Hosley ve Tolliver Galatasaray'da!

Umut Erdem' Alıntı:
Bu transferler harika oldu ama bir şeyide demeden geçmiyeceğim...
Transferler
Hosley-Pops olsaydı ben Ankarada oturmama rağmen ayhan şahenke maça gelirdim valla.<
Ama kimse yanlış anlamasın ben takım oyuncusu severim Tolliver da bunu bir örneği..Ayrıca benim nba de 2 dakka bile olsa süre alan oyuncuya güvenim tam oluyor..Onun için tolliver transferide benden tam not aldı..

abi pops da dün Spurs formasıyla saha cıkmış.Ama 34 saniye oynamış.

Kendi transferlerimizle ilgili bir konu başlığının gitgide başka bir forumdan alıntılar konusuna dönüşmesi bir tarafa ezeli rakiplerimizin ve onlarla ilgili diğer unsurların (site isimleri vs) isimlerini başka şekle dönüştürmek bizim farklılığımızı gölgelemek dışında birşeye yaramaz

Kaldı ki bildiğim kadar ile forum kurallarına da aykırı zaten .

Bu arada Pops henüz sadece on günlük bir kontrat kapmış .

Banvit maçı öncesinde Aziz hocanın iki yabancı oyuncu hakkımız olduğunu ve sanki bunu gerçekleştirecekleri şeklinde konuştuğunu belirtmiştim. Ama o gün Atkins üzerinde çok durmuştu, sağlık nedenlerinden dolayı. Bu haberle birlikte 2+1 transfer yaptık bence. Oyun kurucu mevkiine biri alınmadığına göre demek ki Atkins'te de ciddi sağlık sorunları şüphesi ortadan kalktı. Yeni oyuncularımız takımımızda eksik kalan mücadeleci ruhu ve rotasyonu tamamlayacak düzeyde. Umarım Efes maçında da gereken verimi alabiliriz.

Can Akan' Alıntı:
[quote="Umutcan Doruk":2e3hxuv7]Tolliver çok tatlı bi adama benziyor Facebookta hemen bi hoşgeldin mesajı attım Çok sağol burada olduğum için çok heyecanlıyım dedi
İstanbula gelmiş mi? Gelmediyse ne zaman gelecekmiş?[/quote:2e3hxuv7]
ehueheh kankam ne olsa onuda bi sorıyım cevap verir inşallah

Umut Can Doruk
We-fans of GALATASARAY- are pleased to see you in our team GOOD LUCK =))

Anthony Tolliver
thanks! im excited to be here

Umut Can Doruk
when will you come to Turkey? i ask you cuz this weekend we will play very very important match

Anthony Tolliver
im here already

Umut Can Doruk
ok thanks see you =)

Anlayacağımız üzere adam burada

Allah'ım ne güzel birgün, en kötü günümüz böyle olsun.

her ne kadar sabri bu transferleri şimdilik gölgede bırakmış olsada bu habere çok çok çok sevindim.

emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Doğan Aksu' Alıntı:
umutcan keşke kaç senelik sçzleşme imzaladığını sorsaydın :)
Adam yol yorgunu gitmeyelim üstüne bugun bizim bayramımız çifte diyecem ama 3 hatta 4 zafer gibi duruyor (bkz bordeaux,chevakata,hosley,tolliver)Yönetime ne kadar tepki versekte teşekkür etmeyi de bilmeliyiz

Umutcan Doruk' Alıntı:
Umut Can Doruk
We-fans of GALATASARAY- are pleased to see you in our team GOOD LUCK =))

Anthony Tolliver
thanks! im excited to be here

Umut Can Doruk
when will you come to Turkey? i ask you cuz this weekend we will play very very important match

Anthony Tolliver
im here already

Umut Can Doruk
ok thanks see you =)

Anlayacağımız üzere adam burada

abi senin kobe ile de aran iyidir sorsana bir kardeş bu sezon şampiyon olurlar mı ?