Hosley ve Tolliver Galatasaray'da!

Galatasaray.org da açıklasada site olarakta hava atsak..Şu an en az 20 tane fenerli arkadaşıma msj attım hepsi yerinden oynadı...

ohh bee sonunda ..bi ara gerçekten ümidi kesmıtım ben ;)
tolliver'i tanımıyorum ama hosley gerçekten çok iyi oldu.geçen sezon çok iyi ortalamalar yakaladı.heralde 3 ve 4 numarayı gurovicle beraber paylasıcakları.gurovic ın o zorlama sutları girmediğinde kenarda hosley ın olduğunu bılmek te güzel.
ama bu arada 6 yabancı oldu .acaba kım dısarda kalıcak..

Hosley'nin Real Madrid'de Efes'e karşı çıkarttığı maçı hatırlıyorum da, yani o dönem oynamıyordu pek, ama ilk yarı 20 küsür atmıştı maç sonunda da 30 üstüydü..

Takıma adapte olup olmaması önemli değil, efes, febe gibi büyük maçlarda özellikle iyi motive olan bi oyuncu...

Yabancı durumumuz nasıl olacak şimdi onu bilen var mı? Sakatlıklar olabileceğini varsayarak mı ekstradan bir yabancı aldık, yoksa bir yabancı ile yollar ayrılacak mı? Neyse tek derdimiz bu olsun :p

Umut Erdem' Alıntı:
Bence Gurovic gitsin..Sonucta Hosley 3 numaradada extra performans gösterebilen bir oyuncu..
Hosley özel bir oyuncu ama uzun süre 3 numarada oynaması mantıklı değil.Bence 4 numara dan da 3 numaradanda süre çalarak oynayacaktır.Bence Sonradan giren joker oyuncu gibi kullanabiliriz onu

Hosley , Real Madrid te oynadıgı bütün maçlarda 3 numara oynadı bizde de rahatlıkla 3 numara oynar eger Milojevic in ciddi bir sakatlıgı yoksa Gurovic in gitmesi gerek .

Muhteşem iki transfer yapılmış durumda hayırlı olsun.

Şu isimlerin arasında Hosley olmaydı Dedehayır'a cidden çok kızacaktım fakat neden bukadar uzadığı anlaşıldı.

Tolliver ise Hüseyin'i çok rahatlatacak bir oyuncu üstelik niteliklerinden dolayı zaman zaman Hüseyin ile yan yana oynayabilecekler bu durumda pota altında çok etkin bir güç olabiliriz.

Hosley'i anlatmaya gerek yok fbli arkadaşlar Eyüp Abi'nin paylaşımında görüldüğü üzere herşeyi anlatmışlar :p

Bu transferlerde emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Beklememize değdi :)

Artık bizde basketbol otoriteleri tarafından ''Şampiyonluk'' adylarından birisi olduk hemde çok güçlü bir aday.

Koray Hocanın bu oyuncuları eritip başarılı bir kimya oluşturacağından adım gibi eminim. Sert savunma, kapılan toplar ve hava da uçuşan smaçlar :p

Anthony Tolliver, taraftarı çoşturacak, takımın savunmasını ve hücumunu ateşleyecek bir oyuncu olacaktır. Ribaundlarda artık ezilmeyeceğiz. Hem Hoslye hem de Tolliver bu sorunu kökünden çözeceklerdir.

EYÜP Bey bildiriminiz için sonsuz teşekkürler!

Ahmet DEDEHAYIR için ayrı bir teşekkür başlığı açsak mı? Bu dönemde çok iyi oyuncuları getirdi ve imkanlarda ortada. Bence bir başlık açalım.

mehmet ünsal' Alıntı:
[quote="kaan çağdur":2g8k2sqv]Abi kaç senelik sözleşme yapılmıs hosley ve tolliver'la.

kaç senelık demeyelım.bnce kesin sezon sonu bütün hepsi gider..her sene öyle olmadımı :? :?[/quote:2g8k2sqv]

Gitçeklerse sezon ortası niye boyle 2 kaliteli adam alınsınki.

Level' in kralını atlattı. Her gün okuldan dönünce büyük bir heyecanla bilgisayara koşuyordum aceba transfer oldu mu diye, bugün ise Tolliver' ı dün gece duyduğumdan merak etmeden öylesine açtım ama Hosley yazısını görünce adeta coştum. Efes maçında da oynayacaklar. Ohhh daha ne olsun :p

Gitçeklerse sezon ortası niye boyle 2 kaliteli adam alınsınki.[/quote]

bence hosley planda yoktu..sadece bi 5 numara dusunuluyordu.ama real'in hosleyı bıraktığını duyunca almamak olmazdı.yanı hosley extra olarak düşün.tolliver ise bakalım ne kdr iyi bi oyun sergileyecek..geçen sezonu hatırlayın..britton johhsen sezon ortası alını sonunda da yollanmıstı..ahmet dedehayır kaldıkça daha çok yabancı gelir geçer.. ;)