Hazırlık Maçları

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
fmp zeleznik maçında 2 guardımızında skor yönünüden istakrarlı bi grafik çizmesini murat kayanın oynamamasına bağlayabiliriz
muratın yokluğunda sanırım büyük ihtimal avery shooting guard pozisyonuna kaydı ve bu kadar katkı yaptı

23 Eylül Pazar
18:00 Galatasaray Café Crown - Alba Berlin
zor bi maç olacak eksiklerimizi görme açısından olumlu bi turnuva (kapanış maçı sanırım)
ii olan kazansın :p

zeleznik ilk gün alba yı 12 sayı farkla yenmişti.
albada tanıdık bir yüz olan goran nikoliç de forma giyiyor

sen adamı öldürürsün ya.
peqi ülker bu takımı 10 sayı ile yenmiş olsa biz ülker maçını napacaktık burak?:)

Bu maçı da kazanarak bir seri başlatacağımızı ve TTNet Kupasını kayıpsız kazanacağımızı düşünüyorum.Allah utandırmasın bu takımı.. :)

Maçı kazanmamız güzel olmuş. Bu sefer kısalardanda katkı almışız. Yavaş yavaş oyuncularımız form tutarsa iyi bir takım oluruz. Ama o beklediğimiz 3 numara şart.
Arda Öztürk' Alıntı:
burak bu belli olmaz yine rüya filan görmüştür
Arda Abi rüya görmüş olması yüksek ihtimal. Ben 18 sayı ile yenersek şaşmam aman 18 sayı ile yenilmeyelimde...

Vay kazanmışız.Demek ki bu takım maç sonlarını da iyi oynuyormuş.Ama nasıl oldu da bu kadar az sayı ile yendik.

Murat hoca istifa.

Peh,peh.

TT Net Turnuvada görecez...

Evet en iyisi gözümüzle görmek..Bunlar hazırlık maçları skor önemli değil diyorum ama TTNET Turnuvası'na daha farklı bakıyorum..Kim hazır kim değil orada ortaya çıkacak ve de TR Kupası'nda..

TTNet turnuvasındada takım tam hazır olmaz ama en azından bir fikir sahibi oluruz... Alba gibi bir takımı yenmemiz güzel. Gelicek olan son transfer ile daha iyi bir takım oluruz. Savunmamız daha oturmamış yediğimiz sayıdan belli oluyor. Güçlü bir rakibi yendik. TTNet'te bakalım ne yapacağız...

şimdilik sadece berlının ıstatıstıklerını bulabıldım

Unglückliche Niederlage gegen Galatasaray Istanbul
(23.9.) Zum Abschluss des LASTA CUPS in Belgrad verloren die Albatrosse denkbar knapp gegen Galatasaray Istanbul mit 78-79 (36-33). Julius Jenkins, der zum besten Spieler des Turniers gewählt wurde, war mit 16 Punkten erneut ALBAs Topscorer gefolgt von Brown (15), Bradley und Thompson (je 12).

Statistik ALBA
No Name Punkte Rb As Stl To Min
5 Johannes Herber 3 2 1 2 17
6 Bobby Brown 15 5 2 1 1 31
7 Philip Zwiener
8 Dragan Dojcin 7 3 3 4 2 32
11 Julius Jenkins 16 1 3 3 3 30
12 Goran Nikolic 3 2 1 7
13 Patrick Femerling 7 6 2 1 1 17
15 Nicolai Simon 1 10
16 Vujadin Subotic
21 Dijon Thompson 12 7 4 2 5 34
33 Michael Bradley 12 5 1 15
51 Mladen Pantic 3 1 7

bu istatislikleri bulacan mı yani siteye yavaş yavaş mı yüklenio alba yüklendi sıra bistemi yoksa berlinin bi sitesinden mi buldun

Alba Berlin'i yenmemiz çok iyi oldu.Galibiyet galibiyettir.Nasıl ki takımımızın mağlubiyetinde üzülüyor ve eleştiriler yapıyorsak galibiyetinde de sevinmeyi ve gerektiğinde övmeyi bilmeliyiz...