Hosley ve Tolliver Galatasaray'da!

koray hocanın alacağımımz yabancının bizim takımda sıcrama yapmsanı ıstiyoruz dediği oyuncu tolliver işte.hosleye geince inşallah türkiye macerası üst düzeyde devam edecek

Hosley i biliyoruz dışardan oynamayı seviyor. istatistiklerden baktığım kadarıyla Tolliver da dışardan oynamayı seviyor. Polat da öyle hatta çoğunlukla Hüseyin de. Umarım Tolliver içeride beklediğimiz sertliği ve sayıları karşılar.

Bu arada Bajramovic telekoma gelmiş öğle arası gördüm antremana çıkıyordu. Ama bizim transferlerin yanında gölgede kaldı yazık =)

hosleyin geçen seneki istatistikleri.......bazen aşırı zorluyo olabiliyor...
ayrıca çoğu maç tutuk başlar ve sonradan açılır....

İnanılmaz 2 transfer. Umarım beklentileri karşılar ve bizi şampiyon yaparlar. Beklediğimize fazlasıyla değdi. Resmi açıklamayı bekliyorum...

Sözleşmeler kaç yıllık? Umarım böyle yıldızları seneyede izleriz takımda.

abi bu adam ne yapmıs ya sayılara bak insan yok daha neler diyo ama gercek umarım fenerlilerin nazarı değmez ve türkiyedeki basarılı kariyeri devam eder...

abowwwwwwwwww yalnız beni mahzur görün işten gelir gelmez böyle bir haberle karşılaşılmazki kardeşim hosley tolliver hosley amanın amanın

Kemal Çetin' Alıntı:
sevgili eyüp, şu resmi siteyede bir el atsan.
Dostum resmi sitede açıklar 1-2 saate, haberin gecikmesinin sebebi takımın İtalya'da olması, resmi siteye ayrıntılı bilgilerin ulaşmamış olması.

Neden hala resmi açıklama yok.İnsanın aklına kötü kötü şeyler geliyor.Geçen sene de hem de şimdikinden çok daha fazla haber kaynağında Hosley Galatasaray'da haberi çıkmıştı ama...Yanlış anlaşılmasın burdaki istihbarata güvenim sonsuz ama yine de resmi sitede görmek istiyor insan.Acaba akşam bordeux maçında umarım olmaz da kötü bir sonuç olursa araya sıkıştırmak için mi bekliyorlar?

bu sene baskette tarih yazacaz , kupaları sirketlere bırakmıyacaz...
ne efes ne ülker ne de telekom...
inanılmaz heyecanlıyım sabırsızlıkla efes macını beklıyorum...

Birde Adeleke transferide ntvspordan geçmişti onun için inanamıorum

Diğer transfer bombasınıda birazdan bayan bölümünde patlatacağım, herkesi beklerim:)