıf bir takım. Doğruyu konuşmak gerekirse transferlerde geç kaldık. Efes- telekom neredeyse bizden bir ay belki de daha önce takımını kurdu. kaldı ki Efes'in hocası takımın başında bile değilken takımı kurdular. Beşiktaş da takımı bizden önce kurdu. Biz hala mucizevi bir üç numara bekliyoruz. Nba kontratlarını, hazırlık kamplarını vs.. beklerken çok zaman kaybettik. takımımız sayı üretmek konusunda çok kısır. 2 ve 3. periyotlarda toplam 25 sayı atmışız ve bu durum beni gerçekten endilşelendiriyor.

Umarım beklediğüimiz mucizevi üç numara gelir de hepimiz rahatlarız. hem skorer olacak, hem uyumlu olacak ve hem de bencil değil paylaşımcı olacak.

Ahmet abi sanki bu "mucizevi" lafında birazda ümitsizlik,boşa beklemek gibi anlamlar çıkartabilir miyiz?

bence tek kayıpları drobniak
tepic kecman filan hepsi duruyor ama zalgirisi filan bilmiyorum ama çok fark olduğunu sanmıoyrum..

Zalgiris Kaunas da popovic , maciulis , jankunas oynamıyor bu 3 oyuncu gelince zalgiris kaunas gelince daha iyi bir takım olabilir ama şu an iki takım arasında pek fark yok gibi

ilk 2 periyot güzel zamanla periyot sayısı 3'e sonra 4'e çıkar kimsenin şüphesi olmasın çok iyi olcak bu takım.

turk telekom sıbenık en az 30 fark attı bız ıse zor yendık ınsaalah ılerı kı zaman da 3numaramız da gelınce ii bır takım olcagımızdan emınım.

Telekom hücum olarak muazzam takim olacak gibi geliyor bana. Tutku-Amin ikilisi ile yaraticilik sorunu yasamalari imkansiz. bunun üstüne dudley, wright ve williams müthis isabetli sut kullaniyorlar. kadro da gecen seneden cok cok daha derin.

bu sene de dedıgın gıbı tt gercekten ınanılmaz kadro kurdu bence uleb kupasında rahatlıkla fınal oynarlar eurolegue kalıtesınd kadro kurdular.zaten el amın le wrıght bjk te nasıl tekbaslarına sırladı takımı fınale kadar bırde buna dudley tutku v.s gercek ten ınanılmaz. insaalah gs da uleb kupasında nasıl uefa yı kazan dık bu seefer de basketbol da alırız

Bugünkü üçüncülük maçı toulon ile oynayacagız
Toulon , sean colson ve silas mills ile anlaşmış ikiside iyi transfer

Re: Re:

Arda Öztürk' Alıntı:
[quote="Sinan Soysal":6032a]sonuç çoğu arkadaşı tatmin etmiş görnüyo :roll:
beşiktaş 2. kupasını kazandı ve takımı kurulalı haftalar oldu biz hala her yenilgiden sonra yok 3 numaramız yoktu yok şu sakattı gibi mazeretler
1 ay daha beklicez anlaşılan takımın oturcağı falanda yok :)

tatmin etti çünkü transferlere ve hocaya güvenim sonsuz
beşiktaşta partizan ayarında olana zalgirise kaybetti 2 gün önce sakin olmak şuan için yapılacak en iyi şey kanımca[/quote:6032a]
Napoli ve diğerlerini unuttun sanırım beşiktaş çok kısa sürede çok yol katetti
objektif olmak gerekirse şu ttnet turnuvası ne kadar geç başlarsa bizim için o kadar iyi olcağını düşünüyorum :)

bence ne kadar çabuk başlarsa okadar iyi olur eksiklerimizi görürüz.çok çok 2 maç daha kaybedip hesabı kupada kapatırız