Hosley ve Tolliver Galatasaray'da!

bence ahmet dedehayırı kutlamak yersiz çünkü yola çıkarken şampiyonluk parolası ile çıkıyorsan böyle kaliteli ve güçlü bir kadro kurmak zorundasın...eger seneye bu takımda graves hosley tollıver milo tutulup birde bunları oynatabilecek çok ii bir guard alınırsa seneye avrupada ve ligde kupa çok uzakta sayılmaz...tabi birde kerem gönlümü görmek istiyoruz bu takımda...

Rüyam da görsem inanmam denilen şey bu olsa gerek... İnanılması zor ama gerçek bir haber! Kadro gerçekten efsane bir kadro oldu. Quinton Hosley-Atkins arasında müthiş ikili oyunlar olacağını düşünüyorum, çünkü; kafa yapıları ikisininde aynı çok iyi anlaşacaklarını umuyorum.Hosley gibi bir oyuncu lazımdı bu transfer gerçekten harika oldu. Atletik,hırslı,pota altını altüst edebilen,dış şutları iyi olan bir oyuncu.Yorum yapmaya gerek yok zaten Karşıyaka'dan hepimiz biliyoruz amaaa hep isterdim keşke Hosley'i alabilsek diye ve gerçek oldu.

Tolliver'de bu takıma fazlasıyla faydalı olacak bir isim. Erdem'in düşüşünden sonra takıma savunmasıyla ve işçi görevini yapabilecek bir isim gerekiyordu sonunda o da oldu, Tolliver takım oyuncusu görevlerini fazlasıyla yerine getirir,sonuçta Spurs'ta yer almış bir oyuncu,Spurs'un da nasıl bir basketbol anlayışı olduğunu biliyoruz. Sayı ve ribaund olarakta istediğimiz düzeyde katkı sağlayacaktır umarım.

Transferde emeği geçen herkese teşekkürler.

Bu transferden sonra Ayhan Şahenk'te tarih yazan oyuncular ve taraftar görmek istiyorum...

Ayrıca sabırsızlanmaya başladım...

lacivertler iyi tanır Hosleyi...

geçen sene 45 sayı falan atmıştı lacivertlere yanlış hatırlamıyosam :p

bak şimdi ordaki yazanları okurken gördüm 43 sayı atmış..
adamlar senden benden iyi hatırlıyolar kimden ne yediklerini..ee unutulacak sayı da değil hani:)

bu sene inşallah lacivertlere karşı kendisine ait 43 sayılık rekoru egale eder...bunun korkusu sarmış bile

koptum ya okuyunca adamlar masallah unutmuyolar bitaneside 2010 da zaten yaslanıyo demiş dikkat edinde o yaslı dediğiniz size yine 30-40 sayı atmasın

Uğur Deniz' Alıntı:
koptum ya okuyunca adamlar masallah unutmuyolar bitaneside 2010 da zaten yaslanıyo demiş dikkat edinde o yaslı dediğiniz size yine 30-40 sayı atmasın
tanjevicin gençlerine ve malum 2010 hedeflerine kinayeli bir atıfta bulunmuş bence arkadaş.

Arkadaşlar bende en az sizin kadar sevinçliyim..Transferlerin takıma çok büyük katkılar sağlayacağına gönülden inanıyorum.

Ama saha çıkmadan nolur kimseyi kral ilan etmeyelim.Helede önümüzde güroviç örneği varken.

Bu transferler harika oldu ama bir şeyide demeden geçmiyeceğim...
Transferler
Hosley-Pops olsaydı ben Ankarada oturmama rağmen ayhan şahenke maça gelirdim valla.<
Ama kimse yanlış anlamasın ben takım oyuncusu severim Tolliver da bunu bir örneği..Ayrıca benim nba de 2 dakka bile olsa süre alan oyuncuya güvenim tam oluyor..Onun için tolliver transferide benden tam not aldı..