Jamon Lucas Gordon

Kötü bir şut yüzdesiyle oynadığı maç sonunda bile bir yabancı oyuncu için methiyeler diziyorsak o adam efsane olmuştur.

Dünkü maçta kendi standardının altında oynadı bence ama son savunma pozisyonunda topu çalarak maça noktayı yine koydu.
Hep böyle kal Lucas.

Bizim CSKA maçından sonra bir yazıda okumuştum. CSKA her sene Mahmuti'nin en iyi oyuncusunu almayı sever diye.. Böyle bir teklif gelirse yönetimin tutabileceğini sanmıyorum. Umarım elde tutamama ihtimaline karşı B planı hazırdır teknik ekibin.

Bizim CSKA maçından sonra bir yazıda okumuştum. CSKA her sene Mahmuti'nin en iyi oyuncusunu almayı sever diye.. Böyle bir teklif gelirse yönetimin tutabileceğini sanmıyorum. Umarım elde tutamama ihtimaline karşı B planı hazırdır teknik ekibin.

CSKA'nın elinde Teodosic, Shved, Jamont Gordon varken ne yapacak bizim Gordon'u. Fakat Shved'i bize vereceklerse alsınlar :p

Sağol Onur uyarın için.

En azından oyuncuların kendilerini tepede görmeleri ve takımımızın ismini bir kez daha göstermemiz için iyi olacak bu.

jamon gordon ayrılacak söylentileri dolaşıyor. barcelona'dan teklif aldığı bizle de 2 yıllık sözleşmesi olduğu için barcelona'nın fesih bedeli ödeyeceği söyleniyor. rusya söylentileri de var. ayrılırsa çok yazık olacak bizim için felaket haberleri üst üste geliyor. inşallah doğru değildir. twitter'da da eyüp yıldız şubedeki boşluktan değil gelen tekliflerin çok büyük olmasından dolayı ayrılabilir tarzında bir şeyler yazdı gordon için

Bugünkü twitter ve mail adreslerinden yapılacak Euroleague operasyonlarının yanında, Gordon'a da bir ugrayalım twitter'dan :)