Hosley ve Tolliver Galatasaray'da!

iki şey söyleyeceğim..1-Hosley ve Tolliver'in sözleşmeleri kaç yıllık?
2-Sakın arkadaşlarımızın Tolliver hakkında endişesi olmasın muhteşem iyi bir oyuncu graves ve owens ı toplasan yine daha iyi oyuncu etmez....

1.cisinin cevabı biraz muamma...İkincisine gelince Bir iki numarayla bir 4 numarayı toplayıp 5 numara çıkartma mantığı ve bunuda bir oyuncuyla karşılaştırma mantığı biraz değişik olmuş...

Ali Bozgeyik' Alıntı:
1.cisinin cevabı biraz muamma...İkincisine gelince Bir iki numarayla bir 4 numarayı toplayıp 5 numara çıkartma mantığı ve bunuda bir oyuncuyla karşılaştırma mantığı biraz değişik olmuş...
sanırım bizde bi ara oynayan jeff graves vardı onu demiş olabilir :) yada 2 numarada atletikliğinden bahsetmiş olabilir ali

Harika iki transfer olmuş sevindim. Hayırlı olur inşallah. Tolliver o kadar yankı uyndırmasa da NBAD-L'de Pops'tan sonra en iyi verimlilik puanına sahip center'dı. Gelişim liginde Pops dışında alınabilecek en mantıklı uzundu(4-5) Hemen hemen her seyi az cok becerebilen biri olarak tanımlanmış, kalıplı, ribaund becerisi iyi, uzun ve orta mesafe şutu olan biri eger (oyun) agresifligi de varsa aradıgımız isim olabilir. Sertligi konusunda da bilgi sahibi degilim, bilen arkadaslar aydınlatırsa sevinirim. (Genelde sutor uzunlar ya agresif olmazlar ya da agır olurlar, Douhit vb. gibi)

Hosley'i anlatmaya gerek yok, her ne kadar bencil(topu cok seven) ve sorunlu dense de fundamentali gelişmiş biri. Boyuna ragmen ribaund sezgisi cok iyi. Ara sıra ribaund sorunu çeken takımıza katkısı olacaktır. Tek soru işareti R.Madrid sonrası hırsını kaybetmiş olup olmaması...

Gurovic'e talip olmadıgı ve Avrupa maçları nedeniyle(abdli kotası) takımda tutulabilir ama Gurovic'le makul bir fesh bedelinde anlaşılabilirse gonderilebilir. Sanırım Avrupa kupası defterini kapadıgımız gun Gurovic defteri de kapanır. Zaten 6. yabancının ligte sure alma sansı oldukça dusuk.

İstatistikler bazen yalan söyler.Sahada izleyip karar vereceğiz.

Bu forumda olduğum için çok sanlıyım.Transfer haberlerini 1 hafta önceden öğreniyoruz :).iyiki varsın gsbasket.org iyiki varsın Eyüp abi:)

aykun haklısın ama bu adam guro gibi değil hani istatistik demişssin ya bu adam 3lük değil pota altına girip oyuncu besler smaçlar falan filan guro sadece 3lük

Gelde eleştirme...Daha sarı kırmızı medyaya koymamışlar videoyu...Böyle deyincede Kerem beni eleştiriyor...Akşamüstü diyorlar fakat saat 22:12.. :oops:

Umut dünya kadar video koymuşlar ama medyaya. Biraz da bunu düşünerek hak vermek lazım. Keyiflerinden koymamazlık yapmıyorlardır eminim.

Arkadaşlar Hosley in sayı krallığının yanında yanlış hatırlamıyorsam ribound krallığındada derecesi vardı KSK de iken ( ilk 3 deydi sanırım) yanlış mı hatırlıyorum acaba?

Hakan Oksuz' Alıntı:
Arkadaşlar Hosley in sayı krallığının yanında yanlış hatırlamıyorsam ribound krallığındada derecesi vardı KSK de iken ( ilk 3 deydi sanırım) yanlış mı hatırlıyorum acaba?
Hem Sayı Kralı Hemde Ribaund Kralıydı.Ben bu şekilde hatırlıyorum